REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Strony 17 z 30: <<14151617181920>>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Samsung Delphi B3410

Niezarejestrowany

Wysłano: 14-05-2010 17:32
do klaudia: kod na powiększenie rozmiaru w grach : *#52828378#* mam SAMSUNGA DELPHI juz ok pół roku. dla mnie jest git i polecam wszystkim. nic na temat wypadającej klawiatury nie wiem, mi sie to nie zdarzyło. jedyna wada sa sms,a raczej ilość liter... czemu jak napisze ok 30 liter pojawia mi sie już 2 str sms??czy to mi ciągnie kasiure za 2 esy?? da się to zmienić?? Proszę o pomoc. gg:10881789

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-08-2010 16:53
Mam ten telefon od wczoraj i jestem bardzo zadowolona polecam każdemu kto kupuje telefon!!!!! miałam trochę problemu z bluetooth ale poradziłam sobie... polecammmmm

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-08-2010 19:40
zgadzam się z andy

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-08-2010 14:50
Czy uważacie że jest to telefon kobiecy?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-08-2010 17:44
siema mam pytanie gdy pobralem gre na samsunga delphi i chcialem ja zainstalowac to pisze mi przekroczono maksymalny rozmiar pliku JAR o co chodzi ??

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-08-2010 14:04
jezeli chodzi o gry to mozna zmienic ustawienia co do rozmiaru gier jakis zainstaluje trzeba wpisac na klawie *#52828378# i wchodzisz pod nr 6 i zmieniasz sb na jaki rozmiar Ci pasuje. tylko że po wyłączeniu telefonu trzeba to zrobic ponownie. Delphinka nie znasz sie to nie gadaj nie odpowiada Ci to kup sb nokie 3310!! Klaudia123 tak można słuchać muzy przez otwarzac i pisac esy

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-08-2010 13:59
Andy ma 100% racji. Telefon typowo dla dzieciaków, do "przyszpanowania" na przerwach. Smsów normalnie nie da się napisac. W porównaniu do avili, która nadal mam to kompletna porażka, straszna cegła, zero designu i kiepski świecący sie jak psu... plastik.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-08-2010 13:39
mam pytanie Czy mozna slchac w tym telefonie muzyki i jednoczesnie pisac smsa?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-08-2010 14:07
jezeli chodzi o gry to mozna zmienic ustawienia co do rozmiaru gier jakis zainstaluje trzeba wpisac na klawie *#52828378# i wchodzisz pod nr 6 i zmieniasz sb na jaki rozmiar Ci pasuje. tylko że po wyłączeniu telefonu trzeba to zrobic ponownie. Delphinka nie znasz sie to nie gadaj nie odpowiada Ci to kup sb nokie 3310!! Klaudia123 tak można słuchać muzy przez otwarzac i pisac esy

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-01-2012 19:46
oczywiscie ze tak wchodzisz w odt.mp3 ustawienia i wlaczasz granie w tle

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-08-2010 14:12
jeszcze mam jedno pyt jak zrobic żeby grac można było na klawiaturze qwerty tzn żeby ekran się obrucił na poziomy

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-08-2010 14:31
wie ktoś może gdzie znajdę motywy na samsung delphi

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-08-2010 14:32
Ja bym się chciałazapytać jak to jest z tymi sms,bo ktos tam pisał,że po 30 sms wyświetla się,że już 2 wiadomość leci.. czy to się wyśle jako 2 sms i zje mi kase za 2 sms?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-08-2010 22:18
Hmm takie pytanie : ten telefon jest głośny ? i czy dobrze sie nim sms pisze ? ;D

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-08-2010 12:59
tak jest głośny. jak miałem e 250 a delphi to jest róznica a na sms to kwestia przyzwyczajenia

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-08-2010 00:42
Witam, mam pytanie odnośnie automatycznej blokady klawiszy/ekranu. Nie umiem znaleźć nigdzie w ustawieniach tego i męczę się z przyciskiem z boku, co jest bezsensu bo nie zawsze się pamięta o zablokowaniu telefonu. Przeszukałam już to forum i inne ale raz piszą, że nie ma takiej opcji a raz, że jest i już zgłupiałam. Konkretnie proszę mi powiedzieć, że jest i w jaki sposób ustawić automatyczną blokadę klawiszy/ekranu lub że nie ma. Dziękuję z góry za odpowiedź

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-08-2010 20:22
Jak się włącza tryb głośno mówiący w samsungu delphi.?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 22:03
czesc ;d jutro zamierzam sobie kupic delphiego . mi sie podoba .

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-08-2010 09:28
Mam ten telefon od tygodnia i jestem z niego zadowolony. tylko jedno mnie martwi jaki jest dopuszczalny rozmiar pliku jar

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-08-2010 11:30
był taki kod. tylko, cholera nie wiem, jak się kończył! *#52828...# <brakuje trzech to chyba tak leciało. i potem sam telefon wchodził w ustawienia java. jaki ze mnie burak, że nie zapisałam ;/

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-08-2010 15:23
cytat:
Mam ten telefon od tygodnia i jestem z niego zadowolony. tylko jedno mnie martwi jaki jest dopuszczalny rozmiar pliku jar
Instalacja plików jar powyżej 500 kb 1.W menu wybierania numeru wpisujemy: *#52828378# 2.Otwiera nam się JAVA Test Menu 3. Wybieramy pozycję 6 - Ota Test - Otwieramy ją 4. W pierwszym polu ( Maximum JAR size) wpisujemy np 900kb. 5. Klikamy 'Zapisz' 6.Wychodzimy klawiszem odkładania słuchawki. 7. Instalujemy grę... Uwaga! Po każdym wyłączeniu telefonu wszystkie ustawienia resetują się. Zwiększenie głośności by zwiększyć głośność głośnika wpisujemy kod *#0206*8378# . Gdy wpiszemy # to wyskoczy menu z którego wybieramy "02 H/W test" > "02 Audio Settings" > "10 MP3 spk zjeżdżamy na dół i klikamy "Rx vol." i tutaj mamy poziomy dźwięku od 1 do 14. Przy którym możemy dopisać większą wartość, wtedy dźwięk będzię głośniejszy aha dzięki za przypomnienie Kondziu. Nie przesadzajmy bo możemy spalić głośnik. Polecam maksymalnie 5000 chciałem jeszcze dodać że wybierając Mp3 spk zmieniamy ustawienia głośności tylko na głośniku, żeby zmienić ustawienia głośności na słuchawkach musimy wybrać Mp3 ear Napiszę ustawienia głośności które według mnie są najlepsze i bezpieczne dla głośnika i słuchawek. Ustawienia głośnika: 1- 100 2- 200 3- 300 4- 400 5- 500 6- 600 7- 700 8- 800 9- 1000 10- 1500 11- 2000 12- 2500 13- 3000 14- 3500 Ustawienia słuchawek: Level 1. - 100 Level 2. - 200 Level 3. - 300 Level 4. - 400 Level 5. - 500 Level 6. - 600 Level 7. - 750 Level 8. - 1000 Level 9. - 1250 Level10.- 1500 Level11.- 1750 Level12.- 2000 Level13.- 2250 Level14.- 2500 Można jeszcze sobie ściągnąć aplikacje Palringo. jest to komunikator gg ( prawie bezpłatny ) płacimy tylko od rozmiaru wysłanych wiadomości w wysokości kilkunastu groszy

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-12-2010 20:58
Ej a tak jakoś jaśniej byś to podał bo u mnie w fonie nie ma jakieś 2... czy cos

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-08-2010 13:18
Mam ten telefon od 3 dni o powiem że jestem z niego bardzo zadowolona. ;D ma wiele plusów. ale minusem jest np. słaby aparat .. ale pomimo 2mpx robi dobre zdj. kolejny minus to to ze jak ogladasz tapety to strasznie zamula. ale ogolnie polecam ten telefon ! ;D jest naprawde warty zakupienia

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-08-2010 18:19
Na początek zamieszczę garstkę moich problemów, z którymi mam nadzieję pozwolicie mi się uporać: 1. Jak się robi Widgety (czy w ogóle można)? 2. Czy da się założyć hasła na inne rzeczy spoza spisu w kategorii Bezpieczeństwo - np. na Gry i aplikacje czy odtwarzacz muzyki, jeśli tak to jak? 3. Czy da się ściągnąć jakiś typ/rozmiar obrazka, który pozwoli na zarówno jego rozciągnięcie w pionie, jak i w poziomie (po rozsunięciu klawiatury) - bo czy ściągnę obrazek pionowy czy poziomy to on dostosowuje się do ekranu pionowego i po rozsunięciu zawsze jest wyzoomowany i z przyciętymi bokami. 4. Widget, które nie da się usunąć z pulpitu - Wydarzenia, w ogóle u mnie nie działa, a u Was? Niby jest tak ważny, a czy dodam zadanie w zadaniach czy kalendarzu na dzień dzisiejszy, nawet z alarmem i priorytetem wysokim to dalej napis 'Brak wydarzeń'. 5. Z tego co czytałem to da się podrasować te pliki Java powyżej 0,5 mb, jednak czy po wyłączeniu to się resetuje? Trzeba wtedy ustawiać to od nowa? 6. Widziałem też filmik z podgłaśnianiem mocy maksymalnej głośnika. Podają sporą granicę, żeby jak najbardziej ograniczyć możliwość spalenia głośnika - mimo wszystko czy to polecacie i czy podobnie jak z Javą 0,5 mb i te ustawienia po wyłączeniu się resetują i trzeba nastawiać je jeszcze raz? 7. Mam problem z filmami - choć rozdzielczość komórko to 240x320 to filmy w tej rozdzielczości mi nie działają. Pomyślałem, że wina konwertera i próbowałem wielu innych bądź też pliki typowo 3gp (samo w sobie, nie po konwersji). Okazało się jednak, że gdy w tym kowerterze dam mniejszą roździelczość (coś 176x... - co zajmuje niecałe pół i tak nie jakiegoś wielkiego ekranku). Też tak macie? Da się to naprawić? 8. Czy są gry specjalnie na ten model, ale najlepiej żeby dało się grać QWERTY (np strzałkami). Bo gra w pionie na dotyku, np. skręcanie palcem w grze wyścigowej to żadna atrakcja. 9. Rozumiem, że dzwonek połączenia trwa, do tego momentu aż się skończy, ale u mnie z smsem jest dziwnie. Dzwonek wiadomości (ma około) 20s gdzieś na 15s zawsze się kończy i to w dzikim momencie. Myślałem, że skoro była opcja powtarzania no to raz na pewno poleci. Znacie powód, co zrobić oraz ile w takim razie trwa ten maksymalny czas wybrzmiewania dzwonka wiadomości SMS? Z góry dzięki za szczegółowe i rzeczowe odpowiedzi, co do każdego punktu.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-08-2010 12:54
widze że maci jakies kody tutaj Da sie jakoś obracać ekran w grach ze mozna było używac normalnie strzałek na qwert?

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-08-2010 13:10
można ustawić swoją melodię, do odbierania smsów?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-08-2010 22:25
Siemka : D mam samsunga delphi od jakis 3-4 miesiecy ; ] Jestem bardzo zadowolona, cena wcale nie jest taka wysoka a klawiatura qwerty sprawdza sie bardzo dobrze i ogolnie bardzo polecam sa tylko drobne problemy jak to ze latwo odblokowuje sie w kieszeni i na poczatku troche ciezko pisze sie na klawiaturze ale juz sie przyzwyczailam i jest subcio ^^i tylko czasem sie zawiesza przy robieniu zdjiec i nie mozna nic zrobic i musze wyjmowac baterie xdd ale bardzo bardzo rzadko ; ] jest moim zdaniem 100 razy lepszy i fajniejszy od np. Samsunga Avilli ; pp mam nadzieje, ze komuś pomoglam w podejmowaniu decyzji xdd

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-08-2010 14:19
czesc wszystkim jesli chcecie zmienic dzwonek sms : 1.ustawienia 2.profile telefonu 3.wybiercie profil 4.strzalkami na gore znajdzcie wiadomosc 5.zejdzcie w dol i zmienicie dziwiek na jaki chcecie P.S ten telefon jest wiecej dla dziewczyn a wiem to bo moja kumpela pracuje w heyahu i wiecej dziewczyn bierze ten telefon niz chlopcow wiec nikt mi nie wmowi ze ten fonik jest dla dzieci czy dla chlopcow przekonalam sie ! POLECAM NAPRAWDE TEN FONIK SAMA GO MAM

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-08-2010 22:21
Też mam samsunga delphi i jeden ogromny problem ! Mianowicie w pamięci telefonu mieści się tylko kilka piosenek, a reszta, która jest zapisana na karcie pamięci za cholerę nie chce się dodać do odtwarzacza mp3!! Próbowałam i nic... Co robić ?! HELP!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-08-2010 23:35
cytat:
No to bardzo proste wchodzimy w menu ustawienia potem szybki dostęp i dajemy wył. tyle ;] A ja chciałem sie zapytac gdzie mam niby to parlingo tego nigdzie nie ma ;/
Zauważyłem lekką pomyłkę Menu / Ustawienia / Wyświetlacz / Szybki dostęp / Wył. lub Wł.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-08-2010 10:48
Witajcie. Zastanawiam się nad zakupem Delphi'ego, ale jedno mnie zastanawia. Moja znajoma ma telefon na abonament w Erze i przy ostatnim przedłużaniu umowy wybrała sobie jako nagrodę za wierność w sieci Samsunga Galaxy i5700. Ma on jednak dużą niedogodność - mianowicie nie można w nim wymieniać się plikami przez Bluetooth (służy on tylko do połączenia telefonu ze słuchawką itp.). Czy w Delphi'm Bluetooth ma podobną wadę, czy też można w nim spokojnie wysyłać i odbierać np. piosenki?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-08-2010 13:40
W Delphi nie ma takiego problemu bluetooth jest i działa bez zarzutów Mam ten telefonik już od ponad dwóch miesięcy i sprawuje się świetnie

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-08-2010 13:41
Witam Ja chciałem się zapytać jak jest z głośnikiem w tym telefonie?? Ogólnie czy głośno "gra" i czy nie trzeszczy?? xD

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-08-2010 11:49
Mam jedno pytanie: Jak w Samsungu Delphi wysyła się piosenki przez bluetooth kiedy chce je wysłać z karty pamięci (bo na telefonie nie mam)? Jak tak się nie da to jak przenieść piosenkę do telefonu?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-08-2010 15:35
zajebisty telefon)

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-08-2010 15:41
Witam . za niedłogo mam zamiar kupic sb new telefon ;d tylko prosze o pomoc bo zastanawiam sie nad dwoma modelami tj . : sony ericsson w715 czy samsung delphi ? Którego polecacie ;>

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-09-2010 12:18
ja ci polecam samsunga delphi ;p

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-08-2010 15:51
aa. no i jeszcze jedno . czy delphi robi fajne zdjęcia, i czy nie trzeba czekac i trzymac tel 10 sekund zeby aparat zatrybił <lol2>

Cytuj Odpowiedz
Strony 17 z 30: <<14151617181920>> Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt