REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Strony 1 z 20: <<1234>>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Samsung GT-S5230

Kan
Administrator

Posty 3070

Wysłano: 21-04-2009 21:42
Samsung GT-S5230 Samsung Avila GT-S5230 to tani telefon dotykowy. Na kolorowym, 3- calowym wyświetlaczu WQVGA jest sporo miejsca, aby umieścić ich kilka i i mieć cały czas pod ręką kalendarz, odtwarzacz mp3 i listę zadań do wykonania jednocześnie. Dla większej wygody Avila posiada trzy pulpity, do których przechodzimy za jednym przesunięciem palca – na każdym można umieścić osobne widgety. Kompaktowa sylwetka telefonu Samsung Avila (11,9mm grubości), kryje w sobie multimedia, które zamienią obsługę urządzenia w jeszcze większą przyjemność. Wystarczy dotyk, by włączyć odtwarzacz muzyczny wyposażony w technologię DNSe, która zapewnia podwyższoną jakość brzmienia. Jeśli intryguje muzyka zasłyszana za oknem, sprawę ułatwi funkcja rozpoznawania muzyki, która podpowie wykonawcę i tytuł piosenki. 3,2-megapikselowy aparat fotograficzny z funkcją wykrywania uśmiechu i nagrywania wideo spełni oczekiwania użytkowników, którzy w szybki i prosty sposób chcą utrwalić najciekawsze ich zdaniem obrazy. Dzięki funkcji /Kontakty ze zdjęciem/ za pomocą dotyku mogą połączyć się ze swoimi znajomymi klikając na ich zdjęcie zapisane w telefonie. Wystarczy narysować na ekranie wybraną literę alfabetu, by odblokować/zablokować klawiaturę (Inteligentne odblokowanie). Możemy sami przypisać wybraną literę alfabetu do uruchamiania danej aplikacji – np. otwierać przeglądarkę internetową za pomocą D, a folder wiadomości za pomocą W. Dzięki funkcji rozpoznawania pisma możemy pisać smsy własnym charakterem pisma, a funkcja autorotacji znacznie przyspieszy ten rodzaj komunikacji – po przechyleniu telefonu standardowa klawiatura zamienią się w wirtualną klawiaturę QWERTY. Z Avilą mamy możliwość przeglądania dokumentów Office, a Mobile Blog to doskonała rozrywka dla osób, które na co dzień pragną być aktywne na najbardziej popularnych serwisach społecznościowych. Pamięć (100MB) można rozszerzyć za pomocą karty microSD.

Przeczytaj pełny opis tego modelu: Samsung GT-S5230

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-05-2009 03:34
czadowo samsung co dwa michy będzie zalewał rynek dotykowcami to szypko stanieją PLUS DLA SAMSUNGA!:-) tylko szkoda że na dotykowym czasem brak klawy do gierek,gra sie do bani niestety,a reszta spoko!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-05-2009 23:01
ten Samsung nie ma lampy

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-05-2009 00:07
Oj Maciek tylko nie targnij się z powodu braku lampy, to tylko telefon. Polecam ci Nikona lub Pentaxa z lampą lub bez. Telefon GSM to nie aparat fotograficzny tylko telefoniczny ( do rozmów) . Enter.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 13-05-2009 14:52
czy on ma czujnik ruchu

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-05-2009 14:21
Dual Power LED w tym fonie nie występuje

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-05-2009 21:53
Witam mam ten telefon od tygodnia i jest spoko. Aparat nie ma lampy ale robi przyzwoite zdjęcia. Bateria trzyma 3-4 dni spokojnie a jak leży to więcej. Ma nowe funkcje menu z seri s czyli fałszywe rozmowy i więcej. Ekran super, 3 pulpity i nie trzeba wciskać wystarczy musnąć. Polecam wszystkim. A i jakośc rozmów bajka.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-05-2009 12:11
mam ten telefon od kilku dni i w zasadzie jestem bardzo zadowolony. jednak na chwilę obecną nie będę nikomu go polecał, bo to za krótki okres żeby wydawać jednoznaczne opinie.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-05-2009 12:44
Witam małe sprostowanko Avila nie ma lampy led to jest lusterko.Ale ogólnie super zabawka polecam choc mam go dopiero kilka dni.Miła alternatywa dla przereklamowanego i drogiego iphona.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-05-2009 17:10
mam samsunga omnie i900 - instrukcja obsługi do bani trzeba samemu dojść do sedna... miałam różne marki tj.panasonic,motorolę,sony ericson,nokię i obsługa była tak prosta jak budowa cepa nie mówiąc o dostępie do gier

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-05-2009 16:09
Mam go od 4 dni, to mój pierwszy telefon dotykowy ale nim go kupiłem bawiłem się wielokrotnie niemal wszystkimi tego rodzaju. Moim zdaniem samsung bije na głowę LG. Pierwsze wrażenia:dobrej jakości czuły ekran, bardzo łatwa obsługa,dużo różnych bajerów i ustawień, których nie ma sensu opisywać, bezproblemowo da się pisać smsy zarówno tradycyjnie jak i z quverty, niezłej jakości obraz przy odtwarzaniu filmów (szkoda, że nie ma divixa) bardzo dobry odtwarzacz mp3, fajne radio z RDS,przyzwoity aparat (mimo braku lampy lub diody, które moim zdaniem w takiej zabawce to gadżety) robiący zadowalającej jakości fotki pod warunkiem właściwego dobrania opcji i całkowitego bezruchu zarówno ręki fotografa jak i obiektu ;-), niezła bateria (przy umiarkowanym użytkowaniu ok. 5 dni czuwania). 100 Mb pamięci od razu rozszerzyłem 4gigową kartą (słucham muzyki, używam telefonu jako przenośnej pamięci). Dobra cena - w Erze przy abonamencie 45 zł jest za 1 zł ( ja przedłużałem umowę - tu Era nie jest taka łaskawa - przy tym samym abonamencie przy zniżce za punkty Era Premia wyszło 99 zł)Braku wifi czy gps nie traktuję jako wady - po prostu - ten telefon ich nie ma i jeśli jest to komuś potrzebne musi poszukać innego modelu. Nie jest wadą również brak rysika- moim zdaniem jest zbędny. Brak mi latarki ale od biedy można ją zastąpić wyświetlaczem po ustawieniu białego tła. Podsumowując: ładny, starannie wykonany, efektownie wyglądający i niedrogi smartfon. Czy okaże się trwały? Musimy poczekać ;-)

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-05-2009 09:37
Czy może ktoś z Was miał możliwość praktycznego porównania tego fonu do LG KP 500 (Cookie). Jakie są wasze obiektywne opinie na ten temat?. W ofercie "dotykowców" za rozsądną cenę robi się ciekawie.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-05-2009 14:00
Jak wypada Avila na tle F480 ? Miał ktoś okazję przetestować te telefony ?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-05-2009 21:42
czy wiecie może czy na ten telefon są dostępne jakieś gry? trudno po kilku dniach polecić i zachwalić telefon, ale jak na razie jestem zadowolona

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-05-2009 10:48
kupiłem go właśnie po uprzednim porównaniu z LG KP 500 Cookie. Na Avilą moim zdaniem przemawia: solidniejsze (mniej plastikowe) wykonanie, bardziej elegancki wygląd, bardziej kolorowe i zabawniejsze menu (chociażby te trzy równoległe ekrany na których można powyciągać potrzebne wigety) bardziej żywotna bateria. Porównywałem go też (na żywo) z F480 - Avila ma większy i moim zdaniem lepszej jakości ekran. Co do gier - wgrane są bodaj dwie lub trzy ( najbardziej podoba mi się ta z kostką) i na chwilę obecną jest ich dość mało do tego modelu ale to nie jest akurat dla mnie problem bo korzystam z gier raczej sporadycznie

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-05-2009 22:12
nigdy wiecej samsunga!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-05-2009 23:56
Osobiscie mam F480 i dwa s5230 f480 w porównaniu z s5230 jesli chodzi o wykonanie to jak mercedes AMG z fiatem. Samsung f480 jest wykonany z metalu i czuć ten telefon w ręce a s5230 to raczej taki leciutki plasticzek. F480 ma owiele lepszy i rozbudowany aparat ale s5230 jak na 3.2 mega robi nawet dobre fotki. Plusem s5230 jest bardziej rozbudowany soft naprawde jest to inna epoka niż w f480,głośność głośnika jest taka sama jedynie chyba s5230 jest bardziej czuły na dotyk. Jeśli chcesz mieć solidny telefon z wmiare dobrym aparatem który wygląda bardziej rasowo to kup F480 jesli chcesz mieć plastikowy ale dobry telefon który niczym sie nie wyróżnia kup s5230 SOFCIK NAPRAWDE SUPER i chyba ma czujnik ruchu bo jak sie im trzęsie to kostki sie ruszają.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-05-2009 00:08
Witam mam takie pytanie do was. Czy Samsung GT-S5230 czy LG Cookie (LG- KP500) który z tych telefonów jest lepszy? Oraz czy do tego telefonu jest takie coś jak antenka do klikania na ekran czy tylko palcami?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-05-2009 20:10
MastaH - nie bądź leniem - wystarczy poczytać komentarze poniżej - znajdziesz odpowiedzi na swoje wszystkie pytana

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-05-2009 18:32
Czy ktoś wie, jak w Samsungu S5230 Avila ustawić kalendarz oraz jak zrobić, żeby ekran nie wygaszal sie po kilku sekundach? Dzięki za podpowiedź.

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-05-2009 19:39
do gasnącego szybko ekranu: Menu - Ustawienia - Wyświetlacz - Podświetlenie - wybrać inny czas niż standardowo ustawione 8 sekund i po sprawie ;-) Co znaczy ustawienia kalendarza? Ustawienie aktualnej daty??? - w opcji Ustawienia wybrać _Godzina i data - na samym dole jest format daty i ustawienie aktualnej daty

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-05-2009 20:07
Do Max. Własnie o to chodziło. Wielkie dzięki. Pozdrawiam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-05-2009 22:40
kupilem ten telefon jestem zadowolony, ale mam problem z podlaczeniem do komputera . Po prostu program z plytki PC studio go nie widzi. Pomozcie kochani . Pozdrawiam.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-05-2011 11:03
też mam ten problem;/ oprócz tego połączenia z PC telefon śmiga i nie mam problemów

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-05-2009 23:49
WITAM JA TEZ MAM TEN TELEFON OD NIEDAWNA I JESTEM BARDZO Z NIEGO ZADOWOLONY A ZĘBY CI KOMPUTER GO WYKRYŁ TO JAK INSTALUJESZ PROGRAM PC STUDIO TO MUSISZ MIEĆ PODŁĄCZONY TEL DO KOMPA BO WTEDY CI SIĘ USTAWIA TEL

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-05-2009 23:52
DO MASTYH PEWNIE ZE SAMSUNG LG JEST CAŁY W PLASTIKU A SAMSUNG MA TEZ METAL I JEST LEPSZY A ANTENKE MOZESZ DO KUPIC BO W ZESTAWIE NIE MA

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-05-2009 12:51
dołączony do zestawu program PC Studio jest dość "mułowaty" i wolno chodzi. Zupełnie inaczej sprawa wygląda po zainstalowaniu w telefonie karty pamięci.Wtedy proste operacje (np. przenoszenie fotek czy muzyki) odbywa się błyskawicznie - komputer od razu widzi kartę telefonu jako dysk zewnętrzny, nie ma potrzeby uruchamiania programu PC Studio

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-05-2009 12:58
witam a jesli chodzi o muzyke? mocno to chcociaz gra i czysto?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-05-2009 23:12
Witam.kupiłem wczoraj takiego samsunga i mam problem z usunieciem z ekranu menu obsługi odtwarzacza mp3 i radia, za pomoc z gury dziekuje.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-05-2009 23:22
a co do odtwarzscza mp3.jest na prawde ok.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 31-05-2009 13:05
A czy ktoś może testował na nim MobilneGG, PlusGG, EraGG, PlayGG czy może GoChat? bo na jakiejś innej stronce widziałem komentarz, że niby EraGG nie działa...

Cytuj Odpowiedz
Strony 1 z 20: <<1234>> Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt