REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Strony 2 z 4: <<1234>>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Samsung Galaxy Pocket GT-S5300

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-08-2012 15:49
Dokładniej wytłumaczysz ?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-08-2012 18:46
Mam pytanie jak wygląda z baterią przy codziennym użytkowaniu??

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-08-2012 08:56
Mam pytanko wiecie jak usunąć te przejścia tapet bo coś zrobiłem i mam 7 a powinno mnieć 3. Pleas pomóżcie mi.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-08-2012 08:58
Mam pytanko wiecie jak usunąć te przejścia tapet bo coś zrobiłem i mam 7 a powinno mnieć 3. Pleas pomóżcie mi.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-08-2012 17:21
Mam to cudo GT-S5300 od kilku dni. Ale jest banalny problem z którym nie wiem co zrobić. Z poprzedniego telefonu przełożyłem kartę SIM na której jest trochę zapisanych kontaktów. Przy okazji chciałem zrobić w nich porządek i zabrałem się za funkcję: Kontakty>Edytuj. Z dotychczasowego "A. Kowalczyk" próbowałem zrobić "Kowalczyk A.". Telefon odmawia zapisu w nowej formie i wyświetla komunikat: "Nie można utworzyć ani edytować kontaktu. Zbyt długa nazwa kontaktu." Już nie wspomnę o braku możliwości zapisu osobno Imienia i osobno Nazwiska, jak to ma miejsce w wieli innych telefonach. O co tu chodzi? Telefon akceptuje tylko nazwę max do 8 znaków np. "Kowalczy"? Czy to cudo nie dopuszcza nazw dłuższych niż 8 znaków?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-08-2012 19:03
Witam, Mam problem odnośnie tego telefonu... Może głupio to zabrzmi (jak na obecne czasy) ale nie jestem pewna, czy odpowiednio poblokowałam internet - chcę go skutecznie odciąć, by w razie problemów nie mieć kosmicznego rachunku po miesiącu. Jak się powinno zablokować wszelką możliwość łączenia się z internetem? Rozważam kupno, by mieć go na stałe - ale z drugiej strony po co mi internet w komórce?... jakoś specjalnie sługo poza domem/akademikiem nie przebywam (tam mam internet stacjonarny) a nie jestem jakimś maniakiem... niby drogo nie jest, ale po co? Odnoszę wrażenie, że kupiłam mały komputer, który na chama próbuje mi się z netem łączyć a nie telefon.. Głównie chodzi mi o to, by bez mojej wiedzy nic się nie ściągało/pobierało co 5minut i nie spowodowało to nie wiadomo jakich rachunków jak stąd do Warszawy... Druga sprawa - czym jest ten cały KIES i po kiego grzyba jest on potrzebny? Kiedyś coś o nim czytałam, ale odniosłam wrażenie, że to kolejne niepotrzebne badziewie... czy ktoś będzie w stanie wytłumaczyć mi w jak najprostszy, łopatologiczny sposób jego zalety? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-08-2012 19:36
Wchpdzisz w ustawienia i tam odznacz przesył danychkomórkowych. Jedyny problem to w razie odbioru MMSa musisz pamiętać to zaznaczyć by go odebrać.

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-08-2012 15:59
Mam problem. Niedawno dostałam nowy telefon Samsung Galaxy Pocket. Na nieszczęście moja siostra zaczęła się bawić opcją odblokowywania i po jakimś czasie telefon przestał prosić o znak do namalowania tylko prosił już o hasło i adres do konta gmail. Niestety nie pamiętałam ani jednego ani drugiego. Telefon całkiem się zawiesił. Nie ma możliwości otwierania innych funkcji jest tylko cały czas prośba o hasło i adres na ekranie. Co robić? Znam znak ale nie mogę go wpisać z powodu tego hasła. Próbowałam włączyć tryb awaryjny, ale nie działa. W trybie bezpiecznym nadal widnieje ta sama prośba. Czy jest możliwość odblokowania go bez konieczności resetowania całego systemu? POMOCY!!!

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 2392

Wysłano: 12-08-2012 16:06
Nie pamiętasz ani loginu ani hasła? Tylko zresetowanie do ustawień fabrycznych czyli wipe pomoże. Wyłaczasz telefon, naciskasz środkowy klawisz i przycisk właczania jednocześnie, w menu które się otworzy poruszasz się przyciskami głośności a potwierdzasz przyciskiem home. W menu wybierasz obydwie opcje wipe. Na przyszłość nie ustawiaj czegoś czego nie ogarniasz, a co wymaga hasła a ty nie masz pamięci do haseł.

Member

Posty 4

Wysłano: 21-10-2012 19:54
Jak zrobiłam to co osoba wyżej pisala to nic nie dałoo

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-08-2012 17:04
Aby telefon nie pobierał dodatkowych opłat w celu łączenia się z netem trzeba wyłączyć automatyczną synchronizację. Wchodzimy w ustawienia/konta i synchronizacja/i trzeba odhaczyć(wyłączyć)autom.synchr. oraz dane w tle. I po sprawie. Jednak jeśli pobierał by nadal kasę to można wykupić pakiet internetowy NON STOP, najtańszy za 7 zł i nawet po wykorzystaniu pakietu nie są naliczane dodatkowe opłaty, po prostu internet działa wolniej. Ja właśnie wyłączyłam u siebie automatyczną synchronizację i zobaczymy czy będzie ok.

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 2392

Wysłano: 12-08-2012 17:08
Przestań opowiadać farmazony bo mimo wyłaczenia danych w tle i autom. synchronizacji nadal będzie ciągnął internet. Najskuteczniejszym sposobem jeśli nie ma się żadnego wykupionego pakietu danych jest wejście w ustawienia -> sieci komórkowe -> wyłacz dane pakietowe.

Member

Posty 2056

Wysłano: 12-08-2012 17:26
Nom niestety Blom ma rację trzeba całkowicie wyłączyć przesył danych, tyle że wtedy nawet MMSa nie wyślesz już, zostanie dzwonienie i smsy. Tylko się pytam po co komu w takim wypadku Smartfon

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-09-2012 19:55
a gdzie w tych ustawieniach mam znależć sieci komórkowe?możesz napisać dokładniej krok po kroku?

Niezarejestrowany

Wysłano: 13-08-2012 12:31
Weź w pliki blotooth i tam w iopjach masz

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-08-2012 16:58
ludzie pomóżcie!!!! przez przypadek , nie wiem jak ustawiła mi sie tapeta w odtwarzaczu mp3, od razu po przesłaniu mi zdjęcia przez bluetooth. jest to prywatne zdjęcie dlatego nie chciałbym żeby było widoczne przy kazdym włączaniu muzyki . nie wiem jak ja zmienić, niegdzie się nie da tego zrobic pomózcie!!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-08-2012 17:05
mam pytanie przez przypadek zmieniła mi sie tapeta na odtwarzaczu mp3, jest to prywatne zdjecie i nie chciałbym żeby było wyświetlane, nie mam pojęcia jak to zmienić, pomożecie coś? błagam!!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-08-2012 21:36
Hej ! Mam pytanko. Niedawno kupiłam sobie samsunga pocket GT - S5300 z androidem i chcę pobrać na niego gry za darmo i nie wiem jak to zrobić . Nie mam pojęcia z jakiej strony internetowej i ogólnie jak to zrobić to z robić. Proszę pomóżcie będę wdzięczna !!! Dzięki .

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-08-2012 11:48
hej ja ściągałam sobie gry z tej stronki http://www.zahrejto.cz/pl/bezplatnie-android-gry/gry-logiczne-dla-androida/5/ -najpierw na kompa a potem na koma

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-08-2012 13:59
dzięki a znasz ,może jakieś inne stronki bo ja z tej coś nie mogo bo wyświetla mi się komunikat że nie można oddwożyc bo został pobrane jako załącznik czy coś takiego

Member

Posty 2392

Wysłano: 16-08-2012 14:11
A nie prościej zalogować się do Google Play niż ściągać jakiś syf z sieci? Stosowna aplikacja jest już w telefonie i jest tam dość sporo darmowych gierek.

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-08-2012 15:24
Po uruchomieniu Bluetooth w Samsung Galaxy Pocket GT-S5300 widzi fabryczny zestaw głośno mówiący w VW, lecz nie widzi książki telefonicznej. Poprzedni mój model samsunga GT-S5230 widział książkę telefoniczną. Co zrobić aby można było korzystać z nowego telefonu w czasie jazdy.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-08-2012 15:53
siemka! mam takie pytanie.. a mianowicie, mam ten tel od wczoraj, i jeszcze nie znalazłam gdzie można sprawdzić ile sms ów zostało wysłanych ile odebranych i w ogóle.. wie ktoś jak mi pomóc?

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2012 21:03
gdzie jest budzik?? prosze pomuszcie

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-08-2012 12:27
w aplikacji Zegar na pierwszym planie Menu jest budzik

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2012 23:21
Jak odczytac mmsa w Samsung Galaxy Pocket GTS 5300 ??!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-08-2012 12:20
od wczoraj mam ten telefon (w mixie ze stałym internetem 300MB na miesiąc). mam takie pytanie. jak ściagne coś (np darmową grę) z google play na tel to będa mi uciekały KB z internetu? czekam na informacje

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-05-2014 07:53
Tyle ile waży aplikacja to nie ważne. KB lecą Ci tylko za PRZEBYWANIE na jakichś rzeczach z internetem. Np. jak aplikacja ma 100MB, to nie pobierze Ci 100MB internetu, tylko pobierze Ci oplate za czas pobierania :-)

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-08-2012 12:55
Do blokowania transferu danych przez sieć komórkową z Google Play polecam aplikację APN on/off ( jest z opcją dostępu dla mms). BTW Po postach niektórych widać że dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-08-2012 22:34
hej.mam taki problem.sciagnelam z samsung apss tapete animowana i po tym jak ja sciagnelam caly czas mi sie zapala i gascie wyswietlacz i nie mam pojecia czemu.moze to przez ta tapete??czy ktos wie jak ja usunac??nie ma jej i zadnym pliku...nigdzie jej niema..no procz tego okienka gdzie sie ustawia/zmienia tapete.pomozcie mi....prosze o odp na maila - wikunia15@o2.pl dziekuje i pozdrawiam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-09-2012 23:51
Niektóre tapety animowane są skopane na androida i one powodują samoczynne wł i wył wyświetlacza.Odinstaluj tapety animowane,wyłącz i ponownie włącz telefon i przestanie świrować wyświetlacz.

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-09-2012 23:55
Tak naprawdę jest to ingerencja w twoje dane w telefonie i dzieki temu że wyświetlacz świruje widać że ktoś grzebie w nim.

Member

Posty 10

Wysłano: 31-01-2013 02:03
Są tapety tylko Ty nie umiesz ich znależć i odinstalować,wejdz w ustaw.-aplikacje-zarządzaj aplikacjami i tam masz wszystkie pobrane.odinstaluj sobie co chcesz i po problemie

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-08-2012 10:35
dajcie linka do download adobe flash do tego samsunga

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Member

Posty 2392

Wysłano: 30-08-2012 11:07
ten telefon nie obsługuje flasha.

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-08-2012 14:40
co zrobić żeby żeby pieniądze nie znikały z konta?? To zapewne wina internetu ale nie umiem tego wyłączyć. Proszę o pomoc.

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 2392

Wysłano: 30-08-2012 15:36
To już było poruszane pierdyliard razy, wystarczy poszukać... no chyba, że google ci wyłączyli.

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-09-2012 21:50
Dlaczego non stop wyłącza mi się telefon ? Mam włączony, schowam np. do kieszeni bądź odłożę i mi się wyłącza.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-09-2012 12:20
on sie poprostu blokuje

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-03-2013 19:42
ej ludzie ratujcie ustawiłam sobie symbol jako chasło a później zapomniałam i po 5 próbach telefon mi się zawiesił i muszę wpisać hasło i e-mil a zapomniałam co mam zrobić pomocy

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-03-2013 21:30
Witam wszystkich uzytkowników tego forum zwracam się do Was z wielką prośbą otóż zablokowałem koledze z pracy telefon Samsung GT-s5300 na chwilę obecną wyświetlany jest komunikat "zbyt wiele prób wpisania symbolu" Aby odblokować zarejestruj się na swoim koncie (google gmail) próby logowania zakończone niepowodzeniem telefon zakupiony w lombardzie więc jeśli poprzedni użytkownik miał owe konto nie ma z nim kontaktu. Proszę o możliwie szybka poradę i pomoc w tej sprawie z góry dziękuję i pozdrawiam gg 13639376

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-09-2012 21:53
Jak ściągnąć gg na ten model ?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-09-2012 14:41
Witam Niedawno zakupilem ten oto telefon,czyli samsunga pocket`a. Bardzo mi sie podoba.. Ale mam jeden problem. Dotyczy wi-fi. Ktos mi powie,co pokolei mam robic? bo.. skanuje,polacza sie na 5s i wylacza... Co robie zle? z gory dziekuje pozdrawiam morwa

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-09-2012 01:25
Hej mam problem a manowicie jak chcę sobie obejrzeć w necie przez ten telefon film to mi wyskakuje że musze coś w wersji 9.0 zainstlować co to takiego ? i czemu to musze instalowac ?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-09-2012 16:50
używam w tym telefonie klawiatury qwerty, i w pewnym momencie 'z' zamieniło mi się z 'y' tak jakby miejscami... wie ktoś jak to przywrócić do normalności? wyjmowałam baterię oraz karte sim kilkakrotnie ale to nie pomogło...

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 2392

Wysłano: 05-09-2012 16:53
Ustawienia -> języki i klawiatura -> szukasz klawiatury której używasz -> ustawienia -> układ znaków (jakoś tak) przestaw z QWERTZ na QWERTY

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-09-2012 17:54
Twoja odpowiedź nie do końca mi pomogła, ale nakierowała na dobrą drogę... dzięki!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-09-2012 00:10
WSZYSTKIE WASZE PROBLEMY Z OBSŁUGĄ TELEFONU SĄ OPISANE DOKŁADNIE W INSTRUKCJI - chyba że nie wiecie co to instrukcja obsługi telefonu. DOKŁADNIE TU: http://www.samsung.com/pl/consumer/mobile-phone/mobile-phones/smartphone/GT-S5300ZKAPLS-support - dla leniwych i tam gdzie pisze instrukcje POBIERZ

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-09-2012 22:26
cytat:
jak zmienić dzwięk dzwonka na wybraną muzyke?
PODBIJAM Pomóżcie!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-09-2012 06:34
Hej mam do Was pytanie usunęła mi się jedna aplikacja w menu tego telefonu... Da się ją przywrócić?. Była już tam fabrycznie

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 10

Wysłano: 01-03-2013 01:50
Natka jasne że da się przywrócić tę apkę,wystarczy że wejdziesz na "prywatność"i tam masz ustawienia fabryczne klikasz i masz.

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-09-2012 16:22
Dobra wiec ja tez mam problem.. nie chce mi laczyc sie z kompem przez usb.. nie wyskakuje komunikat jak kiedys ani w ustawienniach usb nie da sie nic zrobic.. jak naciskam "polacz z komputerem" (w ustawieniach usb) wyskakuje komunikat " kabel usb jest podlaczony odlacz go" odlaczam i jest przeciwny komunikat i tak ciagle... pomoze ktos ?

Cytuj Odpowiedz
Strony 2 z 4: <<1234>> Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt