REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Strony 3 z 3: <<123>>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Sagem my401C

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-01-2008 21:43
Hej mam pytanko...wiecie moze czy jak np.słucham sobie odtwarzacza mp3 to czy moge sobie chodzic w tym samym czasie po menu?i powiedzcie mi jeszcze czy ta grafika w tym telefonie jest taka niewyrazna czy ja mam cos zle ustawione )

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-01-2008 17:31
ta sie chodzic po menu podczas sluchania ale to trzeba sposobem zrobic. najpierw wlanczasz odtwarzacz i ustawiasz glosnosc jaka chcesz. potem wylanczaz ten odtwarzacz, poszczasz sobie sygnal sam do siebie zeby poczta cie zlapala. rozlanczasz sie i wlanczasz znowu odtmp3. po chwili przyjdzie ci sms od kto tam. dajesz odczytaj i szybko odrazu naciskasz czerwona sluchawke.jestes na glownym menu i bedzie komunikat czy wznowic music playera,dajesz tak i gra. mozesz se grac itp wyedy

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-02-2008 17:15
czy ja wiem czy ten tel jest taki fajny mialam 3 miesiace i mi sie znudzil nic specjalnego w nim nie ma

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-02-2008 15:40
mam pytanie:jak z tego telefonu wrzucic zdjecia na komputer?prosze o odp

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-03-2008 22:01
Pewnie zdjecia mozna wrzucic na kompa jak ma sie kabel USB bo inaczej nie da rady ;p tak mysle a jezeli ktos chce to moze przegladac je w aparacie cyfrowym jezeli ktos ma karte Micro

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-03-2008 17:48
jest kilka sposobów i wszystkie wyprobowalem. 1 przez kabel 2 przez blootu 3 przez adapter 4 w telefonie cyfrowym

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-07-2009 11:28
Witam! Chciałam zapytać czy wie ktoś może czy można zablokować guzik znajdujący się z prawej strony z boku telefonu od odtwarzacza? Mam już ten telefon jakiś czas i zastanawiam się czy jest to normalnego u niego, że gdy np. piszę sms'a i zostawię na chwilę telefon włączony to sam kasuje tego sms'a lub wychodzi mi z jakiś funkcji przez chiwlę nie używany? Z góry dzięki za odp

Cytuj Odpowiedz
Strony 3 z 3: <<123>> Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt