REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Sagem my150X

maar
Administrator

Posty 118

Wysłano: 30-09-2007 17:03
Sagem my150X my150X to dwuzakresowy telefon GSM firmy Sagem w obudowie typu ultra slim o grubości (10 mm). Aparat dla odbiorców ceniących sobie prostotę, łatwość obsługi i szybki dostęp do niezbędnych funkcji oferuje m.in. 1,8-calowy wyświetlacz w technologii o nazwie NeoN i 16-głosowe dzwonki polifoniczne. Ekran w technologii NeoN jest czarny, a informacje wyświetlane są na kolorowo. Korzystanie z telefonu ułatwia wygodny klawisz nawigacji oraz trzy programowalne przez użytkownika klawisze umieszczone bezpośrednio pod wyświetlaczem. Telefon umożliwia ponadto prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym.

Przeczytaj pełny opis tego modelu: Sagem my150X
Cytuj Strona www

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-10-2007 16:03
hey Mam taki teefoonik.. tylko niestety jest sprowadzony z Angli.. Nie ma polskiego menu ani zdjetego simlocka.. Czy jest mozliwosc zdjecia tego simlocka..??

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-12-2007 11:25
tak kochana w ciagu dwoch tygodni bedzie juz cale oprogramowanie do tego telefoniku wie c sie nie martw bedzie mozna sciagnac locka...ale to bedzie koszt od 40-60 złotych

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-12-2007 18:56
mam pytanie jak rozlozyc ten tepefonik zeby zamontowac karte sim?? moze banalne ale jkaos nie umiem znalezc

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-02-2008 22:18
to jest najlepszy nic nie mający Sagem My150X ciekawe czy mają go w erze a co do rozmontowania to ja bynajmniej z tyłu pokrywy mam takie jakby dziurki i w nie wtykam igłe i lekko do góry i klapka schodzi wnętrze tel jest dziecinnie rozbudowane nie ma porównania z nokią nawet z tymi starymi modelami jedyną zaleta jest to że jest bardzo cienki...

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-02-2008 22:50
mam taki telefonik z UK i też ma simlocka... u mnie w miście do tej pory nikt nie ma do tego sprzętu bo się nie opłaca.... co do samego telefonu: wzornictwo super, nie lubie SAGEMów a ten jako ichpierwszy model mi sie spodobał, no i wreszcie telefondo dzwonienia i pisania sms'ów - bez aparatu, mp3 i innych zbednych w telefonie rzeczy - poręczny na MAXA

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-02-2008 17:34
mam identyczny telefon przywieziony z Niemiec. Czy da się z niego zdjąć silmocka??

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-02-2008 17:35
pytałem w kilku sklepach gdzie zdjemują simlocki i swierdzili że się nie da...

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-05-2009 21:18
czesc. wiecie moze jakie sa kody???zeby sciagnac simlocka z sagema my150x ???? Prosze o pomoc

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-05-2009 21:21
jest ktos moze kto by mi pomogl???????

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-10-2009 08:57
Siema mam na sprzedaz sagema my 150x piszczie na email krycha360@o2.pl lub na gg 11818413

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-02-2012 19:40
hej mam ten fonik i nie mam kabla usb do niego:ffff wie ktos jak holenderskiego simlocka sciagnac prosze piszcie 8422695

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt