REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Strony 1 z 7: <<1234>>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Samsung Star II (S5260)

Kan
Administrator

Posty 3044

Wysłano: 24-02-2011 13:22
Samsung Star II (S5260) Samsung Star II - następca modelu Samsung Star (w Polsce pod nazwą Avila), sprzedanego w rekordowej liczbie ponad 30 mln sztuk, z czego 1.3 miliona sztuk w Polsce. Dotykowy ekran telefonu i spersonalizowany interfejs użytkownika zapewniają komfort obsługi. Dzięki funkcji Social Hub, rozbudowano funkcjonalność Samsung Star II o możliwość obsługi serwisów społecznościowych bezpośrednio z poziomu telefonu. Dostęp do kont na serwisach społecznościowych za pośrednictwem jednego tylko interfejsu umożliwia swobodną interakcję z rodziną i znajomymi. Telefon Samsung Star II wyposażony jest również w preinstalowane aplikacje umożliwiające dostęp do takich serwisów społecznościowych jak Facebook czy Twitter. Z kolei wbudowany komunikator oferuje użytkownikom możliwości czatowania pomiędzy wieloma platformami komunikacyjnymi, m.in. Yahoo Messenger, Talk, AIM i Facebook. W telefonie Samsung Star II zastosowano interfejs TouchWiz 3.0 oferujący możliwość personalizacji, w tym dostosowanie ekranu startowego i paska z widgetami do własnych potrzeb i upodobań. Funkcja QuickType, czyli zaadoptowana na potrzeby telefonów Samsung funkcja T9 Trace, umożliwia szybsze i łatwiejsze wprowadzanie tekstu. Dzięki niej zamiast /naciskać/ poszczególne wirtualne klawisze, wystarczy przesuwać palec po literach tworzących wybrane słowo. Urządzenie rozpozna je samodzielnie na podstawie obszernego słownika. Nowością w telefonie Samsung Star II, poza ulepszonym programowaniem, są usprawnienia sprzętowe. Aparat rejestruje zdjęcia o rozdzielczości 3,2 MPix, które możemy wyświetlać na trzycalowym pojemnościowym ekranie WQVGA. Teraz można również dzielić się nimi z przyjaciółmi lub udostępniać je w wybranym serwisie społecznościowym za pośrednictwem szybkiego łącza Wi-Fi.

Przeczytaj pełny opis tego modelu: Samsung Star II (S5260)

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-02-2011 15:48
ten telefon na nic się nie nadaje szajs

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-07-2012 18:09
popieram w 100%

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-02-2011 00:24
taka avila tylko usprawniona... Na badzie.. Nie oplaca sie kupowac bo pewnie nie bedzie mial aktualizacji do bady 2.0 z posrod "badowych" telefonow mozna polecic wave I i wave II. Ja z niecierpliwoscia az zainstaluje na moim wave s8500 bade 2.0

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-02-2011 00:28
sory.. nawet nie ma bady.. moj blad. Wiec nie oplaca sie kompletnie. Penie tak samo slaby jak avila.. szkoda kasy. Szajs

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-03-2011 14:15
Szajs to wy macie na ryjach namalowane, poprostu zazdrościcie tym ktorzy mają avile

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-03-2011 19:46
moj kolega ma avile, a ja delphi, avila ma bardzo duzo ciekawych funkcji, ale nigdy bym nie wymienil mojego fona na avile

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-03-2011 15:35
co wyb tu wypisujecie...:/

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-03-2011 12:52
star 2 (avila 2 ) bardzo poprawił się od poprzednika poprzednia wersja to przede wszystkim mało funkcji i powiedzmy sobie szczerze że to nie najlepsza produkcja samsungaów osobiscie nie lubię samsung , ale star 2 to dobry telefon w podobnej cenie mozna miec dużo dobrych telefonów dotykowych np LG GD510

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-03-2011 18:51
Telefon doczekał się już własnego forum. Zapraszam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-03-2011 23:38
telefon jak na swoja cene jest zajaebisty. MOżliwość pisania bez odrywania palca jest dość wygodna. Dzięki nakładce na preinstalowany system samunga daje ładny wygląd i prostotę obsługi. Z kartą pamięci 16gb, (mam wolne 7,4) działa bardzo szybko z tego powodu gdyż ma on procesor 600mh a nie jak poprzednik 350. Więc pełna odnowa. Więc polecam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 13-03-2011 19:51
Ja mam delphi . i miała też avile. avila była też fajnaa

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 14-03-2011 14:45
mam ten telefonik i mam mały kłopot podczas łączenia z internetem wyskakuje brak pamieci ;/ dodam rowniez ze mam ustawione -przegladarka na karte pamieci -automatyczne usuwanie plikow cookie ale to nic nie daje no i wiadomo ze mam 1 Gb wolnego miejsca na karcie ;/ Ma Ktos jakies pomysly ? chetnie poczytam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-03-2011 17:08
ja mam ten sam problem i nie wiem co zrobić-pomoże ktoś? Pozdrawiam

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-03-2011 14:26
Jest OK.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-03-2011 12:24
Ja dzisiaj kuje ten telefon , ma go moja siorka i jest bardo dobry . Ma go dwa lata i ani razu nie był w naprawie !

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-03-2011 19:56
Jak twoja siostra może mieć ten telefon dwa lata ja ten telefon na polskim rynku jest od niedawna...?

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-03-2011 19:17
może ona nie kupiła go w polsce ... bo tylko na polskim rynku jest od tego roku .. w stanach można go było kupić 2 lata temu ... a w chinach 3 lata

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-03-2011 20:26
A ja nie miałem tego telefonu i tego też nie chce!!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-03-2011 15:21
Nie wiem jak wejść w wiadomości wysłane , ktoś pomoże ?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-04-2011 12:19
wiadomości i górna ekranu

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-03-2011 09:53
CO wy gadacie. Ten telefonik jest zajebisty. Jest dużo lepszy od avili. Mam go kilka dni i jestem z niego bardzo zadowolony. Za taka małe pieniądze nie wiem czy da rade kupić nowy tak dobry telefon jak star II

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-03-2011 15:30
po co piszecie negatywne komentarze skoro nie macie takiego telefonu?? totalny debilizm!!! mnie interesują komentarze osób które ten telefon mają!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-03-2011 23:30
najbardziej ubolewam po przesiadce z se 8 to ze nie mam do czynienia z symbianem badz bad-em tylko ze zwyklym telefonem ktory kozysta z aplikacji. brakuje mi nawi ktora moglbym wgrac i wiele innych programow przydatnych w zyciu codzinnym. jesli chodzi o aparat to taki o nie mam zdania bo uwazam jesli chcesz robic zdjecia to kup sobie d-80 telefon bardzo mily w dotyku bardzo mocno plastikowy lecz bardzo dobrze wykonany(nie raz juz mi upadl bez zadnego uszczerbku) folia fabrycznie naklejona niestey wymaga usuniecia(alegro 3 foli za 16 pln), bo przeszkadza bardzo mocno w normalnym uzytkowaniu, cienki i bateria trzyma okolo 4 dni bez fajerwerkow, filmy w formacie mp4 i da rade obejrzec bez najmniejszych problemw256tys k.mp3 w połączeni u CREATIVE EP-630 daje wymierny dzwiek choc spotkalem sie nie raz z lepszym lecz nie jest to tel muzyczny, w srodku brak wielu podstawowych funkcji tak jak tematy, mocno okrojone menu i ustawienia po dzien dzisiejszty nie jestem w stanie zmienic powitania juz nie mowie o tym ze nie da sie ustawic wibracji podczaspisania esow(dotyk litery i wibracja) pisanie w q jest rowbiez malo wygodne, jedyny plus to dziala wyswietla w 3 poziomach. ogolem nie polecam dla osob ktore oczekuja multimedialnego telefonu ktory jest w stane zrobic wszystko .... czego tu oczekiwac za 1 pln w plusie

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-03-2011 18:49
Chciałam sobie kupić ten telefon... A jeśli chodzi o pisanie esków (bo pisze ich bardzo dużo) daje rade? Wygodny jest?

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-04-2011 14:22
może to głupie... no ale... słuchajcie... powyjmowalem widgety a teraz ich nie mogę zchować oO' co mam zrobić? zwykłe przeciągniecie nie działa... oO'

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-04-2011 15:36
Ja MAM telefon od niedawna ale jestem z niego bardzo zadowolona polecam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-04-2011 17:35
Mam ten telefonik od prawie 5 miesiecy jest super )

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-04-2011 17:37
Zgadzam się z opinią wyżej^^ Tel jest zajebisty jeśli chodzi o np. pisanie esków-daje rade Hmm...Choc aparat moglby byc lepszy, nie mam innych negatywow

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-04-2011 17:38
Fonik jest najlpszy z njalepszych ciesze sie ze go mam, 7 miesiecy juz u mnie jest i jest bardzo dobrej jakosci jak na taka cene . Mam go w plusie i jestem zadowolona

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-04-2011 17:39
Czy do tego telefonu jest kabel USB w zestawie?????

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-04-2011 17:41
Mysle, ze jak na taka cene, to i tak jest dobry ... Nie narzekam ...

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 2

Wysłano: 13-10-2011 08:36
NA BAZARZE ZA 2,50PLN

E-Mail Cytuj

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-04-2011 21:02
czy są słuchawki do tego tell? przy jego kupnie nie dostałem..;/

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-04-2011 12:29
eeeem . ja kupiłam przed wczorajj w piątek. i też nie ,dostałam ani słuchawek zni usb ;/.. więc nie wiem sama już.;/

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-04-2011 14:26
super

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 14-06-2011 10:50
Fajne motywy do tego tel, DARMOWE http://www.umnet.com/mobile-themes/4-4431-124-000-119 Można go całkiem fajnie stuningować, wystarczy wgrać kilka aplikacji, polecam np operę, nie ma wtedy takich problemów z pamięcią.

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-04-2011 19:52
ja to uwazam ze WAVE 533 jes naj naj naj naj lepszy

Cytuj Odpowiedz
Strony 1 z 7: <<1234>> Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum