REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Strony 1 z 7: <<1234>>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Samsung GT-C3530

Kan
Administrator

Posty 3043

Wysłano: 20-11-2010 10:00
Samsung GT-C3530 Samsung C3530 to praktyczny telefon m.in. gwarantujący szybki dostęp do popularnych serwisów społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter, wyposażony w wygodny komunikator Parlingo oraz bogate zaplecze multimedialne, na które składa się odtwarzacz mp3, wideo oraz radio z systemem RDS. Dodatkowo, aby uwiecznić wszystkie ważne momenty w życiu, w klasycznej, metalowej obudowie zamknięto aparat z matrycą 3.2 Mpix.

Przeczytaj pełny opis tego modelu: Samsung GT-C3530

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-11-2010 19:15
podobno ten telefon ma gniazdo 3,5 mini jack...

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-12-2010 16:39
podobno

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-12-2010 13:54
tak ma mam go właśnie w ręce

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-01-2011 10:25
Super jest ten telefon.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-02-2011 20:22
Zwiększyć znacząco wielkość trzcionek w książce telefonicznej - ciężko odczytać!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-08-2011 13:23
net chodzi zajebiście. ma facebooka, ale żeby wejść na nk.pl, trzeba najpierw ściągnąć OPERĘ (link na str. gł. nk.pl) żeby wyłączyć mel. startową, trzeba wł. tryb cichy.

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-02-2013 23:38
mnie internet w ogóle nie chodzi. nie chce się nawet połączyć. dlaczego? konfigurowałam wg sms'ów które przyszły zaraz po kupieniu telefonu, nawet poszłam do salonu - nic to nie dało

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-02-2011 08:32
fajny huj z tego telefonu

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-02-2011 12:07
MAm taki telefon okolo tygodnia telefon jest zajebisty i porywisty

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-02-2011 20:25
Koło stopnia naładowania baterii jest ikonka "ludzika".Co to znaczy??

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-02-2011 22:10
oznacza on prawdopodobnie profil " na zewnątrz " wejc w ustawienia telefonu i wybierz dla seibie dogodny profil

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-02-2011 20:48
jak usunac zegar z glownego wyswietlacza

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-03-2011 10:32
całkowicie usunąć się chyba nie da, ale możesz go przesunąć, zmienić kolor itp o tu: ustawienia, wyświetlacz, inteligenty ekran główny i teraz Ci się pokaże znów początkowa tapeta i musisz tylko klawiszem w prawo przyciskać i wybierasza jaki chcesz zegar : )

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-05-2011 12:30
da sie. wchodzisz w INTELIGENTNY EKRAN GŁÓWNY---> INTELIGENTNY TRYB OCZEKIWANIA---> EEDYTUJ i odznaczasz POJEDYNCZY ZEGAR

Niezarejestrowany

Wysłano: 31-08-2012 20:18
Da sie .. Ustawienia -> Wyświetlacz -> Inteligentny ekran głowny ... Mam ten tel od Czerwca

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-02-2011 13:39
wie ktos jak wgrac gre do tego telefonu????

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-02-2011 20:03
ej sciaglam sobie gg i wyskakuje aby sie połączyc połącz z ineternetem.. jak mam połaczyc?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-02-2013 22:50
adres strony domowej: http://wap.play.pl proxy:wyl. nazwa punktu dostepu:internet i BARDZO WAZNE identyfikator uzytkownika:internet bez hasla u mnie po wielu przejsciach zadzialalo HALLELUJAH

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-02-2011 02:56
zajebisty fonik! IDEAL JAK DLA MNIE

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-03-2011 12:38
Jeden z najładniejszych telefonów jaki widziałem, nigdy bym nie przypuszczał, że za cenę 300zł można mieć elegancki telefon z metalową obudową, z elegancko spasowanymi elementami, a nie badziewnym skrzypiącym plastikiem. Plusy: - WYGLĄD - niesamowicie wygodna klawiatura - logiczne i wygodne menu - extra bateria (nową otrzymałem z naładowaną 1 kreską.. przy intensywnym użytkowaniu telefonu, padł dopiero po ok 7 godzinach) - głośne i dobrej jakości mp3 - ładne zdjęcia w dzień (lepszej jakości niż 3,2 a nawet 5,0 megapixeli w nokiach) - możliwość wyboru różnych styli czcionek, dzięki czemu np. mamy w telefonie czcionkę przypominającą pismo odręczne - komunikator bluetooth (bezpłatne dyskretne pisanie wiadomości z telefonami z bluetooth) itd itd minusy: - brak podświetlenia klawiszy odbierania i kończenia rozmowy, oraz klawiszy menu.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-03-2011 17:33
nie mogę uruchomić gg wyskakuję aby włączyć połaczenie WAP

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-03-2011 10:27
też jak narazie mam problem z tym gadu, ale brat mi powiedział, że trzeba zadzwonić do biura obsługi klienta i tam Ci powiedzą o jakimś sms'sie czy coś i wtedy masz : ] ale przedtem musisz się zabezpieczyć w kasę, kupiłam wczoraj kartę za 5zł i wszystko mi zjadło, bo byłam w necie zarejestrować gadu a i tak prawie nic to nie dało pomijając fakt, ze nie mam nic na koncie.

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-03-2011 11:46
jak wyłaczyc wibracje

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-03-2011 10:23
wejdź najpierw w: menu, ustawienia, profile telefonu i tam masz: normalny, cichy=wibracje, samochód itp : )

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-03-2011 10:21
telefon mam od przedwczoraj, jestem bardzo zadowolona, nie mam żadnych zastrzeżeń, ale narazie ciężko mi połączyć się z gg, a specjalnie zmieniłam telefon dla funkcji gadu : < ogólnie jest bardzo dobry, dobrze się pisze sms'y, ciekawa jest funkcja zmiany czcionek, polecam jak najbardziej

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-03-2011 10:37
wie ktoś moze jak ustawic, zeby klawiatura się nie blokowała po tak szybkim czasie ? chodzi mi, ze np po 10 sekundach, bo da się zmienic ale wtedy albo sie blokuje od razu albo w ogole.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-03-2011 14:47
ustawienia- wyswietlacz-podswietlenie

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-03-2011 10:22
Czy wie ktoś czy da się wyłączyć lub ewentualnie ściszyć melodię startową? mam ten telefon of kilku dni i jest ok, zakupiłam go w Plusie, ale przeszkadza mi to że robi za dużo hałasu gdy go włączam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-04-2011 17:24
Najlepiej przed wyłączeniem telefonu wybrać w ustawieniach profile -profil cichy lub nacinąć kratkę pod klawiszem 9 i wyłączamy telefon -po ponownym włączeniu nie będzie głośnej melodi Samsung Pozdrawiam

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-03-2011 18:17
Hej! Zastanawiam się nad kupnem tego Samsunga w Plusie i mam takie pytanko: czy przez ten telefon bezpośrednio połaczę się z internetem( nie chodzi mi o gg inne komunikatory czy poczte) tylko czy będę mogła wejść na normalne strony np. wp czy onet, gumtree itd??? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 31-08-2012 20:22
Kup se w Playu .. jest najlepiej

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-03-2011 15:41
Miałbym prośbę, czy ktoś z posiadaczy mógłby się wypowiedzieć na temat bardzo matowego -w ogóle bez sopranu, dźwięku podczas rozmowy, tak jakbym tel. jakąś szmatą miał zawinięty ;-( No słuch mam dobry, sprawdzałem w salonie inną sztukę ale jest podobnie, jakby ciut lepiej, nie wiem co robić gwara czy co, bo niby fon działa ale ...? Jest to o tyle męczące, że podczas rozmowy 100% skupienia lub prośba o powtórkę słowa, także fon byłby nawet fajny ale z tego powodu chyba lombard będzie.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-03-2011 21:40
a ja mam inny problem, a mianowicie gdy wgram coś na karte pamieci z komputera telefon nie znajduje wszystkich utworów, np. wgram 30 a telefon znajdzie 10 !? Próbowałem 3 różne karty i dalej to samo.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-10-2013 17:41
miałam ten sam problem.. mianowicie nie zgrywały się na telefon piosenki, które miały długą nazwę usunęłam parę znaków i utwory wszystkie były w telefonie

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-03-2011 13:24
Telefon wyjebisty super szybki,wygodny

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-03-2011 19:05
pomorze ktos bo gdy włączam gg i chce sie juz polaczyc wyskakuje zeby wybrac profile internet a nie ma takiego profilu nigzie...

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-12-2011 12:33
Wyłączyłeś te głupie znaki? jeżeli tak proszę o pomoc

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-03-2011 10:47
Jak wylaczyc pisanie polskich znakow np. ą ę ć ??? prosze o pomoc

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-03-2011 18:28
Siema! Niewiem czy go kupic i mam pytanko. On jak juz go zakupie ma jakas karte pamieci?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-03-2011 22:17
jest super polecam niestety musisz sam zakupic karte pamieci

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-03-2011 01:52
hej, jak wył. zegarek z pulpitu? nie moge ustawic adnej fajnej tapety, bo tem głupi zegarek...

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-04-2011 20:41
Kupiłem wczoraj ten telefom i mam jeden problem - w teolefonie nie ma mozliwosci zmiany dzwieku dzwonka. Jest tylko jedna opcja melodii na dzwonek i sms. Czy moze ktos mi pomoc z tym problemem? Pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem by telefon nie mial innych dzwonkow.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-04-2011 00:06
Musisz wejść w ustawienia-profile telefonu (np. Normalny)-edytuj-dzwonek połączenia-zmień ---> i tam masz wszystkie swoje utwory, melodyjki i inne odgłosy. Jak juz podświetlisz sobie ten, który chcesz mieć jako sygnał połączenia to naciskasz USTAW. SMS zmieniasz w "dźwięk wiadomości"

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-04-2011 12:00
Dobrzy ludzie, powiedzcie mi proszę ILE czasu po naładowaniu działa ten telefon ? W instrukcji piszą, że długo, ale jak jest naprawdę ??

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-04-2011 22:09
hej.... mam ten telefon już ze 2 miesiące, ale nie jestem pewna czy mi bateria dobrze działa.... ile wam średnio bateria wytrzymuje i przy jak intensywnym użytkowaniu?? proszę o szybką odpowiedź..

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-04-2012 15:35
siemka dlaczego wysyła mi się wolno przez Bluetooth?? proszę o szybką odpowiedź

Strony 1 z 7: <<1234>> Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum