REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Sagem myX-1G

maar
Administrator

Posty 118

Wysłano: 04-05-2004 23:44
Sagem myX-1G Sagem myX-1g stanowi kontynuację serii myX-1. Producent zdecydował się w ramach ewolucji modelu dodać szereg funkcji pozwalających lepiej wykorzystywać ten prosty telefon w segmencie PrePaid. Urządzenie wyposażono w technologie GPRS,WAP 1.2.1 i 8-tonową polifonię (WAV, MIDI)T9.

Przeczytaj pełny opis tego modelu: Sagem myX-1G
Cytuj Strona www

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-02-2004 18:49
czy takie telefony nie wyszly z mody?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-03-2004 14:32
czy ten model ma alarm wibracyjny bo tu w specyfikacji jest zaznaczone że ma a ja w swoim nie mogę się go doszukać

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-05-2004 13:45
Mam ten telefonik od stycznia i jak narazie jest z nim wszstko ok , ona podobno ma fibre ale huj wie gdzie.GORACO POLECAM

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-06-2004 23:44
*bubi* TEN TELEFONA MA WIBRE A TWOJ NIE MA BO MASZ WERSJE BEZ LITERKI G BADZ W NA KONCU

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-12-2004 20:40
a ja mam napisane myx-1 TWIN i też wibratorka się doszukać nie mogę. wku...rza mnie to.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-12-2004 21:12
Ten model jest dosyć dosyć. Mój znajomy ma go już bardzo długo i zdążył go już zawieść. Ma wiele wad która z jego konstrukcją tworzą wielki haos w środku. Nie będę wyszukiwać wad , gdyż nie chcę mi sie tak duzo pisać . Jednak ma też wiele zalet nie zbędnych w tego typu telefonach. Na przykład może pomieścić dużo zapisów na ksiażce tel. Taki model moze przydać sie najbardziej biznesmanom. sama jednak do pracy takiego bym nie kupiła. to tyle na ten temat. Dziękuje za umożliwienie mi wypowiedzi do zobaczenia!!!!!!!!!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 13-03-2005 15:30
zgadzam sie zbubim on ma wibracje tylko kutwa nie wiem gdzie czy ktoś z was wie??????Bo ja se go kupiłem 5 dni temu i huja niemoge znaliść wibratorka

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 13-03-2005 15:34
dodam jeszcze że w instrukcji pisze że ma alarm wibracyjny ale zależy od modelu jamam sagema myX-1 twin i tam nie ma jak jest to błagam was ludzie POWIEDZCIE MI GDZIE??????? to tyle

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-07-2006 11:41
ja mam sagema myx-1trio i nie moge znalesc gdyie sa wibracje jesli ktos ma ten. tel i wie jak to wlaczyc to niech napsze pelase!!! pozdro

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-08-2006 14:24
ten tel. nie ma wibracji pisze na pudełku ale ich nie ma

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-09-2006 20:29
a ja mam taki problem bo nie wiem jak zapisac wlasne slowo w slowniku t9 ?? czy jest to w ogole mozliwe ??

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-05-2008 14:11
Telefon jest super. Jest niezniszczalny. Wiele razy mi spadał i nie ma żadnej usterki!!! Fakt, że jest to tylko telefon do dzwonienia, nie do zabawy ale jest naprawde super. Klop, mam telefon 5 lat i nie widzialem tam takiej opcji jak dodanie słowa do T9, chyba jest to nie możliwe... Lipek, dane o wibracjach to zwykła bujda. Telefon ich nie posiada.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-10-2013 10:12
Kamkos Pierdolisz jak potluczony

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-04-2016 11:51
pamiętam, używałem go dawno temu, bardzo dobrze go wspominam, można było nim rzucać o beton... i te dzwonki

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt