REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Strony 2 z 2: <<12>>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Sagem myC2-3

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-04-2007 21:13
jes beznadziejny i dla tego go sprzedałam : )

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-04-2007 21:19
ten telefon jest do d*** bo złazi z niego lakier niema mms podczerwieni a poli jest jak mono czyli gówno !!!!!!!!!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-07-2007 12:14
siemka jak widze opinie sa podzielone.zastanawiam sie nad kupnem tego tel podoba mi sie jak wyglada,a zwlaszcza rozowa obudowa.jak ktos z was ma z takim padelem kom i chce ja sprzedac to prosze o kontakt pod nr 963520.buzka

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 13-08-2007 15:00
zależy jak patrzec na ten telefon jest mały i prosty w obsłudze ale duzo rzeczy mnie wkurza np. to ze przycinaja sie przyciski;pale i tak jest zianie

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-08-2007 16:31
mam ten telefon już od 2 lat i nie schodzi z niego lakier...tak jak tutaj niektórzy mówią.No i co że nie ma podczerwieni, mnie to nie przeszkadza, podczerwien jest tylko po to aby pochwalić się przed całą szkoła , ż ektoś ma podczerwień, o boże...i co!! ta podczerwień jest dla bajeru, a telefon nie jest po to aby miał jak najwiecej bajerów tylko po to aby z niego korzystać, czyli dzwonic albo wysyłać esy.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-09-2007 18:50
siemana zioma . widzę że dużo piszecie o tym gównie. co was obchodzi to gówno.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-10-2007 19:55
ten telefon to wielki niewypal,schodzi lakier po roku bateria trzyma 1 dzien porazka

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-10-2007 21:14
zawsze mi sie wydawalo ze telefon nie powinien byc po to ze ma bajery.. tacy maja tylko po to zeby miec sie czym szpanowac, bylo nie kupowac, a nie sie uzalac, ja kupuje nowy za niecale 40 zeta, i uwarzam ze to dobry wybor... przynajmniej napewno nie beda przezywac mnie szpaner....

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-11-2007 11:41
Zależy kto jak dba o telefon!! Ja miałam go przez pól roku i powiem tyle że pasował mi, potem go oddałam a teraz znów chce go odzyskać. A bateria trzymała mi 8 dni!!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-12-2007 21:47
ja go miałam przez pół roku i bardzo mi pasował. jest mały, prosty w obsłudze. dzwonki moim zdaniem są dobrej jakości, fajnie, że można zmieniać kolory całego tła, a nie jak w nokii połowę. teraz znowu chcę kupić, bo wkurzają mnie laski, które szpanują nokia 6111 albo 7373. ja do takich nie należę i bardzo cenię ten telefon.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-12-2007 12:53
TEN telefon jest do dupy nie kupuicie go dobrze radze ja mam jeszcze to hujstwo ale juz niedługo,ileż razy chciałam go żucić o ściane, tylko ja to wiem!!!!!!!!!przestałam go szanować i daje go mojemu pieskowi do gryzienja ,ale nadal złom działa.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-03-2008 19:57
jest ok moim zdaniem

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-03-2008 20:46
to taki złom ze go udałem babci babcia niezadowolona bo lampki jakieś z przodu obudowy nie morze wylaczyc szajs nie polecam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-05-2008 18:19
jak sie nie szanuje to pewnie że lakier schodzi. Mi dobrze służy i nie wiem czemu pewnym osobom bateria trzyma 1 dzień, mi trzyma 2 tygodnie .

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-09-2008 08:39
Norbert mam pytanie... jak ściagnąć tapete na ten telefon, bo mam skonfigurowane wszystko tak jak trzeba bo w serwisie byłam, a nie mogę ściągnąć tapetki od koleżanki... wysłała mi na foto.plus Już jakąś dyche mi zjadło jak próbowałam sama... ;( Jakbyś mógł to napisz mi krok po kroczku jak ściągnąć tą tapete, ale miałabym prośbę do jutra rana mi napisz, bo jeszcze mi tylko dwa dni zostały do ściągnięcia jej please :* Jak ktoś inny może mi napisać to też proszę, bo czas mnie goni jak już wczesniej wspomniałam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-12-2010 15:16
Mam tę komóreczkę od 4 lat i nie narzekam. To po prostu telefon do dzwonienia i esemesowania, a nie do pstrykania "słit" fotek. Są fajne dzwonki, ładne tapety, tryb głośnomówiący... Czego chcecie więcej? Do tych, co im z tej komórki lakier schodzi: jak się nie szanuje, to lakier złazi. Ja posiadam tego Sagema od jak już pisałam 4 lat i tylko obudowa troszkę nadpęknięta i odrobinę zarysowany. To wszystko. Dziękuję.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-03-2011 20:24
Mam ten telefon w wersji angielskiej i nie da się pisać ze słownikiem tzn T9 jak się pisze to są angielskie wyrazy więc nie da się pisać... Czy da się zmienić na język polski jakimś programem ?

Cytuj Odpowiedz
Strony 2 z 2: <<12>> Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt