REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Strony 3 z 3: <<123>>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Sagem my501X

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-11-2007 12:42
Widzę, że problem z pękniętą szybką dotknął nie tylko mnie... ja też nigdzie nie mogę dostać nowej obudowy do telefonu ;( jeśli ktoś ma na sprzedaż panel do SAGEMA MY501X - przoszę o kontakt gg 8549832

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-11-2007 15:50
witam. posiadam ten telefon od marca i do tej pory nie moge odbierc ani wysylac mms-ow!!!! nie wiem co jest nie tak po konfigurowalam go juz kilka razy przez internet a manualnie tez, dzwonilam nawet do boku ale oni wyslali mi tylko kod i to wszystko amms-ow dalej nie moge wysylac. czy ktos wie jak to sie robi????

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-11-2007 13:42
GOWNO GOWNO GOWNO GOWNO ZAMULATOR JEDEN WIELKI MAM GO OD 6MIECH NIEPOLECAM Z KOMPUTEREM WOGOLE NIEWSPOPRACUJE 3GP NIEODTWARAZRA WCISNIESZ MENU TO CI WYSKOCZY ZA 0,5 sek W SE K510i ODRAZU GOWNO GOWNO GOWNO GOWNO to my501x NIEPOLECAM WOGOLE PATRZEC NA NIEGO

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-01-2008 12:06
nie taki zły........ale z dostaniem obudowy padaka!!!!!!! jeden z niewielu tel. których komp.widzi jako dysk wymienny bez żadnych programów i pierdół z którymi zawsze są problemy........ogólnie nie jest zły dla mnie ok!!!!!!! aparacik jest ok ładne foty tylko trzeba siępobawić rozdzielczością daję 4+

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-01-2008 21:55
Witam W sprawie szybek -> zakin@go2.pl

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-01-2008 01:27
Nie polecam, bateria trzyma dwa dni, nagrywanie filmów beznadziejne, a ponadto - co najbardziej irytuje- nie da się obejrzeć na nim żadnego filmu, nawet po konwersji avi na gp3 - zawsze wyskakuje "odmowa". Zresztą ta fraza oraz brak pamięci , nawet jak jest jej w*****, pojawia się nagminnie. Dno i***** syf

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-01-2008 20:38
mam od ponad roku ale nadchodzi czas na zmiane bo odczuwam ze powoli sie sypie... mp3 w miare-niektorzy mowia ze ciche ale moim zdaniem to + poniewaz tak szybko nie ogluchniesz;p czasem podczes sluchania lapie zawieche, wyswietlacz na moment staje sie bialy poczym wszystko wraca do normy, jednak zeby odtwarzal muze trzeba go wył i wł;] filmy-no comment;p zdjecia nawet niezle tylko dlaczego musza sie zapisywac pol dnia???:O mimo wszystko polecam bo ten rok przez ktory go mam jest dla mnie bardzo udany;]

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-01-2008 20:45
mam pytanie do szczesliwych posiadaczy;] jak tego uzywac jako modem?? mam lapka i czasem jest potrzeba podczas pobytu gdzies w terenie sprawdzic cos w necie. pewnie z 1MB/s wyciagnie;p w koncu to sagem a nie byle co wiec jak ktos cos wie to niech napisze na forum. z gory dzieki

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-02-2008 17:25
witam mam zamiar kupic tego fona za 180zl na 3 miesiecznej gwarancji o[yla sie czy nie ??? Pisac

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-02-2008 09:28
telefon jest fajny ale nigdzie nie moge dostać obudowy do niego :-(

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-02-2008 16:19
tel oki ale czy sa do niego jakies panele???? odpisujcie.....

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 31-03-2008 13:44
Rafal, opyla sie za 180zl. Ja jak mialem go nowego to sprzedalem go za 600zl ale 2 lata temu, poszedl jak swieża bułeczka.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-04-2008 08:36
Powiem krutko: telofon dodupy

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-05-2008 12:00
potrzebuje obudowy do tego fona w DOBRYM stanie jak ktoś ma to niech pisze mariusz1993-15@o2.pl

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-05-2008 20:37
POMOCY!!!! Co sie dzieje z moim telefonem? Robie nim zdjecia.Cześć jest w porzadku, ale wiekszosci potem nie da sie wcale odtworzyc. Jak chce je obejrzec pojawia sie napis ''odmowa''.Czy cos robie zle?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-06-2008 11:05
ale z was głupki jeśli jest odmowa to wysuń i wsuń kartę pamięci

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 13-08-2008 17:53
zajebisty telefonik mi sie podoba

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-08-2008 14:02
Ja mam ten telefon osobiscie i jest do bani... Jakies 3miesiące temu mi sie zepsuł i trzeba go było kredytowac czyli resetowac jakies pierduły... kosztowało by mnie to 60 zł poczym dowiedziałem sie ze mozna go zrobic za ta cene ale nie wiadomo czy bedzie działał a i tak musiał bym zapłacic... po tych trzech iesiacach zresetowałem go jakos sam trzymajac czerwona słuchawke i guzik głosnosci... to jest kopa telefon z pełnym opuźniaczem... Raz na glebe i go nie ma... Wszyscy polecaja mi nokie ale tylko te starsze modele sa wytrzymałe... nie polecam tego telefonu... one od początku i bez wyróznienia kazdy jest gów.. warty... lepiej kupic Sony Eriksona... Pozdro...

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-10-2008 17:11
zajebisty telefon tylko z panelem problem

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-08-2009 20:20
spox tel. ale mam pyt. gdy słucham takiej jednej piosenki w jednym momęcie piosenka zatrzymuje sie i odtwarzacz sie wyłacza, i nei ma tapety, i nie wiem dlaczego ;// jesli ktoś wie o co chodzi to piszcie plzz tu albo na gg 12400594

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-02-2011 19:54
niewiem gdzie sie zapisują zdjęcia na tym telefonie prosiłbym o jakis kontakt esemesem mui numer to:691316292 Krystian Jakubczak

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-06-2012 03:19
Szukam gry ktura prawdopodobnie jest w tym telefonie kieruje sie tam takim patykiem i wsysa sie kolorowe plamy prosze o nazwe tej gry z góry dziekuje za odp

Cytuj Odpowiedz
Strony 3 z 3: <<123>> Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt