REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Strony 4 z 14: <<1234567>>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Samsung S5570 Galaxy Mini

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-07-2011 15:44
mam pytanie czy jak ktoś już wam coś np. piosenki przesyłał przez b/t to przesyłało wam bo mi jakoś wyskakuje błąd

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-11-2011 13:39
jak ktoś ma problem z wysyłaniem piosnek to robi się to tak wchodzimy w menu>moje pliki>blutuf>przytrzymujemy tom piosenke>importuj lub opublikuj>blutut i wysyłamy

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-07-2011 15:51
mam pytanie czy jak ktoś już wam coś np. piosenki przesyłał przez b/t to przesyłało wam bo mi jakoś wyskakuje błąd

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-07-2011 19:03
Mam pytanie , chce kupić ten telefon i ciekawi mnie jedno jest Samsung Galaxy Mini GT-S5570 i Samsung Galaxy mini S5570 który wybrać proszę o szybką odpowiedz

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-08-2011 10:40
To jest jedno i to samo ;p

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-07-2012 15:42
samsung galaxy mini S5570

Niezarejestrowany

Wysłano: 31-07-2011 16:16
Mam ten telefon od 2 miesięcy. POLOECAM. całość działa piknie ekran działa bez problemów.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-07-2012 11:44
mi też nie chciało wys. mms dlatego że miałem zablokowany net a kiedy włączyłem neta to odrazu wys. :cool: :) :D ;) :o :o {bo mms koorzysta z neta}

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-08-2011 14:14
hej mam pytanko moze ktos mi pomoże jak chce wysłać wiadomość mms to mi pisze ze caly czas wysyłanie i nie chce sie wyslać. co zrobić POMOCY

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-08-2011 15:41
BOsski telefon ! Polecam wszystkim , mam go 5 miesięcy i działa bez zarzutów. Ekran ładnie czyta , nie zacina się i wg.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-08-2011 22:53
jak dlugo trzyma bateria?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-08-2011 14:58
same pytania 0 odpowiedzi a spece forumowe zamiast zaczerpnac swoich porad to tylko prawia kazania, szukaj nie boli, bla blah blah bla. zygac sie chce

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-08-2011 18:09
telefon tragedia, niech swiadczy o tym przyklad, ze nie ma sluchawek rozpoczecia i zakonczenia rozmowy na nim, tak wiec, gdy zadzwoni sie przez przypadek do innej osoby, niz sie zamierza, moze potrwac nawet minute, zanim przejdzie sie do odpowiedniego menu wylaczajacego rozmowe, po pierwszym tygodniu myslalem, ze go rozbije o sciane, gdy mialem smsy pisac, po drugim byla tylko agresja, co ja kupilem, a po trzech tygodniach stracilem cierpliwosc i zrobilem cos, co mialem zrobic na samym poczatku sprzedac i wziasc normalny telefon z przyciskami, ktory mimo, ze ma 3 lata, dziala lepiej i jest bardziej praktyczny niz te wszystkie dotykowe wynalazki

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-08-2011 17:15
Zawsze prostaczku możesz wrócić mieszkać do jaskini Jak Ci się nie podobają dotykowe telefony to nie zniechęcaj innych. Ja też nie byłem przekonany do dotykowego telefonu ale do tej słuchawki bardzo szybko można się przyzwyczaić. Ja przynajmniej jestem zadowolony Pozdrawiam

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-08-2011 12:51
mam problem. ustawiłem jakiś symbol na odblokowanie telefonu, ale zapomniałem jaki. jak mogę teraz odblokować telefon? za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć symbolu. proszę o szybką pomoc.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-08-2011 20:20
Mam telefon od wczoraj i jak na razie jestem z niego bardzo zadowolona. Łatwy w obsłudze, nie zacina się, internet jest bardzo szybki. Ogółem: cud, miód, malina. Polecam wszystkim niezdecydowanym. Daję mu 10/10.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-08-2011 11:55
Witam,mam ten fon tydzien i mam problem wysylajac wiadomosc okazuje sie ze wslane zostaly dwie wiadomosci i tak sciaga mi podwojnie czy ktos wie jak to zrobic by normalnie,prosze o pomoc

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-08-2011 12:55
zeby wysłac piosenke to mósisz wejsc w moje pliki wybrac otfor i przytrzymac naciskasz udostempnij i przez blutut i to frzystko

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-08-2011 09:46
mam was w nosie sama już do wszystkiego doszłam i też nikomu nie pomogę o

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-08-2011 11:10
Mam telefon ponad miesiąc jestem bardzo z niego zadowolona i chodź na początku go nie ogarniałam wystarczyło pomyśleć poczytać i wszystko już teraz wiem więc drodzy użytkownicy Galaxy Mini w internecie jest mnóstwo takich samych pytań na które już została udzielona odpowiedź więc wklepcie w google wasze pytanie a zdobędziecie odpowiedź zamiast 1oo razy pytać się o to samo .Pozdrawiam M

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-08-2011 16:00
Nie śmiejcie się , proszę , ale gdzie w tym telefonie znajdę Bluetooth ? Pod jaką ikonką ?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-08-2011 16:04
Instrukcja obsługi bardzo skromna ! Niczego nie można się z niej dowiedzieć !

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 14-08-2011 21:56
ja bym chciała ten telefon!!! powiedzcie, kupić go???

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-08-2011 00:34
Witam. Mam pytanie. Od niemal miesiąca jestem posiadaczka takiego telefonu. Niestety od pewnego czasu zauważyłam, że co jakiś czas z kąta znikają mi pieniądze. Notorycznie mam przez to minus na koncie. Czy ktoś z łaski swojej może mi powiedzieć jak mogę wyłączyć w nim wszystkie funkcje internetowe?? Podejrzewam, że przez to znikają mi pieniądze z konta. A może jest na to jakieś inne wytłumaczenie?? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-08-2011 13:33
Po pierwsze wyłącz internet (u mnie w SE x10 mini jest Ustawienia -> Sieci zwykłe i bezprzewodowe -> Sieci komórkowe -> Transfer danych - transfer danych musi być odznaczony). Po drugie odznacz Ustawienia -> Konta i synchronizacja -> Dane w tle. Jak widzisz samo wyłaczenie internetu nie wystarczy. Android market lub gmail korzysta z przesyłania danych w tle.

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-08-2011 14:13
tez miałem ten problem że kasa mi znikała z kąta j juz wiem jak to wylączyc wchodzisz w ustawienia komunikacja i wylaczasz tryb offline

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-08-2011 00:07
No właśnie mam wyłączony i dalej znikają mi pieniądze z kata.

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-09-2011 23:07
pewnie masz włączony internet i dlatego znika ci kasa z konta. żeby go wyłączyć musisz wejść na ustawienia->komunikacja->Sieci telefoni komórkowej i wyłączyć opcję UŻYJ DANYCH PAKIETOWYCH

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-08-2011 21:43
Witam ; ] . Mam ten telefon już pare dni i nie wiem jak założyć hasło na Sms-y ; // . Jak mam to zrobić ?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-08-2011 10:26
Hej, mam problem. Niechcący włączyłam program Swype i on mi nie odpowiada. Jak wyłączyć ten program, i powrócić do zwykłej klawiatury Qwerty? Proszę pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-08-2011 13:27
po prostu przytrzymaj palcem w miejscu gdzie wprowadza się tekst - pojawi się opcja zmiana metody wprowadzenia.

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-08-2011 20:27
Hejka... wiecie może jak sie ustawia dzwonek telefonu jak ktos dzwoni.... ale na piosenke która mam w folderze " Pliki" ?? prosze o pomoc z góry dziękuje

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2011 00:29
A skoro mowa o problemach, to też mam jeden. Kiedy wchodzę w kontakty nie mam tam listy znajomych, tylko pisze że "Naciśnij klawisz menu.." bla bla. Żeby z konta coś tam coś. Ale ja nie mam konta. Poza tym gdy chcę wysłać wiadomość, to mam wszystkie kontakty. Karty nie czyta, czy jak ? Z góry dziękuję.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-08-2011 20:40
Jak rozwiazales ten problem bo mam taki sam

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-07-2012 16:53
mam ten sam problem niestety nie wiem jak go rozwiązać może ktoś wie bo wchodze w kontakty i mam napisane nacisnij klawisz menu... tylko tyle że NIE MA W OPCJACH ANI USTAWIENIACH FUNKCJII POBIERZ ZNAJOMYCH

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2011 08:12
Proszę jak mi pomoc to nie mogę włączyć Stan konto to muszę wiedzieć moj konto ile sprawdź

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2011 08:15
Proszę jak mi pomoc to nie mogę włączyć Stan konto to muszę wiedzieć moj konto ile sprawdź

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2011 11:23
Cześć ! Mam taki jeden problem... Od 3 dni mam samsunga galaxy mini i nie mogę go podłączyć to komputera nic nie wyskakuje jak w innych telefonach... Bardzo będę wdzięczna jak mi ktoś pomoże Z góry dziękuje !

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2011 16:38
KamuXDd jak włączysz jakąś piosenke to naciśnij z trzech klawiszy na dole na telefonie ten po lewej stronie i bedziesz miała opcje ustaw jako dzwonek ;]

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-08-2011 21:10
koza07 - tez mam ten problem, ze nie moge jako dzwonek ustawic, robie tak jak kazales i nic takiego mi sie nie wyswietla jak ' ustaw jako dzwonek' :/ zaraz mnie szlag trafi.

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-09-2011 20:55
wejdz na muzyke, a nie ma moje pliki

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2011 19:33
E sluchajcie jak w tym telefonie wlaczyc budzik stoper minutnik itp bo ja nie moge znalesc w tym telefonie tych aplikacji prosze o pomoc z gory dzieki

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-08-2011 11:41
Witam, czy ktoś może mi powiedzieć, czemu 'wiadomości' w tym telefonie są w takiej dziwnej formie. Wchodzę w nie z ekranu głównego i (można jakoś inaczej) i: -nie mogę nic zrobić z przychodzącymi (kasować, odpowiedzieć) -nie ma wersji roboczych czy zapisanych I na dole pod przychodzącymi ma na pasku napis 'Rozmowy: 3' ktoś wie o co kaman?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-08-2011 09:46
Mam ten telefon, od 2 dni, ogólnie jestem zadowolona, ale na początku zżerał mi kasę, ale jakoś to opanowałam. Niestety nie mogę znaleźć gier, na tym telefonie. Przeszukałam menu i tam nigdzie nic nie widzę... Mógłby mi ktoś powiedzieć jak dostać się do gier zainstalowanych juz na tym samsungu? Bardzo was proszę o odpowiedź...

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 31-08-2011 16:29
Mam pytanie co zrobić aby nie zżerało mi kasy bez korzystania z telefonu, mam samsunga galaxy mini od kilku dni i już pochłonęło mi około 10 zeta. POMOCY!!!!!!

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-10-2011 16:56
jak to ci zżerało kase? jak wchodziłeś/łaś do internetu? bo ja mam go od godziny, i nie wiem za bardzo ..

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-10-2011 23:31
gry wysysasz z android market

Strony 4 z 14: <<1234567>> Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS