REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: SonyEricsson K510i

maar
Administrator

Posty 118

Wysłano: 15-05-2006 16:58
SonyEricsson K510i Ten telefon komórkowy z aparatem cyfrowym jest wyposażony w różne dodatkowe funkcje komunikacyjne, obsługę usługi Push E-Mail oraz efektowne funkcje obróbki obrazu. Wszystko to razem czyni go urządzeniem do robienia zdjęć i dzielenia się nimi z innymi. Jest to najmniejszy telefon Sony Ericsson z aparatem cyfrowym o rozdzielczości 1,3 megapikseli, i do tego ma najbardziej przystępną cenę z tej klasy telefonów. K510i pozwala robić dobrej jakości zdjęcia. Aparat wyposażony jest w migawkę, czterokrotne powiększenie cyfrowe i opcjonalnie może zostać dodatkowo wyposażony w prawdziwą lampę błyskową MXE-60. Dzięki obsługującemu 262 tysiące kolorów wyświetlaczowi TFT przeglądanie zrobionych zdjęć według daty w postaci miniaturek jest bardzo łatwe. Przed podzieleniem się zdjęciami z innymi, można je nieco ożywić poprzez zastosowanie paru prostych efektów, jak zniekształcanie twarzy, zmiana palety na sepię czy tworzenie widoków panoramicznych. Obsługa technologii Bluetooth, zawarty w zestawie kabel USB, obsługa ogólnie stosowanego standardu usługi Push E-Mail oraz bardzo długi czas rozmowy i czas czuwania czynią z telefonu K510i doskonałego partnera do mobilnego biura. Nowe oprogramowanie do synchronizacji z komputerem osobistym pozwoli użytkownikowi mieć zawsze najbardziej aktualne informacje z całego pakietu aplikacji Outlook, w tym z Kalendarza, Kontaktów, Notatek czy Zadań. Telefon będzie dostępny w kolorach Midnight Black lub Polished Purple z opcjonalnym zestawem słuchawkowym Bluetooth w dopasowanych kolorach. Dostępne będą również wymienne panele Style-Up.

Przeczytaj pełny opis tego modelu: SonyEricsson K510i
Cytuj Strona www

Niezarejestrowany

Wysłano: 14-06-2006 16:58
Mozna nia nagrywać filmiki??

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-07-2006 19:27
Hej, mozna nagrywac filmy, wiem bo juz próbowalam)<br /> pozdrówka

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-08-2006 22:27
Ale jakie długie??

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-08-2006 22:11
Takie długie na ile starczy pamieci

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-09-2006 16:59
fonik cool''wy jedna wada - mala pamiec

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-10-2006 18:37
Siema mam ten telefon juz 2mischy i jestem badzo zadowolony z wyboru jedyne jego wady to kiepska rozdzielczosc wyswietlacza i malo pamieci

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-02-2007 08:08
MAm ten telefonik od grudnia. jest superowy. wszystko w nim mi pasuje. Chcecie narywać filmiki czy robic zdjęcia to kupcie cyfrówkę (aparat lub kamerę) bo telefon to jest do rozmów telefonicznych. Pozdrowionka

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-03-2007 20:01
ten tel wygląda jak lepsza wersja K310i heh . pozdro

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-05-2007 14:23
Spoko tel. Zafajnisty. Ma tylko kilka wad- słaba rozdzielczosc wyswietlacza, mała pamięć (ale jest rozszerzajonca zdaje się, że do 256MB) i bardzo łatwo niszcząca się obudowa. No i może mały zoom. Ogólnie zajebista polecam wszystkim,którym znudziły się k300i i k310i, bo poco wydawać dodatkową kase na k 750i skoro różni się tylko pamięcią (38MB i 1 gb rozszerzenia) i 2 megapixelowym aparatem oraz technologią Quik Share i paroma innymi drobnymi podfunkcjami. Naprawde warto!!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-06-2007 07:06
super telefon mam go dosc dlugo i jestem bardzo zadowolony z jego funkcjonalnosci ... dobry aparat oraz odtwarzacz wielki plus !

Cytuj Odpowiedz

Zarejestrowany użytkownik

Posty 22

Wysłano: 11-02-2008 12:27
fajny telefon z dosc duza pamiecia 28mb i mp3 a takze irda bluthothem i aparatem

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-05-2008 00:08
dwie wady - malo pamieci i po pewny czasie joystick odmawia wspolpracy i telefon jest prawie bezurzyteczny. a poza tym jest ok

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 31-05-2008 20:31
Oj, ale chyba się nie da pamięci rozszerzyć kartą. Filmy nagrywa, naturalnie.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-09-2008 17:57
Nie polecam tego telefonu.! Bateria owszem jest dobra i przy ciągłym graniu trzyma 6 dni. Telefon w ogóle mam od roku. Ma mało pamięci zaledwie 28MB, ale dla osób które maja telefon tylko do dzwonienia i pisania sms'ów to dużo. Aparat fotograficzny nie jest zły. Za to robi małe zdjęcia ze względu na pamięć. K510i to model, który ciągle się wyłącza, szczególnie podczas wykonywania połączenia. Mimo iż nie piszę dużo sms'ów [czasami nawet nie dotykam klawiatury] klawisze często się ścierają. Z tego powodu były już 3 razy w naprawie. Joystick też jest kiepski i często się blokuje na czas 10min. Można przystosować klawiaturę. Chyba to już wszystko. Pozdrawiam :d

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-09-2008 18:00
pamięci nie da się rozszerzyć. Miałam ten telefon ponad rok. Teraz mam Lg KF 600. jest zdecydowanie lepszy.!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-02-2009 13:00
super telefon mam go 2 lata i nigdy mnie nie zawiodl

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-04-2009 17:25
Kolega go ma, a ja mam tendencje, że jak tylko ktoś mi go da zlookać na 5min. to od razu ocenie, no i powiem tak, że bateria mocna ale karty pamięci nie ma i nie ma wejścia na nią więc minus, słaby aparat, tylko 1.3 mpix., pamięć wewn. też nie za duża, porównywalny z J220i bym powiedział... Ale jak gustujesz w SE i nie masz wielkiego budżetu to możesz się pokusić

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-10-2009 01:10
Sony Ericsson K510i to już bardzo przestarzały telefon (na rynku od 2006 roku) z dużą ilością problemów jakościowych i wysoka awaryjnością. To między innymi dzięki temu modelowi joysticki w Sony Ericssonach zyskały taką złą sławę i zostały wycofane wraz z pojawieniem się nowych modeli - w K510i joystick ulegał awarii w ponad połowie egzemplarzy!! Również obudowa i klawiatura tego modelu są bardzo delikatne, łatwe do uszkodzenia, a także skrzypią, trzeszczą i zacinają się. Model ten posiada mały i słabo czytelny wyświetlacz. Telefon dość powoli reaguje na "polecenia" oraz czasami nawet lubi się zawiesić. Bateria dostarczana z telefonem nie należy do najmocniejszych i ma pojemność zaledwie 750 mAh. Ogólnie nawet przy obecnej cenie zakup Sony Ericssona K510i jest nieopłacalny.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-03-2010 19:55
Mam ten telefon już 3 lata i nigdy mnie nie zawiódł. Lądował już tyle razy i nigdy się nie rozleciał. Jestem z niego zadowolona

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-08-2012 19:29
Co jest z aparatem.Nie mogę robić zdjęć ani nagrywać filmików.Wyśwetla mi tylko czarny ekran.Pozostałe funkcje działają

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 831

Wysłano: 09-08-2012 20:04
soft ci strzelił . Ściągnij sobie z neta i wgraj przez kabel usb w warunkach domowych. Ewentualnie wgraj soft od w200i . Będzie więcej pamięci miał telefon. Sam miałem taki soft k510i@w200i <-- wpisz w wujka google.

E-Mail Cytuj

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-09-2017 00:18
Zaskoczę Was. Jest rok 2017 a ja nadal używam SE k510 jako podstawowego telefonu. Do rozmów i czasami SMS. Jest super. Mały, ładny, wygodny, cenowo praktycznie darmowy. Nawet przez pewien czas w 2009 korzystałem na nim z Internetu - uciągnął Operę Mini z Onetem, pocztą, obsługą przelewów mBank i można było nim nawet licytować na allegro. Fantastyczny fon a jak za taką kasę to w ogóle cud XXI wieku.

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt