REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Strony 1 z 2: <<12>>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Sagem my-X6-2

maar
Administrator

Posty 118

Wysłano: 23-04-2006 20:48
Sagem my-X6-2 Bogactwo funkcji oraz zastosowane komponenty stawiają ten model w czołówce telefonów w swojej kategorii cenowej. SAGEM myX6-2 umożliwia łatwe wgrywanie plików muzycznych. Wyposażony jest w 8 MB pamięci wewnętrznej, którą można powiększyć poprzez kartę pamięci micro SD nawet 256 MB. Dzięki temu użytkownik może przechowywać w telefonie swoją muzyczną kolekcję. Odtwarzacz cyfrowy zapewnia dźwięk wysokiej klasy, a stereofoniczny zestaw słuchawkowy wyjątkowy odbiór muzyki, porównywalny z oryginalną jakością nagrania. Matryca o rozdzielczości 1,3 megapiksela i ośmiokrotny progresywny zoom cyfrowy sprawiają, że jakość zdjęć dorównuje fotografiom wykonanym aparatem cyfrowym. Aparat pozwala też nagrywać sekwencje wideo. Na ekranie o 262 tys. kolorów można oglądać nie tylko zdjęcia, ale też nagrania wideo w pełnym formacie, jak również na bieżąco odbierać informacje. Aparat oferuje dostęp do wielu usług multimedialnych: wiadomości MMS, wgrywanie zdjęć lub wideo, gry i aplikacje kompatybilne ze standardem JAVA, WAP 2.0, itd. Opływowe kształty to odpowiedź na potrzebę piękna i prostoty: wyrafinowany, ale stonowany w formie myX6-2 powinien zadowolić nawet najbardziej wymagającego odbiorcę.

Przeczytaj pełny opis tego modelu: Sagem my-X6-2
Cytuj Strona www

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-01-2006 19:30
Bardzo dobry telefon !!!! Super aparat , super dźwięki itd!!!!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-01-2006 15:23
po 2 tygodnia uwazam ze jest swietny :&gt;

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-01-2006 22:24
Hmm ja wiem..... bawilem sie nim i chodzi wolno w menu co jest denerwujące. CHociaz ciekawie rozwiazane sa skroty do menu widoczne na pulpicie. Wyswietlacz duzy, ładne kolorki (jest ich wiele) ale ich ostrość mogla by byc lepsza (moze mozna pogrzebac gdzies w sofcie, w ustawieniach fabrycznych?) Aparat zadowalający chociaz nie mozna oczekiwać nic wielkiego. Brak światełka zwanego przez niektorych fleshem i przykrywki na obiektyw aparatu tłumaczy sie SLIM-owatością urządzenia czyli poręcznym, plaskim kształtem. Ale wg. mnie wcale nie wyszło to na dobre-telefon co prawda jest płaski, ale przez to stał się szeroki i nieporęczny. Dla osob z mniejszymi dłonmi lub dla kobiet moze byc problemem szybkie pisanie smsow jednym kciukiem. Poza tym jakosc wykonania ..... jak to francuz. W praktycznie nowym telefonie klawisze numeryczne nieraz (szczegolnie przy szybszym pisaniu) sie nie wciskają, pad kierunkowy juz jest obruszony (A telefon nie ma nawet miesiaca, uzywany przez kobiete) no i ten plastik nie nalezy do przyjemnych w dotyku. No ale to kosmetyka ;P W środku dzieki mnogosci funkcji jest lepiej ALE nic nie dadzą te funkcje jesli ma sie dostepne tylko 8mb pamieci!! Smiesznie mało, tym bardziej ze stopien kompresji zdjęć zapisywanych przez aparat nie nalezy do najlepszych i zajmują duzo szczegolnie przy rozdzielczosci 1,3mpx. DLATEGO jesli chcesz wydac wszystkie swoje oszczednosci zeby kupic ten telefon i nie bedziesz mial od razu na zakup karty SD o rozsądnej pojemnosci (co nie jest malym wydatkiem...) to lepiej dac sobie spokoj i wybrac cos innego-uzytkowanie telefonu z dobrym aparatem i 8mb pamieci naprawde irytuje. Polecam Sony Ericssony z flagowym k700i - dobre, tanie i funkcjonalne :-)

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-01-2006 12:11
nie 8 a 10 mb pamieci , karte 128 można kupić już za 70 zł , kumpel ma k700i nie polecam może ma i lepiej zrobiona obudowe ale to lipa 40 mb pamieci to za malo i poztym mniej funkciji gorszy aparat (z fleshem który nic nie daje ) może jest i tanszy ale dla mnie lepszy jest my x 6-2 polecam jeśli niszczy wam sie obudowa kupcie se condoma i po kłopocie.Moim zdaniem nie ma telefonu niezniszczalnego to zalerzy też jak ktoś dba ja mam swojego 6-2 już od 4 miesiecy i nie mam z nim zadnych kłopotów nic sie nie pościerało ani nie zepsuło

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-03-2006 20:37
pomuzcie mi nie wiem co kupić MYX 6-2 czy Sony Eriksona K700i

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-03-2006 22:27
kobieto bierz Sagema !!! Tylko dokup sobie karte i czytnik kart!!! Bedziesz se sluchac mp3!!! Aparat ma pincet razy lepszy!!! I w ogole jest swietny!!! Polecam!!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-03-2006 17:45
czy ten telefon ma system głośnomówiący?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-03-2006 16:10
Ten telefonik jest kapowy mam go 5 miechów i powiem wam ze co prawda wiesza sie co wkurza najgorzej jak chcemy przegladc cos na karcie pamieci to muli sie strasznie ale mniejsza o to da sie żyćzdjęcia są piekneostrośc wyświetlacza mogła by być lepsza ale i tak 262k to jest duzo

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-04-2006 11:51
Ja mam różne pytanaia.<br /> 1.Czy ten telefon jest naprawdę dobry bo funkcje to on ma zaje fajne. Bo ja patrzę na wyposażenie ale też na Markę<br /> 2.Czt przy nagrywaniu filmiku jest blokada czasowa<br /> 3.Chciałbym znać opinię kogoś kto miał ten telefon

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-04-2006 12:28
CZY ktos ma do niego oryginalny soft prosze o szybka odpowiedz bo ten soft orange jak sie nie myle blokuje kilka przydatnych dla mnie funkcji a jak nikt nie ma to powiedzcie mi chociaz czy i jesli tak to na jakiej stronie mozna go sobie sciagnac a jesli sie nie da to ile kosztowalo by wgranie oryginalnego softu w sklepie i jaka mozna dac najwieksza karta pamieci prosze o kontakt na nr gg :8070826

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-04-2006 12:29
CZY ktos ma do niego oryginalny soft prosze o szybka odpowiedz bo ten soft orange jak sie nie myle blokuje kilka przydatnych dla mnie funkcji a jak nikt nie ma to powiedzcie mi chociaz czy i jesli tak to na jakiej stronie mozna go sobie sciagnac a jesli sie nie da to ile kosztowalo by wgranie oryginalnego softu w sklepie i jaka mozna dac najwieksza karta pamieci prosze o kontakt na nr gg :8070826

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-04-2006 12:33
czesc mam ten telefon i jest swietny ale soft orange blokuje niektore funkcje czy ktos moze wie gdzie mozna i czy mozna je sciagnac z internetu i jesli tak to jaka to jest strona a jesli nie mozna to ile kosztowalo by wgranie oryginalnego softu w sklepie i jeszcze jedno jaka mozna dac najwieksza karta pamieci do tego telefonu prosilbym o kontakt na nr gg :8070826 tylko plis nie mowcie mi ze z takimi pytaniami to na forum <br /> to dla mnie bardzo wazne prosze o kontakt

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-04-2006 21:16
czy telefon ma przydzieloną pamieć np. na obrazki np. 3mb na melodyjki 4mb itd. prosze pilnie o odpowiedz moj numer gg to 9988304

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-05-2006 00:01
Mam pytanko czy do każdej wersji sagema myX 6-2 wchodzi karta pamięci ja dopiero kupiłem i mam tylko 10 mb a wejścia tam nigdzie nie widze pliska odpowiedżcie mi na 6645461!!!!! telefon jest z orangu

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-05-2006 22:16
prosze odpowiedz ktos niewiem cyz do mojego sagema myX6-2da sie wlozc karte pamici bo niemam na ni miejsca pod bateria

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-05-2006 21:19
musisz zdjac przedni panel zeby wlazyc karte pamieci <br />

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-05-2006 09:51
wielkie dzięki ale już znalazłem było to w takim niewidocznym miejscu hehe

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-05-2006 19:13
niech mi ktoś powie gdzie moge sciagnać z niego sim lock''a w lublinie bo zwiedizłem z 10 komisów i nic nie maja :/

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-05-2006 20:48
Mam ten telefon NTB 1. Jest on zajefany 2. Jest blokada czasowa ale to zalezy ile masz miejsca na telefonie (oczywiście) 3. telefon ma duzo funkcji wiec jezeli cos sie kliknie terzeba poczkeac 1 sekunde wiec jezeli chce sie szybko wylaczyc dzonki trzeba zrobic ok 7 przycisków trwato ok 3 sekundy

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-06-2006 22:52
CZy ktos moze wie jak wgrac na niego gry JAVA!?..:/

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-06-2006 21:54
jesli komus działa angileski orange na nim i kupił go w polskim to niech sie tu odezwie albo na waichwaich@vp.pl mi napisze bo mi niedizała :/<br /> ale moze ktoś coś temu zaradził i moze pomóc z góry dzieki

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-06-2006 18:50
Mam pytanie jak można usunąć boczne menu w segamie myx 6-2 ? dopiero go kupilem a niewiem czy mozna i jak to zrobic jesli jest taka funkacja?Plz help !!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-06-2006 18:55
Mam pytanie jak można usunąć boczne menu w segamie myx 6-2 ? dopiero go kupilem a niewiem czy mozna i jak to zrobic jesli jest taka funkacja?Plz help !!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-07-2006 09:41
Powedzcie co blokuje soft z Orange w tel sagem myx6-2

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-07-2006 15:30
Mam segema myx6-2 i niepodoba mi sie boczne menu jak je usunąć ? Jest taka opcja ?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-07-2006 19:46
Ello ziomki!! za ile można dostać karte pamięci do sagema myx 6-2?? ja widziałem za 79 zł . powiedzcie czy znacie lepsze ceny w sklepach??

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-07-2006 08:41
java trzeba wgrywac na karte pamieci.<br /> <br /> najpierw wkejamy plik jar na karte<br /> potem włączamy telefon jeszcze raz<br /> nastepnie instalujemy gre lub program(prwym klawiszem na samej górze i naciskamy intaluj)<br /> i gramy<br />

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-08-2006 01:22
witam. Mam sagema myx 6-2 i nieportafie wgrac na niego gier i programow pokazuje sie komunikat z odmowa :/ co z tym zrobic prosze o pomoc.Pozdro

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-08-2006 01:32
witam. Mam sagema myx 6-2 i nieportafie wgrac na niego gier i programow pokazuje sie komunikat z odmowa :/ co z tym zrobic prosze o pomoc.Pozdro

Cytuj Odpowiedz
Strony 1 z 2: <<12>> Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt