REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Strony 2 z 7: <<12345>>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Samsung GT-C3530

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-04-2011 15:47
Dobrzy ludzie, powiedzcie mi proszę ILE czasu po naładowaniu działa ten telefon ? W instrukcji piszą, że długo, ale jak jest naprawdę ??

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-05-2011 14:45
Mam ten telefon od prawie 5 miesiecy i bateria po calkowitym naladnowaniu trzyma mi ok.20h przy ciaglym sluchaniu muzyki i pisaniu sms (min 250sms dziennie.) Wiec bateria wedlug mnie jest swietna gorzej z zasiegiem ;/ zasieg w tym telefonie jest totalna porazka ;/ ale ogolem polecam

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-04-2011 21:45
telefon mam od paru dni i nawet mi odpowiada, ale nie wiem jak ustawić zdjęcie jako tapetę, zdjęcie ustawia nie tak jak bym chciał czyli jest przekręcone i poobcinane po bokach, w żaden sposób nie mogę go przekręcić poproszę o pomoc

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-05-2011 17:56
Czy można wyłączyć dzwięk klawiszy Proszę o odpowiedz dzięki

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-05-2011 19:24
Można na dwa sposoby, ale najprościej klawiszem głośności który jest z boku telefonu.

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-05-2011 19:44
Można na dwa sposoby, ale najprościej klawiszem głośności , który jest z boku telefonu.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-05-2011 14:35
Bardzo fajny telefonik. Mam go od 4 dni i bardzo mi się on podoba , ma stylowy wygląd . Sporo funkcji . Dosyć mocną baterię .Ma metalową obudowę.Robi ładne zdjęcia. Głośne mp3.Różne style czcionek.bluetooth.Możliwość włożenia karty pamięci .(poprzednim razem miałem nokie do której nie możne było włożyć karty pamięci denerwowało mnie to .Więc kupiłem sobie tego samsunga i jest zajebisty .Super wygląd menu itp. Jestem z niego zadowolony.Polecam !!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-05-2011 19:02
Czy mozna zmienic wielkosc czcionki przy pisaniu smsow?? Ew. zmienic na stale.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-06-2011 18:30
no pewnie że można ustawienia > wyświetlacz > styl czcionki

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-05-2011 11:10
Hej! Mam problem z gg Plus, dzwoniłam do nich, ale nie potrafili mi pomóc... Nie mam ani gg ani kasy na koncie... Kiedy włączam gg ładuje się do 8% a później wyskakuje " Błąd połączenia z internetem. GG zostanie zamknięte" Czy wy macie gg w tym telefonie? Jak to zrobiliście?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-06-2011 21:13
MAM GO OD MIESIĄDZA I JEST WSZYSTKO OK

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-06-2011 16:47
zna ktos strone gdzie idzie sciagnac motywy do niego ?? bo nie umiem a juz mnie nudza te jak co wysylac na gg :d z góry dzieki

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-06-2011 19:10
mam podobny problem z gg i bylam w plusie i pan mi pow ze dal mojego modelu nie ma dostepnego gg... a na stronie jest wymieniony ten model takze nie wiem.. probowalam sie dodzwnic na inflonie samsunga bo tak mi poradzili tylko dali mi zle numery.. bo te na ktore porbowalam dzwonic sa niedostepne... jak Ci sie uda juz gg zainstalowac tak ze chodzi to napisz. a jezeli nie masz peniedzy an koncei to nie bedzie Ci chodzilo. doladuj z 5 zl bo jak konto jest zablokowane to nie odpali gg

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-06-2011 18:28
wydaje mi się że nie można zmieniać motywów w tym telefonie co prawda nie jestem pewna w 100%, ale przejrzałam wszystkie strony z motywami i nic..

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-06-2011 18:18
Witam mam malutki problem, odnośnie tego telefonu.. czy może orientuje się ktoś z was, w jaki sposób moge usunąć ten główny zegar ze środka ekranu.. z góry dziękuję

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 13-06-2011 12:48
Siema A to musisz w wejśc w ustawienia wyświetlacza i podpunkt 3 inteligentny ekran główny i tam zmieniasz na inne ;D Pozdrawiam Super telefon

Niezarejestrowany

Wysłano: 13-06-2011 21:57
dziekuje 'Bokser'

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-07-2011 13:18
wchodzisz na ustawienia i na intyligentny ekran główny . tam jedziesz strzałakami w bok i ukazują się inne zegary

Niezarejestrowany

Wysłano: 14-06-2011 14:15
Ktoś pisał o "matowym dźwięku" mam to samo - przy dłuższej rozmowie normalnie nie idzie zrozumieć drugiej osoby. Mam pytanie co do tworzenia list odtwarzania, wrzucam na dokupioną kartę pamięci 200 utworów, robię sobie w fonie listy odtwarzania, wszystko gra i trąbi ale tylko do momentu kolejnego podpięcia fona do kompa - bez znaczenia czy jako "pamięć masowa" czy "kies" - listy są 'czyszczone" i zostają same nazwy, w środku puste. Fon zachowuję się jakbym wyciągał kartę ? a listy były zapisane w telefonie ? tracą "połączenie" ? jest na to jakiś sposób ?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-06-2011 15:18
jak można znaledź sterowniki do niego ?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-06-2011 12:47
ja mam zupelnie inny problem zrzucilem sobie muzyke na karte pamieci. na karcie jest okolo 30 utworow przy czym tel pokazuje mi tylko 8 ale gdy podepne pod kompa na karcie sa te utwory. co jest grane?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-07-2011 19:44
no mam to samo nie wiem czemu tak sie dzieje, ale mnie to ...wqurzylo

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-07-2012 13:52
Komórka nie czyta piosenek bo są za długie musisz skrócić ich nazwy i będzie oki

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-06-2011 17:27
PROSZĘ O POMOC..... Czy blokuje się klawiaturę w tym tel. jednym klawiszem, czy też jest inaczej, jak np. w Nokiach - dwoma?? Czy istsnieje możliwość, że gdy noszę telefon w kieszeni, sama się odblokuje>

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-09-2011 19:59
klawiature blokuje się naciskając gwiazdkę i tak samo odblokowuje.JK.

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-07-2012 20:36
ja tez miałem tak samo że telefon się sam odblokował niewien czym to jest spowodowane. :mad:

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-06-2011 18:35
Witam nagle przestał mi działać telefon, jak go włączyłem mrugała klawiatura i wibracja chodziła non stop. wyjąłem baterię i po chwili ponownie włożyłem i to samo. Uderzyłem parę razy o dłoń i się wszystko wyłączyło i już nie reaguje. Ktoś może coś poradzić jak to naprawić? Z góry dzięki za zainteresowanie.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-06-2011 13:24
Siema, chciałbym wgrać piosenki na karte pamięci przez kabel usb podłączony do telefonu, kabel noki pasuje więc go podłączam ale nie mam sterowników mógłby ktoś podac stwonkę???

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 1147

Wysłano: 10-07-2011 18:50
w ustawieniach połączenia USB wybierz "pamięć przenośna" - wtedy telefon będzie wykrywany jako pen.....

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-07-2011 12:04
hej mom problem z telefonem samsung gt-c3530 mianowicie nie niem jak zdjąc przednią klape z góry dziekuje

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-07-2011 21:40
Witam... Czy mógłby mi ktoś pomóc ustawić MMS'y dla sieci Orange w tym telefonie? Wysłałem ustawienia ze strony Orange ale wyskakuje komunikat, że nie jest włączona funkcja "F"... Wie ktoś o co chodzi? Tak to bardzo fajny fon.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-07-2011 16:02
a jeśli chodzie o to że telefon nie widzie wszystkich piosenek to trzeba zmienić nazwy tych utworów na krótsze ok 30 znaków i powinno być ok

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-07-2012 20:38
ja mam problem z tym telefonem gdyz jak mam na karcie pamieci 93 piosenki odtwarza mi tylko65 a mimo to skruciłem nazwe co mam zrobic jakis pomysł?

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-07-2011 20:54
Witam. Mam takie małe pytanko. Ile czasu powinno się ładować pierwszy raz baterie? Pozdrawiam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-07-2011 16:56
mam problem czy wasz wyświetlacz tęż po długim korzystaniu powoduje zmęczenie oczu?mianowicie czuje się po godzinie pisania smsów jak po seansie 3D w kinie!!!Coś chyba z kontrastem chyba?czy co ?wcześniej miałem k800i i nie miałem takich problemów

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 31-07-2011 19:15
musisz wejść w wyświetlacz i tam wszystko dopracować.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 31-07-2011 21:36
prosze o pomoc ;( gdy wysyłam sms to nie moge nacisnąć "anuluj" nie mam pojecia dla czego . klikam i nic pliiis pomocy !! :[

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-08-2011 20:22
też mam ten problem i niewiem dlaczego ta jest

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-08-2011 00:04
Mam takie pytanie, czy jest możliwość, żebym wpisywała kod przy oblokowaniu klawiatury?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-08-2011 08:46
Czy ktoś mógłby powiedzieć jak otwierać skrzynkę odbiorczą sms za pomocą skrótu klawiszowego ?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-08-2011 14:28
Witam Posiadam ten telefon od kilku dni i za kapitalistyczne Chiny nie moge dojsc do tego jak wylaczyc w nim wibracje. Przejrzalem wszystkie mozliwe ustawienia, sprawdzalem w instrukcji i ani sladu ustawien wibracji. Z gory dzieki za apomoc.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-08-2011 19:05
ustawienia - profile telefonu - normalny edytuj - sygnalizacja połączenia zmień

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-08-2011 22:52
Jak zrobić by piosenki z karty pamięci były na odtwarzaczu MP3 ? Na moim poprzednim telefonie (Samsung C3050) po 1 dniu wszystko pięknie weszło na odtwarzacz mp3 z karty pamięci oczywiście. Na moim nowym telefonie (Samsung GT - C3530) piosenki najpierw były na odtwarzaczu mp3 a potem gdy dodałem kontakty i ustawiłem dzwonki to te utwory zniknęły i się pojawiły tylko te które mam na dzwonkach. I nie wiem co teraz zrobić. Proszę o pomoc.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-08-2011 02:55
Testuję ten aparat intensywnie już piąty dzień i oto moje spostrzeżenia. ============================================= Wady: Antena jest na dole, akurat w miejscu, za które, w trakcie rozmowy, zwykle się przytrzymuje telefon od spodu. Sygnał wtedy drastycznie spada, nawet do zera, ale poza tym zasięg bardzo dobry. Zastosowano typowy poziomy wyświetlacz, pracujący w pionie, więc jeśli patrzymy z bliska, to prawe oko widzi dużo ciemniejszy ekran niż lewe i wzrok szybko się męczy, zwłaszcza jeśli ktoś jest krótkowidzem i patrzy bez okularów. Nastawa tajmera po alarmie się nie odnawia, lecz się zeruje, więc żeby powtórzyć cykl trzeba od nowa wprowadzać czas, a o opcji samopowtarzalności można zapomnieć. Brak podświetlenia klawiszy funkcyjnych bywa naprawdę uciążliwy. W pełnym słońcu nie widać nic, a i w cieniu trzeba wytężać wzrok, mimo maksymalnej jasności wyświetlacza. Brak automatycznej regulacji kontrastu w zależności od oświetlenia. Brak czujnika orientacji pion-poziom. Potem fotki trzeba obracać ręcznie. Aby zobaczyć do jakich grup przypisany jest kontakt, należy najpierw odgadnąć w jakiej grupie kontakt jest i wejść najpierw do grupy, a potem do tego kontaktu. Jeśli wejdziemy bezpośrednio, to w ogóle nie zobaczymy żadnych grup. Stoper nie działa w tle. Odsłuch muzyki - można skakać tylko do początku kolejnego lub poprzedniego utworu (brak funkcji przewijania w ramach utworu). Niezbyt intuicyjne menu, np.: 1. Aby przypisać dzwonek do grupy nie wchodź w tryb edycji grupy, lecz zrób to tak: kontakty-grupy-OPCJE-dzwonek grupy-zmień 2. Likwidacja dźwięków klawiszy: ustawienia-profile telefonu-edytuj-dźwięk klawiszy-wyciszenie 3.Aby skopiować kilka plików trzeba najechać na jeden z nich, wybrać opcję kopiuj, potem kopiuj kilka... 4.Aby wyłączyć wibrację i nie tylko, należy wejść w: Ustawienia - Profile - Edytuj - Sygnalizacja połączenia - Zmień ============================================= Zalety: Duża rozdzielczość wyświetlacza. Aparat robi ostre fotki 3.2 MPix i nie wycina szczegółów razem z szumami, jak w Sony Ericsonach, czy tańszych Nokiach. Przy dobrym oświetleniu fotki są o niebo lepsze niż od konkurencji w tej samej cenie. Bardzo głośny sygnał dzwonków (przydatne jeśli telefon nosimy w torbie, a na ulicy jest hałas itp.). Znakomita jakość głosu w trakcie rozmowy, jak i odsłuchu radia i mp3. Dobry akumulator. Gniazdo 3,5mm na każde słuchawki. Timer i radio działają w tle. ============================================= FAQ1 - Jak wyłączyć wibrację? Aby wyłączyć wibrację i nie tylko, należy wejść w: Ustawienia - Profile - Edytuj - Sygnalizacja połączenia - Zmień Wtedy pojawiają się opcje: -melodia -narastająca melodia -wibracja -wibracja, potem melodia -wibracja i melodia -wibracja i melodia narastająca -wyciszenie FAQ2 - jak wyłączyć dźwięk klawiszy? Ustawienia - Profile - Edytuj - Dźwięk klawiszy - Wyciszenie Inny sposób: W trybie ekranu powitalnego bocznym lewym klawiszem zmniejszamy głośność klawiszy do zera.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-08-2011 13:07
co do podświetlenia wyświetlacza, na słońcu trzeba dać max. jasność a wcieniu min.i to wystarczy. zajmij się lepiej superlatywami tego telefonu, a jeżeli nie widzisz, to następnym razem lepiej zwracaj bardziej uwagę na szczegóły, które najbardziej są dla cb. ważne.

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-08-2011 21:57
Do zestawu nie było kabla Usb ani płyty z oprogramowaniem czy też adaptera.Kupiłam kabel Usb do Noki,sprzedawca twierdził że będzie pasował również do Samsunga,rzeczywiście pasuje do Samsung GT-C3530, ale potrzebne są sterowniki (skąd je pobrać?czy są za darmo?) Chcąc pominąć użycie sterownika spróbowałam porady z internetu, żeby w ustawieniach Usb wybrać połączenia masowe zamiast Samsung Kies ale to nie działa, wogóle nie wyświetla się, że jest jakiś sprzęt podłączony do laptopa. Słyszałam również o użyciu Bluetooth ale to również koszty,po co mi teraz kabel który kupiłam.Pilnie proszę o poradę.

Cytuj Odpowiedz
Strony 2 z 7: <<12345>> Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt