REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Strony 1 z 2: <<12>>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Router Axesstel MV510 VR CDMA w Orange

Kan
Administrator

Posty 2267

Wysłano: 01-09-2010 07:03
logo orangeRouter Axesstel MV510 VR jest urządzeniem dostępowym pozwalającym na bezprzewodowy dostęp do sieci CDMA EV-DO Rev. A w paśmie 450MHz. Może być doskonałą alternatywą na dostęp do internetu w miejscach gdzie nie ma możliwości podłączenia poprzez kabel (np. tymczasowe biura, miejsca konferencji itp.)

Przeczytaj pełny artykuł: Router Axesstel MV510 VR CDMA w Orange

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-09-2010 09:49
nie napisano najważniejszego - ten ruter ma port do podłaczenia zwykłego aparatu telefonicznego stacjonarnego - posiada bramkę VOIP ;-)

Cytuj Odpowiedz

Zarejestrowany użytkownik

Posty 1120

Wysłano: 01-09-2010 21:38
w ogóle ciężko o jakieś informacje na jego temat. Ciekaw jestem opinii o nim, ponieważ noszę się z zamiarem kupna FP, a najważniejszy jest jednak zasięg.

Cytuj Odwiedź stronę usera Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-09-2010 14:42
wszystko cacy tylko nalezy pamietac ze ten model modemu dla Orange freedom pro przeznaczony jest tylko pod kabel ethernetowy lub wifi, zajmuje sie sprzedaza tej uslugi i pomiarem zasiegów i moim skromnym zdaniem uwazam, ze modele poprzednie tj mv410 maja mozliwosc podpiecia przez USB, nie kazdy komputer jest wyposazony w karte sieciowa. Ogolnie usluga bardzo fajna dla nie majacych mozliwosci na kabel

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-09-2010 16:24
hehehe a czym on się tak właściwie różni od 410ki??

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-10-2010 06:32
najlepiej zrobisz jak wsadzisz karte od internetu do telefonu i usuniesz żądanie kodu pin wtedy nie będzie ci potrzebny ten program tylko podłączysz modem i działa.

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-09-2010 09:13
hej a ja mam taki problem bo mam już ten router tylko że nie mogę go zainstalować tzn.program który był do niego dołączony już zainstalowałam tylko nie wiem czy poprawnie, chociaż postępowałam wg instrukcji,ale nie mam pojęcia np kiedy wpisać ten kod pin od karty bo kompletnie się na tym nie znam i w ogóle go nigdzie nie wpisałam...w ogóle to jak go włączyłam to nie świecą się te lampki od sygnału i nie mam pojęcia czy nie mam zasięgu, chociaż te routery maja podobno bardzo dobry zasięg?czy po prostu jest niepoprawnie zainstalowany i to dlatego...?proszę pomóżcie bo ja nie mam bladego pojęcia co z tym zrobić

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-10-2010 00:06
modem ten to wielkie badziewie Sto razy gorszy od 410 mv Bardzo słabo łapie zasieg.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-10-2010 22:21
wedlug mnie to wielka kaszana wygladem ciekawy ale tak naprawde to jaj przegladalem recenzje i porownywalem 3 modemy axesstel 410, 510 i AnyData ADU 635WA to najlepiej wychodzi ADU bo jest po 1 tanszy, po drugie mniejszy wiecc mozna go uznac jako mobilny (nawet oferta w jakiej on jest to orange free optimum itp) a po 3 lapie nawet lepiej zasieg i pracuje w wielu trybach oto one: CDMA GSM/3G HSDPA pobiera dane max z predkoscia do 3,1 mb/s a wysyla max do 1,8. I kiedy chcemy to sei przelaczamy na Gsm,3G i HSDPA (w wiekszych miastach) a na wioskach uzywamy CDMA i to jest najlepsze rozwiazanie dla mnie tylko ta cena. podobno za taki net z limitem 3gb trzeba dac 75zeta a FP 50 lecz jak ktos ma wiekszy budżet to moze wziasc 8gb za 120 zeta albo 12 za 150 wiec tak naprawde jezeli ktos ma wysoki budżet to proponuje wziasc 12 gb ja jak bede bral to 3 bo na wiecej nie pozwalaja srodki ale naprawde warto wziasc taki modem. Antena tania i daje duzo radosci. Ah no i by mi umknelo ma baterie wiec lepiej jak bedzie pod AC ciagle by nam nie pad. Mam nadzieje ze nie ktorym pomoze ta informacja i dokonaja wlasciwego wyboru. Pozdrawiam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-10-2010 13:35
Nie narzekać tylko szukać informacji. Polecam www.bez-kabli.pl Pozdro

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-10-2010 23:08
Chciałem zapytać czy antena mi pozorze bo mieszkam na wichurze i mi ciągle zasięg gubi. I jest strasznie wolny, napiszcie jak by ktoś był zorientowany.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-11-2010 13:40
Pomoże i to bardzo. W budynku nie mam zasięgu, a z anteną no balkoniye skierowaną w stronę nadajnika jest pełen zasięg (transfer do 1 - 1,5 Mb). Tylko, że ja mam MV410 ale nie powinno być różnicy.

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-10-2010 13:44
ceny w artykule są nieaktualne i chyba wzięte z kapelusza, sprzedaję to i nigdy takich cen nie było Poza tym MV 410 był o niebo lepszy - ale cóż jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Szczególnie polecam do wykorzystania w miejscach gdzie nie ma nic innego - OFP to często jedyne wyjście.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-10-2010 20:21
mam pytanie z jaką prędkości idzie pobieranie pliku??? pytam o średnią ;] chcę go kupić ale narazie czytam wątki

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 31-10-2010 12:16
pobieranie kilkadziesiąt KB o wiele szybciej niż na EDEG.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 31-10-2010 21:14
aha widzę że trochę różnicy robi ;] a tak orientacyjnie w jakim przedziale ?? 20 -40 kb ?

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-11-2010 06:29
mam pytanie mam ten modemi czasme jak wlacze go to przez 3 dni go nei wylaczam a po 3 dniach wyskakuje mi poloczona uśpiony i wtedy nei moge korzYssatc z neta i nei potrafei wtedy wylaczyc tego czy ktos wie jak to wylaczyc???

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-11-2010 14:12
Bagno. Nie polecam. Mam go tydzień a już: blokuje się kurnik.pl,blokuje się nk/fotka ,tzn co kilka sek pisze kabel sieciowy odłączony(nic nie robie i po 5 sek sam "się jakoś włącza"). Na granie gdzieś online wgl nie liczcie a jak już to z 5h na miech,więcej nie ugra. Uświadamiam,że 1-2 dnia działał mi absolutnie bez zarzutu(nie ma burzy itp żeby zakłócać sygnał) Nie polecam!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-12-2010 10:32
Poprostu pojawi Ci sie okienko krzychu i musisz jako nazwe wpisac: admin i hasło to samo ;]

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-11-2010 15:42
Mam pytanie. Dlaczego nie mogę się połączyć z ustawieniami systemowymi?? Pomocy!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-12-2010 16:41
krzysiek może poprostu źle zainstalowałeś, przeinstaluj sterowniki może ;] Internet super jak na wieś POLECAM !!! jednak minus że tylko 3Gb transferu marnuje sie w 2 dni ;/ ale z transferem rekord pobierania 183kb/s

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-01-2013 13:20
pewnie nie umiesz

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-12-2010 11:14
Icon 225 600 GB limitu

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-01-2011 17:55
mam ten net od ponad roku modem działa bez problemuow tylko zaieg troche kichowaty jest. ale no tak w godzinach porannych gdzies do poludnia to sciaga mi nawet 200kb a czasami wiecej. testowałem tez przy nadajniku orange oko 1km to wtedy pobiera znacznie szybciej wzrasta do 300kb. tylko - jest limit zbyt mały zeby po szalec.

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-02-2011 07:35
jest git

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-02-2011 13:46
A czy przy kożystaniu z tego routera bez kabla musze instalowac program do komputera?? Bo mam taki problem że po paru minutach kozystania wyłancza mi sie internet i musze włączyć i wyłaczyć router... Jest to troche denerwujące... :mad:

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-02-2011 12:01
Najwiekszy BADZIEW w historii !! Na 5 zainstalowanych u klienta 3 sztuki zepsute. Jak juz pracuje to sie zawiesza. Gniazdo do zewnetrznej anteny to jakies nieporozumienie. Jak juz sie zepsuje na gwarancji to reklamacja trwa dwa miesiace.. poprzedni z serii 400 byl o wiele lepszy.

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-04-2011 16:02
Ja niedawno nabyłem ten internet narazie działa bez zarzutu ale zeby był większy liomit

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-05-2011 02:52
Witam Osobiście nie korzystałem, polecam model MV 410 używam od ponad 2 lat i zero problemów !!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-05-2011 18:22
A ja mam taki problem, że nie mogę w żaden sposób zdjąć kodu pin z karty i nie mam pojęcia co z tym zrobić. Próbowałem już przez ten router a nawet telefonem i nic nie daje. Cały czas pisze, że wpisuję niewłaściwy kod pin i cały czas mam tyle samo prób do wykorzystania, czyli 3. Może ktoś z was będzie wiedział co z tym zrobić?? Dzięki za pomoc. A modem w miarę tylko jest jeden problem. A mianowicie gdy jest podłączony przez port ethernet i przez wifi to rozłącza raz kompa raz laptop. nie mam pojęcia od czego.

Cytuj Odpowiedz

Posty 16

Wysłano: 02-06-2011 17:46
Nie mogę w żaden sposób zdjąć kodu PIN z karty.próbowałam kilka razy .cały czas pisze, że wpisuję niewłaściwy PIN i cały czas mam tyle samo prób do wykorzystania, czyli 3. Modem jest w miarę tylko zastanawiam się gdzie jest miejsce na podłączenie anteny zewnętrznej.

E-Mail Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-07-2011 09:28
witam jak na nim uruchomic wi-fi

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-07-2011 20:09
jest strasznie wolny i mam jeden problem niemoge zdjąć kodu pin:{

Cytuj Odpowiedz

Posty 1

Wysłano: 06-10-2011 17:54
witam jak na nim uruchomic wi-fi

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-11-2011 11:11
Ja go mam juz 1 rok. I jest dobrze. Nie ma problemu ze stronami. ALe predkosc pobierania to 150 kB/s. Limit 3 gb. Po nim to zamula. Z limitem to na youtube spokojnie szybszy bufforing na 360p jest.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-11-2011 07:56
Nie można zdjąć kodu PIN, bo nie pozwala na to operator. Informacja od Orange. Starsze karty pozwalały na to, nowsze (niż rok) już nie, w trosce o "dobro" klienta.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-11-2011 21:34
Radzę unikać tego rotera W dniu 06.09.2011 przedłużałem umowę na dostawę usług internetowych ORANGE FREEDOM PRO. W ramach 2 letniej umowy kupiłem router MV510 VR. Przy pierwszym uruchomieniu urządzenia okazało się że niedziała wifi (nie ma technicznych możliwości sprawdzenia przed zakupem czy to urządzenie działa poprawnie). Zaniosłem urządzenie do punktu obsługi ORANGE w którym go kupiłem. Sądziłem że skoro urządzenie zostało wydane uszkodzone to od razu zostanie wymienione na nowe. Niestety wysłano je do serwisu, który po dwóch tygodniach zakwalifikował je do wymiany na nowe, czyli nie wiadomo kiedy i czy w ogóle zostanie mi ono zwrócone (dzisiaj to już prawie 3 miesiące). Dwukrotnie prosiłem firmę ORANGE o rozwiązanie umowy i podpisanie nowej (sprawa 1434195015 zajmuje się nią Michał Konieczny i Rafał Walusiak) Uznałem że cała wina za zaistniałą sytuację jest po stronie firmy ORANGE -dostarczyli mi niesprawne urządzenie -to ORANGE decyduje kto jest ich serwisantem Niestety ORANGE nie przyznaje się do winy. I uważa że wszelkie roszczenie mam kierować do serwisu (oczywiście nawet nie podali danych adresowych serwisu) a ja muszę przez dwa lata płacić abonament bo inaczej ukarzą mnie karą.

Cytuj Odpowiedz
Strony 1 z 2: <<12>> Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt