REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Strony 1 z 2: <<12>>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Samsung GT-S3850 Corby II

Kan
Administrator

Posty 2312

Wysłano: 11-05-2011 10:04
Samsung GT-S3850 Corby II Samsung Corby II GT-S3850 -stworzony z myślą o niekonwencjonalnych osobowościach, Corby II jest telefonem zmiennym jak kameleon, dzięki kolorowym obudowom łatwo dopasowującym się do stylu i humoru właściciela. Dzięki aplikacji Social Hub, telefon umożliwia łatwe zarządzanie kontaktami, wiadomościami z różnych źródeł oraz wpisami do kalendarza. Miłośnikom komunikatorów z pewnością spodoba się komunikator internetowy – aplikacja, pozwalająca na czatowanie poprzez różne serwisy, takie jak Facebook, Yahoo Messenger i Gtalk. Dodatkowo, użytkowników popularnych portali społecznościowych ucieszą /wtyczki/ do takich stron jak Facebook i Twitter. Młodych wielbicieli technologicznych nowinek ucieszy dotykowy interfejs TouchWiz, który ułatwia nawigację oraz stwarza możliwość przechodzenia pomiędzy wieloma widokami ekranu. Co więcej, pozwala użytkownikom na czytanie i odpowiadanie na wiadomości tekstowe bez konieczności zamykania bieżących zadań. Komunikację usprawnia funkcja QuickType T9, która umożliwia szybsze wpisywanie wyrazów niż w standardowy sposób. Kolorowy gadżet został wyposażony również w aparat 2.0 MPix z funkcją wykrywania uśmiechu, która pozwoli użytkownikowi telefonu uwiecznić każdą radosną chwilę. Amatorom muzycznych wrażeń z pewnością przypadnie do gustu odtwarzacz audio oraz gniazdo mini jack 3.5 mm, które umożliwia podłączenie do telefonu niemal każdych słuchawek.

Przeczytaj pełny opis tego modelu: Samsung GT-S3850 Corby II

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-07-2011 22:17
czy samsung corby II posiada nawi?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-01-2012 19:55
Nie ma niestety!!!!!!!!!!java*****:icon('')

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-07-2011 13:47
Mam telefon od miesiąca Jest dla mnie idealny , ma wszystko co potrzeba : +dotyk jest ok +wi-fi +interesujące widgety +można mieć kilka tapet +mp3 +aparat + duży wybór klawiatur do pisania sms (JEZELI CHODZI O QWERTY TO NIE MOŻNA NIĄ PISAĆ SMS LECZ ZNAJDZIECIE JĄ PRZY EDYCJI ZDJĘĆ I ICH ZAPISYWANIU) +gry +internet +dobra blokada -gdy mam słuchawki przerywa mi się muzyka <może są popsute słuchawki lecz w innych urządzeniach działają> - niewygodne wejście karty pamięci -tylko 1 motyw i czcionka - gdy słucham muzyki telefon sam dzwoni , można to zwalczyć usuwając listę polączeń Ogólnie telefon sprawuje się bardzo dobrze POLECAM ;> * Corby II nie posiada navi

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-07-2011 23:19
właśnie 4 dni temu kupiłam ten telefon i tu problem klawiatura qwerty na cholerę komu ona przy edycji zdjęć ???? jak wgrali komunikatory i inne pierdoły społecznościowe to to chyba tam powinna być klawiatura .. porażka i debilizm, nie polecam bo nie da się na tym pisać !!!

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-07-2011 18:40
DA SIĘ PISAĆ i jest nawet kilka sposobów ; klawiatura, wpisywanie ciągłe , pole pisma . ;) jeżeli chce ktoś mieć telefon DO PISANIA polecam telefon z qwerty http://www.ubergizmo.com/photos/2007/2/samsung-f700.jpg http://gadzetowy.pl/wp-content/uploads/2011/05/blackberry-bold.jpg .

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-07-2011 09:25
Ten telefon jest naprawdę jest idealny

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 13-08-2011 15:57
Mam pytanie do osób, które nabyły ten telefon w mixplusie: czy są do niego dołączone słuchawki?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-08-2012 19:57
ja kupiłam w misxplusie i nie ma słuchawek ani kabla USB

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-08-2011 21:59
Mam ten telefon od 3tygodni jest fajny i lepszy od iphone3/4 kturego tesz miałam polecam ale słuchawek do niego nie ma.. ani USB

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-09-2011 00:01
ja mam corby 2 i jestem baaaardzo zadowolona z tego telefonu na moje potrzeby jest idealny i spelnia jak najbardziej moje wymagania. ale czytajac smsa nacisnelam cos i powiekszyla mi sie czcionka w sms-ach ;/ nie wiem jak teraz ja zmniejszyc bo smsy przychodzace sa w tak wielkiej czcionce ze ja z daleka widac;/ moze ktos pomoze? Ruda.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-10-2011 23:49
przytrzymaj aż pojawią się strzałki do powiększania i zsuń palcem w dół zgodnie z widniejącym minusem

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-11-2011 10:56
naciśnij ten przycisk do przyciszania

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-09-2011 13:57
jak wsadzic spowrotem do widgetu to co wyciagnelam na tlo

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-10-2011 17:05
jeśli chcesz cofnąć widgety to wciśnij słowo widget na ekranie aż pojawią się do wyboru i widget który chcesz usunąć przytrzymaj aż jego ramka zrobi się żółta i przesuń go do reszty na dół

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-10-2011 17:15
Jak aktywować wifi ? ; D

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-12-2011 19:17
u gury jest pasek tam gdzie jest bateria i klikasz i tam ci wychodzi wi-fi , blutoch i cichy

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-11-2011 21:17
Powie ktoś jaka jest Rozdzielczość wyświetlacza komórki tego telefonu ?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-11-2011 19:38
Mam ten tel od tyg i jestem bardzo zadowolona wszystko działa fajnie mam jednak pytanie czy można wgrać, ściągnąć czy przesłać motyw, czy czcionkę?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-01-2012 23:22
motywy mozna wgrac tylko musisz poszukac pasujący do corby 2

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-12-2011 19:58
kupiłam dzis ten tel w mix 50pln x 24 doładowania z wyglądu ok miałam corbi 1 wiec myslałam ze ten tez bedzie mi sie podobał a tu ZONK jak dla mnie wkurza mnie mała klawiatura i tYko jeden rodzaj trzcionki, jeden motyw w dodatku bez karty pamieci słuchawek kabla do kompa porazka uwazam moj zakup jako NIEUDANY

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-12-2011 17:31
mam problem kupilem corby II i nie umiem wejsc na wiadomosci nie wiem czy jest zepsuty czy to sie jakos inaczej włancza

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-12-2011 18:34
ja też kupiłem tego szajsunga corbeII i co?? 1 brak słuchawek 2 brak kabla usb 3 brak akcelerometru 4 tylko jedna czcionka 5 tylko 1 motyw --chyba go zamienie--

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-12-2011 10:53
Witam ja również wczoraj kupiłam ten telefon i sprzedawca osobiście poszedł żeby sprawdzić czy ma klawiaturę qwerty i powiedział że ma. Wchodziłam we wszystkie możliwe ustawienia i okazało się ze nie ma tej klawiatury. Pomóżcie podobno wgranie nowego softu pomaga ale czy nie stracę przez to gwarancji?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-12-2011 13:53
bez sensu jest.. już bym wolała, żeby w wiadom ościach qwerty była niż przy edycji zdjęć..;-/ ogólnie jest fajny alle nie ma czujnika.. a ja lubie się tym bawić..xD ;-)

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-12-2011 23:11
Jak ustawić kilka tapet?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-12-2011 10:48
Szukam motywów do tego telefonu . Wie ktoś może gdzie znaleźć kilka ?

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-01-2012 16:52
Witam wszystkich.Mój problem to mix plus 30. Nie mogę wchodzić na neta przez wiget google bo co wpiszę to niby coś szuka ale za chwile wyskakuje komunikat błąd serwera lub brak odpowiedzi. O co chodzi. Mam wykupiony pakiet za 9 zyla na neta.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-02-2012 15:11
Wejdz na stronke plus.pl i w konfiguracjach wpisz model telefonu i coś tam zaznacz juz nie pamietam co .Ale napewno sb poradzisz .

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-01-2012 11:36
Mam problem zablokowałam kontakt a teraz chcę go odblokować z połączeń blokowanych{czarnej listy}jak mam to zrobić gg:31765988

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-02-2012 16:54
Ustawienia-aplikacje-wiadomości-ustawienia wspólne-lista blokownych i usuń

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-02-2012 09:44
A ja kupiłam ten telefon ok. roku temu i do tej pory jestem bardzo zadowolona. Do poprzedników, po 1 słuchawek nie ma bo ma wejście miniJack więc twórca pomyślał, że większość osób takie słuchawki ma, po 2 klawiatura wcale nie jest taka mała, po prostu trzeba się przyzwyczaić. Ja zawsze po takim czasie wymieniałam telefony a z tego jestem bardzo zadowolona POLECAM TEN TELEFON

Cytuj Odpowiedz

Zarejestrowany użytkownik

Posty 4

Wysłano: 09-02-2012 20:45
wie ktoś może czemu w tym telefonie (Samsunga gt3850) szwankuje Wi fi? prosze o odp.

E-Mail Cytuj Odpowiedz

Posty 4

Wysłano: 09-02-2012 20:53
co zrobic gdy w Samsunga gt3850 chrzani sie cos w WI FI?? proszę o odp

E-Mail Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-02-2012 15:21
ten telefon jest super!mam problem z grami niema ich na ten telefon! acha a wifi spróbujcie odpalić kolo jakiegos sklepu może wejdzie. Niech ktos napisze jak mam wejść na internet bo niewiem .(I PRAWIE NIEMA GIER NA TEN TELEFON!!!!)

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-02-2012 15:09
Czy posiada ktoś może linki do gier/motywów na ten telefon? Z góry dzięki.

Cytuj Odpowiedz

Posty 4

Wysłano: 16-02-2012 12:04
KTO WIE CO MOZNA ZROBIC W WI-FI JAK NIE DIZALA W SAMSYNGU GT 3950

E-Mail Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-03-2012 08:15
zeby wifi dzialalo trzeba miec router ja mam i mi elegancko chodzi

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-04-2012 12:33
Żeby wgrać motywy wejdzie na google i wpiszcie ,,Samsung Corby 2 themes'' A wigety usuwamy przytrzymując dany wiget aż zrobi sie zotle i po prostu przeciagamy Telefon ogólnie jest supeer..

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-05-2012 13:30
Nie polecam telefonu jest do d*** . Nie ma klawiatury Qwerty ,czujniku ruchu i tylko 2 gry . A sama go sobie wybrałam a teraz żałuje więc nie polecam zakupu lepiej kupić inny np .iPhone 5 jest czadowy ale dopiero go dostane jak ten się zepsuje więc polecam walić nim w podłoge jest beznadziejny ;(

Cytuj Odpowiedz
Strony 1 z 2: <<12>> Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt