REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Strony 1 z 14: <<1234>>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Samsung S5570 Galaxy Mini

Kan
Administrator

Posty 3083

Wysłano: 08-03-2011 16:48
Samsung S5570 Galaxy Mini Samsung S5570 Galaxy Mini stanowi połączenie funkcjonalności i wydajności w kompaktowej obudowie. Urządzenie pracuje na Androidzie 2.2, ma HSDPA Bluetooth 3.0, wyświetlacz TFT 3,14 cala, aparat 3 Mpix, GPS, pamięć 160 MB i obsługuje karty microSD do 32 GB. Wi-Fi umożliwia połączenie z Internetem w dowolnym miejscu. Dzięki obsłudze Google Mobile Services uzyskamy dostęp do dodatkowych usług, takich jak Gmail, GTalk, Google Maps i wiele innych! Korzystaj z najważniejszych usług bezpośrednio z telefonu. SWYPE pozwala wygodnie wprowadzić tekst, gdy zamiast naciskać poszczególne litery, możemy prowadzić palec od punktu do punktu. Gniazdo 3,5 mm umożliwia podłączenie słuchawek oraz przenośnych głośników. Telefon o wymiarach 110.4 x 60.8 x 12.1 mm jest ciekawą propozycją dla płci pięknej. Ładny, zgrabny i zmieści się nawet niewielkiej, damskiej torebce.

Przeczytaj pełny opis tego modelu: Samsung S5570 Galaxy Mini

Niezarejestrowany

Wysłano: 14-03-2011 19:18
Jak ustawić piosenkę z karty pamięci jako dzwonek ??

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-03-2011 19:26
menu/muzyka/piosenki wybierasz utwór i przytrzymaj palcem. otworzy się menu. Dalej z górki

Member

Posty 3

Wysłano: 11-07-2011 16:55
Dzięki... Też z tego skorzystałam...

E-Mail Cytuj

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-03-2011 17:15
Jak wgrać do niego gry ?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-07-2011 09:34
INSTALACJA GIER GALAXY MINI!!! Gry można w bardzo prosty sposób wgrać więc: ściągamy np. NFS Shift na Androida (instalki są na Androida więc mogą zajmować od kilkudziesięciu do 100 MB lub wyżej) Gdy już pobierzemy wypakowujemy w takim samym stanie jak jest zapakowana gra czyli (plik Apk i jedne folder z potrzebnymi plikami gry) i wypakowujemy np. na pulpit ;D Gdy to już zrobimy podłączamy telefon do kompa przez USB (Galaxy mini) i szukamy foldery Android potem w tym folderze otwieramy nast. folder Data i tam wklejamy folder z plikami gry i plik Apk;D Potem odpalamy plik apk z nazwą gry i cieszymy się grą;D Jeżeli chcemy ją odinstalować bo zużywa pamięć ram telefonu należy wyjść z gry i wejść w menedżera zadań i klikamy zakładkę aktywne i i obok danej aplikacji jest zakończ;D To tyle mam nadzieję że komuś to się przyda;D Pozdro;D

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-04-2011 22:08
Zastanawiam się nad zakupem tego telefonu... zależy mi na waszej opini..!!! Czy jest dobry?? czy są jakieś problemy??? itp.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-07-2011 19:55
Ag@ta żeby włączyć budzik wchodzisz w: 1.menu 2.zegar i tam na dole po lewej stronie masz budzik

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-07-2011 20:03
zana. Ja mam ten telefon dopiero od paru dni. Na razie nie sprawia żadnych problemów. Robi świetne wrażenie. Ja daje mu 10/10. Mi się bardzo podoba. Wg mnie jest świetny...

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-07-2011 17:57
ja mam tem telefon za 350zł na allegro i ma tylko kilka małych minusików ale wg mnie to dobry zakóp PS. evry body say THANKS

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-04-2011 10:45
nie bada tylko android....jest to jednak pewna róznica

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-04-2011 12:40
ściągnij ring-droid z marketu, możesz nim przyciac mp3 i ustawić dowolny fragment, jako dzwonek, dzwonek znajomego, czy dźwięki

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-04-2011 22:47
Czy ten telefon da sie podlaczyc do komputera i pwysylac przez komputer esemesy ? Cos na wzor pc swift z noki

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-04-2011 12:21
Posiadam ten telefon pd miesiaca i powiem ze jestem bardzo mile zakoczony.Ekran bardzo czuly i szybki , bateria mimo opini u mnie wytrzymuje ponad tydzien( normalnie dzwoniac i wysylajac sms)Oczywiscie jesli ktos bedzie caly czas siedzil na nim w necie i gral w gierki lub sluchal muzyki to nie ma co oczekiwac cudow bo zadna bateria nie wytrzyma dluzej niz 1- 2 dni.Dzwiek przez sluchawki jest ok ale proba sluchania czegos przez wbudowany glosnik ...to masakra..brzmi jak blaszane pudelko. Ogolnie jak na telefon za bardzo male pieniadze jest bardzo dobry.Polecam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-07-2011 18:51
Cześć jestem Karolina . Mam pytanie . Od 2 dni mam telefon Galaxy mini . nie mam pojecia jak wysłąć piosenke przez blutu . trzeba wejsc w ustawienia ,potem komunikacja i potem właczasz . chce wysłąć piosenke w chodzi w folder naciska na piosenke i jest tam . usun , dodaj do listy piosenek , ustaw jako dzwonek telefonu i wyszukiwanie . wgl nie ma nic tam zane wyslij a ni nic . jak wysałać czy przypadkiem nie wiesz ?

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-04-2011 15:55
Zastanawiam się nad kupnem tego telefonu. Czy ma on akcelerometr i czy dobrze się gra?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-05-2012 14:15
gra sie swietnie sciągnąłem asphalta 6. moim zdaniem opłaca się go kupić

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-05-2011 19:43
Nie wiem jak ściągnąć piosenki z Windowsa (komputer) na Androida(komórkę).Pojawia mi się że muszę mieć jakiś program na kompie

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-08-2011 12:59
musisz sciągnąc kiesa (http://www.samsung.com/pl/support/mobilesoftwaremanual/mobilesoftwaremanual.do?page=MOBILE.SOFTWARE.MANUAL)

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-11-2011 12:13
niestety kiesa sciągłem ale nie mogę sciągnąc dalej muzyki co zrobić

Niezarejestrowany

Wysłano: 13-05-2011 17:45
czy ten telefon ma lampę błyskową?

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 3

Wysłano: 30-07-2011 20:16
nie ma lampy.

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-05-2011 23:50
telefon mimo niezbyt dobrego wyświetlacza spisuje się bardzo dobrze. niemalże niczym nie odbiega od modeli wyższych. wszystko działa szybko i sprawnie. telefon niedrogi i warty swojej ceny. powinien usatysfakcjonować nawet wymagających użytkowników. polecam zwłaszcza wszystkim, którzy zaczynają przygodę z telefonami dotykowymi. kupując ten telefon nie będziecie żałować.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-05-2011 23:03
hej a jam mam ten telefon od tygodnia i nie moge nic na nimz nalesc normalnie mnie rozbraja gdybym wiedział nie brałabym go !!! ale pomuszcie mi wejsc naprzykład w wiadomosci jak sie wchodzio aby był słownik T9

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-05-2011 14:36
mam go od 2 tygodni i jest do niczego muzyka nie jest stereo a internet bardzo wolny do tego szybko się rozładowuję muszę go oddać :xd

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-05-2011 14:39
masz całkowicie racije terz go oddam :dddx

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-05-2011 23:44
Ludzie!!!!!!!!! nauczcie się pisać po polsku!!!!!!!!! Nie jestem orłem z ortografi, ale TEŻ nie pisze się przez rz!!!!!!!! A słowo POMÓŻCIE odmienia się na POMOC!!!!!!!!! Nie dziwię się, że telefon was nie zadowala, skoro nawet własnego języka nie znacie!!!!!!!!!!!! Może zamiast telefonu powinniście zainwestować w słownik języka polskiego!!!!! Pozdrawiam wszystie głąby i życzę powodzenia!!!!!!!!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-05-2011 23:12
Mam ten telefon od dwóch tygodni i muszę powiedzieć że jestem z niego bardzo zadowolona. Powiem szczerze idąc do salonu nie wiedziałam jeszcze jaki model wybiorę, jednak ten samsung bardzo mnie urzekł i doszłam do wniosku że jest idealny dla mnie...Zgrabna obudowa, wiele ciekawych opcji oraz dostęp do internetu. Jestem młoda i styl pisania sms, czy dodatki są dla mnie bardzo istotne dlatego ten model jest dla mnie wręcz idealny ^^ Jest tylko jedna rzecz, z którą mam problem... Chodzi konkretnie o to, że kiedy podłączyłam kabel USB do komputera to nie chciało mi się zainstalować, pisało coś o nieznanym oprogramowaniu i niestety nie wgrałam muzyki ani innych dość istotnych rzeczy na ten telefon, dlatego mam pytanie, co powinnam zrobić by móc w pełni korzystać z tego. Z góry dziękuję za odpowiedź na moje pytanie i pozdrawiam !!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-06-2011 11:00
Mi się zdaje ,że powinnaś pierw zainstalować płyte jak masz . A potem dopiero z kablem popracować. Bo ja też tak miałam ale z innym samsungiem. JEśli Ci jakoś pomogłam to nie ma za co.!

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-06-2011 16:29
hej nie wiem czy już znalazłaś rozwiązanie swojego problemu, jednak na wszelki wypadek napisze co i jak z tym połączeniem. W ustawieniach w aplikacjach jest opcja ustawienia dla programistów na pierwszym miejscu jest opcja debugowanie usb, wystarczy ją wyłączyć a telefon połączy się z komputerem w trybie pamięci masowej pokaże sie wtedy robocik androida, to znaczy pojawi się zawartość karty micro, natomiast połączenie z pamięcią telefonu to chyba jedynie przez program kies samsung. Pozdrawiam

Niezarejestrowany

Wysłano: 31-05-2011 20:09
telefon mam od 1,5 miesiaca . jak dla mnie jest bardzo dobry , ladny design , duzo opcji, klawiatura swype . sprawuje sie dobrze , nie zacina sie. Jedyne minusy jak dla mnie to brak lampy błyskowej i to że jest dosyc cichy , nawet na sluchawkach

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-06-2011 16:47
Ja mam takie pytanie czy czujnik pohylenia dziala normalnie czy tak jak w avilli : Zalozmy ze grasz w gre samochodowa i przechylisz telefon w lewo to samochod jedzie w prawo czy w galaxy mini jest to samo??

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 3

Wysłano: 20-11-2011 14:49
ten tzw. czujnik pochylenia działa w porządku fajnie się gra bo sama próbowałam-jest wszystko ok.!

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-06-2011 20:04
nawet niezły jak na cenę, ale nie mogę sobie poradzić z bluetooth, nie widzą się z kompem(kies, pamięć zewnętrzna itp. domaga się trybu pc manager a ja nie wiem gdzie to znaleźć w telefonie. Czy ktoś wię ? dziękuję bardzo za odpowiedź

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-06-2011 21:20
czy ten telefon ma opcje rozmów wideo?

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 4432

Wysłano: 18-06-2011 20:43
Każdy telefon z kamerką - choćby jedną z tyłu - obsługujący UMTS/3G ma w sobie funkcję wideorozmów: telefony bez systemu operacyjnego lub z systemem tzw. zamkniętym - od razu ją mają, natomiast telefony z otwartymi systemami operacyjnymi czasem wymagają ściągnięcia i wgrania tej funkcji. W przypadku telefonów z Androidem, takich jak Samsung Galaxy mini softy ściąga się - wiele jest darmowych - z Android Market. Ciekawe, że producenci wielu telefonów UMTS/3G z kamerką w swoich fabrycznych danych nie wykazują funkcji wideotelefonii, a ona jest! Np. Nokia 6300 nie ma podanej funkcji wideotelefonii - a ją obsługuje! Zrobiłem niespodziankę już niejednej osobie spośród znajomych, o której wiedziałem, że ma kartę 'U-SIM', aktywną usługę UMTS (teraz już opy obligatoryjnie to aktywują, a wcześniej trzeba było zgłaszać przy umowie lub przez telekonsultantów BOA) i wiedziałem, że znajduje się w zasięgu 3G swej sieci. Inicjowałem wideorozmowę i na wyświetlaczu mego fonu widziałem fragment terenu obok rozmówcy/-wczyni, o ile niechcący nie zasłonił/a palcem kamerki. Zdziwionych dźwiękiem rozlegającym się z głośniczka miast w słuchawce zachęcałem: spójrz w ekran - i wtedy dopiero się orientowali/-ały, co jest grane, jakie to połączenie leci

E-Mail Cytuj

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-06-2011 09:17
dzięki-a telefon jest na wypasie=)

Cytuj Odpowiedz

Zarejestrowany użytkownik

Posty 5

Wysłano: 03-06-2011 10:59
Mam telefon tydz. jest całkiem spoko tylko martwi mnie jedna rzecz. Nie moge pobrac (nie wiem jak) wgrac gry/muzyki/itp. Jesli ktos wie prosze o kontakt GG: 3496527 (pisac jak jestem na niewidoku)

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-06-2011 21:40
jak podłączyć telefon Samsung Galaxy mini do komputera żeby wrzucić na niego muzykę i inne

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-10-2012 19:57
watro kupić

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-06-2011 21:41
Zastanawiam się nad kupnem tego telefonu, ale nie wiem czy to dobry wybór jak myślicie ? ?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-06-2011 18:44
witam mam ten telefon od trzech dni i mam problem naprzyklad z lonczeniem przez bluetootch jak by ktos cos wiedzial jak to ustawic dzieki

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 13-06-2011 21:55
Hej ja kupiłam 4 dni temu ten telefon. Jestem bardzo zadowolona ale mam pytanie. Czy można zmienić dźwięk klawiatury jak się wpisuje numer ? Bo na ekranie jest zielona słuchawka, wchodzę w nią i gdy klikam jest taki dziwny dźwięk. A chciałabym zmienić.

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 2

Wysłano: 14-06-2011 19:42
Jak ustawic na tym telefonie hasło np na wiadomości na tym telefonie?

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-06-2011 11:14
Moja koleżanka ma ten tel i właśnie też się nad nim zastanawiam... Ale ogólnie rzecz biorąc to bardziej podoba mi się Samsung Corby II i teraz mam dylemat. A tak wgl to zauważyliście że Samsung Galaxy Mini nie ma stopera? Pozdrawiam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-06-2011 19:11
Hej.. Mam taki problem jak na ten telefon pobrać gadugadu???

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-06-2011 19:42
Odpowiedź jest prosta, w telefonie znajdź aplikację " Android Market", zaloguj się na swoje konto Google ( inaczej e-mail na G-mailu) i poszukaj go wyszukiwarce programu. Z góry mówię że super się pisze na GG w tym telefonie, po prostu miodzio

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-06-2011 19:43
Widzę że dużo osób nie wie jak połączyć telefon z komputerem po przez USB. Jest to prosta sprawa. Wystarczy ściągnąć na komputer program o nazwie " Samsung Kies " (znajduje się na stronie samsunga), wgrać go i podłączyć telefon do komputera. Włączamy program "Samsung Kies", czekamy aż program wykryje nasz telefonik i od tej pory możemy zrzucać na telefon nasze kochane piosenki, zdjęcia i wiele innych rzeczy Myślę że pomogłem...

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-11-2011 12:23
ściągłem ten program ale dalej nie mogę ściągać muzyki na telefon prosze o pomoc o to moje gg 10144789

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-06-2011 19:51
Mam ten telefon i nie moge znaleźć gier na nim. I jeszcze nie wiem jak moge przesyłać piosenki przez blutoouth do kogoś ;/ jak wiecie to napiszcie

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-06-2011 16:22
w menu na 3 stronie

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-12-2011 19:45
włacz bluetooth potem wejdż w moje pliki i tam gdzie masz muzyke . naciśnij przycisk opcje czyli lewy potem udostępnij bluetooth zaznacz co chcesz wysłać . naciśnij ok wybierz urządzenie i wysyłasz mam nadzieje że pomogłam

Strony 1 z 14: <<1234>> Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy