REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Strony 1 z 7: <<1234>>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Samsung GALAXY Y GT-S5360

Kan
Administrator

Posty 3043

Wysłano: 16-11-2011 10:34
Samsung GALAXY Y GT-S5360 Samsung GALAXY Y to kompaktowy smartfon, wyposażony w 3-calowy wyświetlacz adresowany do młodych, dynamicznych użytkowników, nierzadko dopiero rozpoczynających przygodę z zaawansowanymi urządzeniami mobilnymi. Oferuje szerokie możliwości systemu operacyjnego Google Android przy wydajnym i funkcjonalnym wyposażeniu. System operacyjny Google Android w wersji 2.3 oraz procesor o mocy 832 MHz zapewniają wydajną i niezawodną pracę urządzenia. Pobieranie danych z prędkością 7,2 Mbit/s oraz WiFi (b/g/n) pozwolą cieszyć się szybkim i stabilnym dostępem do internetu, a funkcja routera WiFi – dzielić się połączeniem z innymi urządzeniami. Interfejs TouchWiz, pozwala w czytelny sposób porządkować aplikacje i powiadomienia. Z kolei pełna ekranowa klawiatura QWERTY wzbogacona Quicktype by SWYPE umożliwia szybkie i bezbłędne wprowadzanie tekstu. Aktywnych użytkowników, utrzymujących kontakt ze znajomymi na najróżniejsze sposoby wesprze aplikacja Social Hub integrująca i porządkująca wiadomości oraz wpisy do kalendarza z SMSów, MMSów, e-maili czy serwisów społecznościowych. GALAXY Y oferuje również usługi Google – darmowe mapy, Gmail, YouTube czy funkcje głosowe. Dodatkowo, każdy użytkownik może niemal dowolnie modyfikować zawartość swojego smartfonu korzystając z tysięcy darmowych i płatnych aplikacji w Android Market i Samsung Apps. Właściciele nowego smartfonu dostają także dodatkowe wsparcie w przypadku zgubienia lub kradzieży urządzenia. Preinstalowana aplikacja Znajdź Moje Urządzenie umożliwia pełny dostęp do podstawowych funkcji, pozwalając m.in. na zlokalizowanie urządzenia, zablokowanie ekranu, zdalne kasowanie danych czy też wysłanie wiadomości na podany uprzednio numer w przypadku wymiany karty SIM w urządzeniu.

Przeczytaj pełny opis tego modelu: Samsung GALAXY Y GT-S5360

Zarejestrowany użytkownik

Posty 4432

Wysłano: 16-11-2011 12:25
Kolejny smartfon 'AD 2011' z 2-megapikselowym przetwornikiem obrazu w kamerce a mimo tego syf-CIF-iastą rozdzielczością nagrywanych filmów. Już oszczędny pikselowo wyświetlacz QVGA można by mu wybaczyć, ale tak ziarniste widełka? Nie warty wyłożenia nawet ceny promocyjnej 79,90 Euro, po jakiej ostatnio go gdzieś w Niemczech widziałem...

E-Mail Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-12-2011 14:07
ziarniste widełka? chyba pan pomylił ten telefon z jakąś starą cegłą

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-12-2014 18:39
ty jesteś cegła

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-12-2011 12:24
Bardzo fajny telefonik POLECAM !!!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-12-2011 20:12
Galaxy Young jest fajny, zgadzam się że ma słabą kamerkę ale to nie jest aparat fotograficzny, a nie kamera wideo. Smartfon jest przeznaczony dla młodzieży, nie podoba się to nie kupuj, jaki problem??

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-12-2011 18:03
Mam go jest zaje fajny

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-12-2011 22:18
Ja ledwo co kupiłem ten telefon no ale jeszcze nie mogę się połapać w tym telefonie jest jakiś ciężki bo nie wiem jeszcze jak wyłączyć niektóe aplikacje w widżecie chyba że ktoś by mi napisal tutaj co i jak to był bym wdzieczny bo niektórych rzeczy nie łapie ;/

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-12-2011 22:58
Chodzi o usunięcie skrótów do aplikacji na pulpicie? Jeśli tak to naciśnij długo na tą ikonkę którą chcesz usunąć z ekranu i przesuń na pole które pokaże Ci się na dole ekranu "skasuj" ja mam telefon 1 dzień i jestem bardzo zadowolona prosty w obsłudze. Polecam

Member

Posty 3

Wysłano: 02-04-2012 18:42
a co chcesz wlaczyc?jakie aplikacje?

E-Mail Cytuj

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-12-2011 21:59
mam pytanie wlasnie dzis kupilem ten telefon a moja curka chciala zagrac na grach ale ja dopiero go kupilem i niewiem gdzie one sa pomoc ja niewiem czy w samsung galax sa gry powiedzcie mi gdzie one sa czy wogule sa na tym modelu pomocy.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-12-2011 08:47
Android marmket w zakladce bwzplatne trzeba ekran z prawej do lewej pociągnąć

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-03-2012 19:35
Niestety ale nie ma tu gier więc pańska córka nie zagra

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-12-2011 12:44
bardzo falny luxxxxxx

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-12-2011 14:05
niedawno zakupiłam galaxy y young kosztował około500zł, jest naprawdę świetny! bateria mi trzyma jakieś 5 dni pomimo tego, że prawie cały czas korzystam z internetu wyświetlacz bardzo fajny, jedynym minusem tego telefonu jest 2mpx w aparacie. mam tylko jedno pytanie, czy dźwiek dzwonka można wybrać ze swoich piosenek czy trzeba wybrać z tych podstawowych dźwieków, które są już w telefonie? na karcie mam ponad 500 piosenek, a żadnej nie mogę ustawić.. bardzo proszę o odpowiedź pozdrawiam i bardzo polecam ten niedrogi telefon

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 14-03-2012 14:16
tez mam z tym problem

Niezarejestrowany

Wysłano: 14-03-2012 21:31
Musicie nacisnac na wybraną piosenke, przytrzymac na niej dluzej i opcje same sie pojawią w tym "ustaw jako dzwonek"

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-01-2012 18:36
CZEGO NIEDZIAŁA PISAK

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-01-2012 16:37
PISAK nie działa bo na tym rodzaju ekranu nie działają rzeczy "sztuczne" tylko "organiczne" jak np. palec albo PARÓWKA Pozdrawiam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-06-2012 09:44
parówka?hahaha

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-12-2014 18:44
szkoda że nie*****

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-01-2012 16:59
są 4 strony na aplikacje w menu głównym , czy jeżeli zapełnie je wszystkie i będę chciał zainstalować następną to co się stanie?

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 3224

Wysłano: 04-01-2012 17:51
nic się nie stanie, przybędzie kolejna strona

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-01-2012 14:58
Ehm... własnie kupiłam ten telefon <jest megaa> Tylko nie mam połaczenia z Internetem... Moze ktoś mi pomóc go włączyć?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-01-2012 22:28
wchodzisz w ustawienia->komunikacja->ustawienia wifi->wifi, i wtedy wpisujesz hasło od routera i juz masz

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-01-2012 22:30
ja zaś mam straszny problem, otóź kiedy wchodzę na internet i np. wpisuję jakieś słowo i wchodzę w google grafika, to nie działają mi obrazki. Tak samo mam np. na facebooku.. żadne obrazki mi nie działają!! bardzo proszę o pomoc bo naprawdę juz nie wiem co mam robic, a do sklepu z plusa czy z orange mam za daleko żebyc jechać..

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-02-2012 17:17
jak wejdziesz w neta to w USTAWIENIACH bedzie gdzieś tam opcja ' wyświetlaj obrazy '

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-01-2012 16:36
Pomimo słabego aparatu telefon bardzo dobry. Dobra jakos w niskiej cenie Telefon napewno sobie kupie . Pozdrawiam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-01-2012 19:58
Mam ten telefon od 4 h i chciałam go podłączyc do komputera ale nic się nie właczyła( na telefonie pisze ładowanie)a w kompie nic -głucho i cicho Co mam zrobić bo płytki do niego nie mam .?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-01-2012 22:41
mam ten telefon od swiat to rewelacja bateria trzyma dlugo mapy chodza jak trzeba co do piosenek aby byly przerobione i uksztaltowane jako dzwonki to nie wiem musze sprobowac mam maly problem nie wiem jak z karty sim przedostac kontakty do telefonu ktos ma jakis pomysl na to prosze o pomoc pozdrawiam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-01-2012 17:17
mam pytanie czy ten telefon posiada funkcje odtwarzania filmów mp4 proszę o pomoc ?????

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-01-2012 22:44
tak. wszystko super smiga...

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-01-2012 11:31
witam mam pytanie, czy ktoś z was próbował ustawić wap gprs nie mogę nigdzie znalezć informacji na ten temat a mam tel. w plusie i jest mi potrzebny do przeglądania portali plus.pl które po dzięki odpowiednio skonfigurowaniu tel. są za darmo . Z góry dzięki

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-01-2012 20:05
Właśnie kupiłam smartfona galaxy ,telefon jest super tylko nie wiem co zrobiłam bo zabiera mi pieniądze, chyba włączyłam internet bez wykupu pakietu jak to wyłączyć.Na prawym górnym rogu pokazują mi się 2 strzałki jedna w dół a druga w górę.Proszę o pomoc.

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-02-2012 15:50
Hej ja mam to samo i nie wiem co zrobic...;/ Wiesz moze jak to poprawic??

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-03-2012 09:33
Każdy smartfon z Androidem ma domyślnie włączony internet - jeśli nie mamy darmowego pakietu, szybko wyczyści nam konto. Internet wyłącza się bardzo prosto: Ustawienia->komunikacja->sieci telefonii komórkowej i odznaczamy "użyj danych pakietowych". Polecam również zaznaczenie opcji "korzystaj tylko z sieci 2g" zawsze kiedy nie korzysthttp://www.telix.pl/securimage_show.php?sid=b6cdc9e572f0567a24a86364090f50c3alt=amy z internetu - znacznie wydłuża czas pracy na baterii.

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-01-2014 20:17
Wejdz w ustawienia -> Komunikacja -> Na samym dole masz od internetu -> Transmisja danych wyłącz to

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-01-2012 13:31
Witam! Jutro w (poniedziałek) mam zamiar go kupić i nie jestem pewien czy go wziąć mam 14 lat i czy ten telefon będzie dobry dla mnie?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-01-2012 14:44
Witam, mam pytanie. Mam 16 lat i wiadomo, ze jak bedzie sprawdzian to zrobie fotkę w książce jakiegoś wydruku i bede sciagal na lekcji z komy. Chcialem zapytac czy jak sie zrobi tak z poł metra fotke jakiegos wydruku to mozna to przybliżyć? Jest opcja przybliżenie?? prosze o pomoc, pozdro.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 31-01-2012 19:36
zafajny

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-02-2012 19:29
Witam kopiłem go tylko nie wiem jak ustawić wifi. wchodzę w komunikacje -> ustawienia WI-FI -> WI-FI (naciskam na to) -> naciskam na siec ta która chce miedz i przez zaly czs tam na gorze pod Wi-fi pisze:trwa łączenie, rozłączone i skanowanie(na przemian) prosze o pomoc

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-02-2012 23:43
Żadna rewelacja ma bardzo małą rozdzielszczość ( jak samsung galaxy mini ) więc prawie żadna gra nie działa bateria trzyma około 12 godzin na necie jest mały i troche trudno sie pisze ale ma pare (choć niewiele ) zalet ma wi fi i działa multi dotyk

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-02-2012 20:17
Luxsusowy smartfon mam go od wczoraj tylko mam takie pytanko? gdzie mozna sciagnac dla tego youna gierki java?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-02-2012 22:39
mam go czwarty dzionek i nie nazekam jest zaje fajny i z kompem mi sie szybko łaczy jak i na usb i na wifi spoko jest podoba mi sie pozdrawiam tych co go kupili trzeba troszke techniki pozdrawiam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-02-2012 17:24
Czy można odtworzyć filmy avi. lub rmvb. ? Jeżeli tak to prosze o odpowiedź

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-02-2012 03:53
Witam mam ten sam problem co MiF kopiłem go tylko nie wiem jak ustawić wifi. wchodzę w komunikacje -> ustawienia WI-FI -> WI-FI (naciskam na to) -> naciskam na siec ta która chce miedz i przez caly czas tam na gorze pod Wi-fi pisze:trwa łączenie, rozłączone i skanowanie(na przemian) prosze o pomoc

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 3

Wysłano: 02-04-2012 18:42
musisz podlaczyc sie pod twohja siec w domu albo jak zlapie ci jakos otwarta to sam laczy jak nie ma nic to cie nie polaczy albo jak slaby zasieg:/

E-Mail Cytuj

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-04-2012 22:51
mi tez nie laczy na WiFi, jest dokladnie tak samo mimo ze z siecia domowa jest polaczony, wpisalam haslo i zasieg jest b. dobry ale i tak nie dziala... za to otwarte sieci, np w szkole laczy bez problemu.. ;/

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-03-2012 18:04
Hej mam ten telefon ale niestety nie ma w nim java.Chciałabym pobrać ją na ten telefon,ale nie wiem jak. Prosiłabym o odpowiedź.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-07-2012 20:22
Wyłączasz. Naciskasz równocześnie vol+home i power. Tel włączy się w trybie Android Samsung Recovery. musisz zjechać klawiszami volume na Factory Reset lub coś podobnego i potwierdzić powerem.(testowane na Galaxy S i HTC Desire) Własnie przetestowałem na corki telefonir Galaxy Young

Strony 1 z 7: <<1234>> Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy