REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: RFBenchmark - Orange Polska w sierpniu miał najszybszy internet mobilny

Kan
Administrator

Posty 3043

Wysłano: 11-09-2017 07:01
Twórcy RFBenchmark opublikowali kolejny, sierpniowy raport dotyczący jakości usług i szybkości Internetu mobilnego oferowanego przez największych operatorów komórkowych w Polsce. Pod względem jakości świadczonych usług w zakresie technologii 4G-LTE liderem jest sieć Orange Polska. W kategorii najniższej wartości ping pierwsze miejsce w rankingu zajmuje Plus z wynikiem 39,72 ms.

Przeczytaj pełny artykuł: RFBenchmark - Orange Polska w sierpniu miał najszybszy internet mobilny

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-09-2017 08:25
Zgadza się, Orange jest liderem jeśli chodzi o mobilny internet. Ja mam w tej chwili w Krakowie - Nowa Huta Al. Solidarności : Ping 12 ms DL: 78,08 Mbps UL: 28,82 Mbps Czego chcieć więcej.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-09-2017 09:22
Szkoda tylko że te ostatnie awarie tak bardzo wpływają na niezbyt dobrą opinię o Orange. Zaskakująco dobrze w tym rankingu wychodzi Plus

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-09-2017 09:46
Ranking słaby i mało miarodajny. Ja do niedawna w Play miałem Ping na poziomie ponad 100. Moi znajomi również. Lokalizacja Gdańsk/Gdynia. Internet Play największe dziadostwo jakie można sobie wyobrazić. Bywały momenty, że download był na poziomie 1,14 Mb/s, a upload z prędkością 0,00 Mb/s!!!! Wstyd! To całe Play powinno znaleźć się w koszu. Od jakiegoś czasu jestem w Plusie i niebo! ;-) W końcu normalny internet, połączeń nie zrywa. Tak mile byłem zaskoczony jakością sieci, że dokupiłem internet domowy i numer stacjonarny przeniosłem z Orange do Plusa. Nigdy więcej pseudo operatorów typu na w pół wirtualny Play czy inne wynalazki. Wybierać warto sprawdzonych typu właśnie Plus. Kupe lat na rynku i praktycznie zero awarii.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-09-2017 05:04
Sieć#1 a awarii ostatnio bez liku. Pytanie co będzie gdy klienci Play ruszą z tym swoim stanem darmowym. Będzie się działo. A ranking poleci na łeb

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt