REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Plus z ofertą - taniej dla obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce

Kan
Administrator
Posty 3084
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29

  Wysłano: 03-10-2017 11:32
Plus wprowadza nową promocję skierowaną do osób, które mieszkają w Polsce, ale chcą pozostawać w kontakcie ze swoimi bliskimi na Ukrainie. Wystarczy kupić starter JA+ Na Kartę i aktywować pakiet kompleksowy, by móc włączyć nową promocję i dzwonić już za 19 gr/min do ukraińskiej sieci Kyivstar, a w Polsce bez limitu.

Przeczytaj pełny artykuł: Plus z ofertą - taniej dla obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce
Cytuj

Niezarejestrowany  Wysłano: 03-10-2017 17:17
Dobry pomysł. U mnie w pracy jest masa Ukraińców i tak na oko widzę, że ucieszyła ich ta oferta Plusa. A sporo z nich wiem że często dzwoni do domów.
 
Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany  Wysłano: 03-10-2017 18:08
@gosc Nie czuje się nieudacznikiem, jestem dobrze sytuowany i zawsze, dziękuje rodzicom byłem, po prostu nie podoba mi się to w jaki sposób traktuje się ukraińców w Polsce a jak nas Polaków za granicą, albo własnym kraju, nie tego oczekiwałem po tym rządzie (chociaż na niego nie głosowałem, ale wydawał się pro Polski) My takich udogodnień nie mamy i nie mieliśmy. I nie podoba mi się sprowadzenie ich tak chętnie do Polski pod pretekstem tańszego pracownika, bo wielu Polaków szuka pracy, a oni już wcale tacy tani też nie są, bo żądają sobie jak wszyscy 12 zł za godzinę. Nawet przy zrywaniu malin chcą bodajże 14 zł, to ja jednak wolę przyjąć Polaka, bo i ukraińcy się nie asymilują, zakładają własne kluby tylko dla ukraińców, flagi narodowe na uniwersyteckich balkonach w akademikach mogą mieć wywieszone a Polacy już nie. Więc proszę Cie nie pouczaj mnie, bo za młody jesteś i o wielu sprawach nie wiesz i się nie znasz.
 
Cytuj

Niezarejestrowany  Wysłano: 04-10-2017 15:02
Dojrzały "znawca" problematyki się znalazł. Bredzisz znawco jak typowy polaczek-cebulaczek, wszyscy cię ciemiężą i rzucają kłody pod nogi a innym nie. Martrologia, wojna i głęboka wiara - tylko tym potraficie żyć i mieć pretensje do innych o wszystko. Napisz skargę do instytucji europejskich że cię źle traktują A dla Ukraińców operatorzy mają oferty.
 
Cytuj

Niezarejestrowany  Wysłano: 24-10-2017 01:21
Według mnie to świetny pomysł Ukraińcow robi się coraz więcej i na pewno będą mega zadowoleni z tej oferty W ogóle jestem w szoku że jakaś sieć troszczy się tak o obcokrajowców i daje takie fajne promocje brawo Plus!
 
Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany  Wysłano: 24-10-2017 19:38
Dobre to oferta, Plus daje lepiej to jak inne operatory. I opis oferty też w ukrainski jezyku, dobre dobre to.
 
Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    OdpowiedźNewsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne