REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Strony 2 z 45: <<12345>>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Sagem my411X

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-06-2007 12:49
mam od dzisiaj ten telefon nawet fajny tylko co zrbić z tym ze na słońcu nic nie widać na ekranie

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-06-2007 17:18
Czy jak nagram na niego mp3 z kompa to otworze je normalnie??

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-06-2007 19:59
Po zakończeniu roku w ramach świadectwa z paskiem rodzice chcą mi kupic jakis telefonki moze to byc jaki chcem pani w sklepie powiedziła ze ten telefon jest bardzo dobry moja mama ma inny troche starszy sagem i jej bardzo bobrze chodzi a wpadł jej do rzeki spadł na chodnik wiele razy mówie wam czego on nie przeszedł i nadal sie przyma pomóżcie mam sobie kupic ten telefon odpisujcie na nr GG 1855266 lub na PB www.koffananatusia.photoblog.pl ZAPRASZAM!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-06-2007 17:00
Witam moglby ktos podac adres stronki lub jak wygladaja te karty pamieci do tych telefonów, bo mam tel od dzisiaj i nie bardzo obczajony. z góry dzieki.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-06-2007 11:58
Od paru dni mam ten fonik, jest super... tylko jak go połączyć z kompem??? jaki do niego ma być kabel???

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-06-2007 13:34
Czy ten telefon ma ograniczenie nagrywania filmy jak to jest w my501x?? Jak tak to nie jest warty swojej ceny.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-06-2007 14:41
mam ten telefon juz z misiac jest super, ma swietny wyglad, zdjecia robi nawet nizle jak na 0.3 megapixeli a le jest bardzo durzy minus wlasniwie 2 piewszy to bateria trzya krotko drogi filmiki sa ograniczone do 30 sekund ale jest chcemy zapisac dziewlki ktore wysylamy przez bluteuch no to najpierw te pioenki sie zapisuja na telefonie a jak na telu braknie miejsca to wtedy samoczynnie na karcie a swoja droga nie wiecie ile kosztuje kabelek podczerwien i bluteuch

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-06-2007 15:37
witam wie ktos moze jak podczas sluchania muzyki poruszac sie po menu tego telefonu ???czekam na wasze rady.pozdro

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-06-2007 15:39
strzałka,wie ktos jak obslugiwac menu podczas gdy gra muzyka w odtwarzaczu........Rady kierujcie na maila czucze@o2.pl Z gory dzieki

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-06-2007 17:08
hej mam ten telefon od wczoraj i podoba mi sie nawet własnie nie wiem co kupić kabell usb czy moze bluetooth?doradźcie telefon fajny ma wyglad tylko wkurza mnie ze kto go nie dotknie to slady są z tylu i na klawiaturze i na ekraniku...ale plus za mp3 ,aparat i zlot na kartę pamieci

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-06-2007 15:20
jestem od 2 tyg szczesliwa posiadaczka tego telefonu!jezeli ktos nie moze sie zdecydowac czy kupic ten telefon,to chcialabym mu poradzic:ten fonik jest po prostu wyrąbany w kosmos buziaki i zapraszam na gg 2815205

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-06-2007 16:47
jak dla mnie narazie git;] mam go od jakiegoś tygodnia i całkiem miło się współpracuje, tylko tyle ze narazie trudno dostać do niego kabel USB;/ ale to rola zapewne paru tygodni;] a własnie nie wiecie może czy kabelek do my401x będzie pasował?? prosze o odpowiedź na maila lub tutaj na forum ;] npth5@o2.pl

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-06-2007 10:38
hej który telefon byście wybrali tego sagema my411x czy sony ericssona k510i

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 12

Wysłano: 22-04-2012 20:39
Sony elicsson może. ale ja polecam wam ludzie nokie albo samsungi ja bym za żaden skarb nie kupił sagema. same nerwy tylko na nim...

E-Mail Cytuj

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-06-2007 14:32
kupilam ten telefon i jest fajny mam pytanie wie ktos jaki jest klucz do sagema jezeli ktos kupil kabel USB i chce sciganac nutke to najpierw trzeba zatwierdzic klucz..

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-06-2007 14:37
Telefon jest EXTRA kupujcie jak najbardziej telefon nie jest awarijny można go zamienić w niektórych komisach na Sony Ericssona K510i

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-06-2007 11:17
Siemanko wszystkim słuchajcie widzę po waszych komentarzach ze nie ma kabla USB i nie da sie przechodzić do Menu kiedy gra muza...a ja ostatnio poszedłem do PLUSA,Ery i powiedzieli mi ze jest w zestwie 256Mb,kabel USB więc dziwią mnie wasze wypowiedzi! i mam pytanko czy opłaca się go kupić za 19zł i pożniej przez 36 mieścięcy płacić 30zł ?? plisska opd !!!na FORUM

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-06-2007 13:04
Z telefonem SAGEM my411x jest tak - rewelacyjny MP3, bateria wcale nie taka słaba (chyba ze ktoś cały czas zdjęcia cyka albo słucha muzy przez głośnik - słuchawki w zestawie. Aparat jak na telefon w swojej klasie cenowej jest super, a jeśli chcecie lepszy to kupcie sobie cyfrówkę... Ogólnie telefon spoko, multimedialny zestaw dla każdego! POLECAM!!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-06-2007 13:26
Witam, od paru dni czaje się nad kupnem tego telefonu za 99zł w abonamęcie 30zł. W ogóle nie mam zdania na jego temat, ponieważ w jednym punkcie ery powiedzieli, że nie jest zły, a w drugim że alcatele i sagemy są kiepskie. Naprawdę błagam o poradę. Z wyglądu i funkcji mi się podoba no ale nie wiem co o tym myśleć. Bardzo proszę o pomoc jak najszybciej z tego względu że w ciągu najbliższych dni mam zamiar go kupić, oto moja gg. 2814059 jakby ktoś chciał mi coś podpowiedzieć, pozdro :-)

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-06-2007 14:00
To jeszcze raz ja. Na necie jest napisane ze ten telefon ma aparat 0,3 mpx, ale to chyba pomyłka powinien mieć chyba 1,3 mpx. Jak ktoś może to niech napisze w końcu jaki on ma aparat bo już zgupiałem.

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-06-2007 14:45
co do posta daniello...ja ten telefon mam na tych samych zasadach co opisałeś, i sądze ze to rozsądne rozwiązanie....ale fakt w zestawie (przynajmiej w mixPlusie) NIE ma kabla USB ale to kosmetyka bo telefon spisuje się dobrze;] a co do tych mpx to ja nie pomoge na opakowaniu nie jesat to opisane, ale pisze ze max na karcie msd to 2GB;]

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-06-2007 20:52
Siemka to jeszcze raz ja mam dylemat ! Sagem my501X czy Sagem my411x plisska odp na forum który lepszy ??

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-06-2007 22:04
miło mi... właśnie dzisiaj nabyłam ten telefon. podpisałam umowe w erze za 40zł miesięcznie i telefon za zeta(mam nadzieje że dobrze zrobiłam). troche trudno sie przestawić jak miałam 3 nokie ale ślicznie wygląda jak się świeci ;p. potwierdzam nie ma kabla usb. mam nadzieje że go gdzieś zakupie.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-06-2007 11:59
Możecie mi napisać co mieliście w zestawie? Słuchawki, kabel USB, kartę pamięci?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-06-2007 14:30
SPOX TELEFONIK MAM GO JUZ OD 3 TYGODNI I JEST SPOX

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-06-2007 21:25
W zestawie słuchawki, ładowarka, karta pamięci na 256 MB i instrukcja obsługi po polsku Dokupiłam sobie Bluetooth za który zapłaciłam 50 zł i nie umiem go obsługiwać xD

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-06-2007 22:29
Siemka marta14444. Gdzie kupowałaś telefon? W erze?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-06-2007 23:30
Wlasnie zakupiłem przed paroma godzinami ten sprzeciek. Przez internet w sklepie Ery, za 99zł, umowa na 24msc 20zl/miesiac w tym 40 min do wszytskich + jednorazowo 1000sms do ery + 12miesiecy granie na czekanie za darmo. Kabla USB, ani pamieci w zestawie sie nie dopatrzylem niestety. Wlasnie tez mnie strasznie ciekawi czy kablel USB od 401x pasuje do niego i czy w ogole jest jakis kabel czy przez bluta trzeba sie laczyc z kompem. Piszcie na forum.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-06-2007 23:30
Wlasnie zakupiłem przed paroma godzinami ten sprzeciek. Przez internet w sklepie Ery, za 99zł, umowa na 24msc 20zl/miesiac w tym 40 min do wszytskich + jednorazowo 1000sms do ery + 12miesiecy granie na czekanie za darmo. Kabla USB, ani pamieci w zestawie sie nie dopatrzylem niestety. Wlasnie tez mnie strasznie ciekawi czy kablel USB od 401x pasuje do niego i czy w ogole jest jakis kabel czy przez bluta trzeba sie laczyc z kompem. Piszcie na forum.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-06-2007 23:35
dla mnie ma za malo pamieci Musze kupic sobie MicroSD--ile będize tka na oko kosztowac ?? a tak to Extra telefonik suepr ma Lusterko xDxD

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-06-2007 09:22
Co jest w zestawie w erze???

Cytuj Odpowiedz
Strony 2 z 45: <<12345>> Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja