REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Plus - obniżka stawek roamingowych

Kan
Administrator

Posty 2931

Wysłano: 15-05-2017 06:42
logo plusPolkomtel, operator sieci Plus informuje, że z dniem 15 czerwca 2017 r., nastąpi zmiana cen usług świadczonych Państwu przez Plusa w roamingu. Zmianie ulegają ceny następujących usług: wykonanie połączenia, odebranie połączenia, wysłanie SMS, wysłanie lub odebranie MMS, transmisja danych.

Przeczytaj pełny artykuł: Plus - obniżka stawek roamingowych

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-05-2017 10:23
Nieźle jest super 300 min na odbierane na rok co za syf ja plus syf

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-05-2017 23:49
Myślę, że Plus tu podał takie zastosowanie bazowe. I na tej podstawie będzie dorzucał jakieś dodatkowe pakiety na roaming. Zawsze tak robią, tak że człowiekowi suma sumarum zawsze się to opłaca.

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-05-2017 23:31
Też myślę, że Plus jeszcze bardzo poprawi to rozwiązanie. Póki co - jest norma, nic złego więc nas nie spotka. Ale pewnie powinno być jeszcze wygodniej i tego można się po Plusie spodziewac.

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-05-2017 10:27
Bez jaj. To chyba jakaś tabelka sprzed 10 lat?

Cytuj Odpowiedz

Zarejestrowany użytkownik

Posty 282

Wysłano: 15-05-2017 12:35
Palą głupa w tym Plusie? Zapraszamy na strony Orange po naukę, jak powinien cennik roamingowy dla UE wyglądać po 15 czerwca :-D

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-05-2017 18:52
Plusowi poma-chujemy łapką na pozegnanie....

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-05-2017 20:05
Czyżby szanowni Panowie z Plusa myśleli, że jak złapali ludzi na SmartDom gdzie obowiązują łączone kontrakty, to, że im wolno?! Poczuliście się Panowie już pewni? Pamiętajcie, że prędzej czy później wszystko się pokończy.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-05-2017 23:54
Źle to ni ma, jak mawia moja babka. Aczkolwiek, i bez tego Plusa lubię. Ogólnie, na pewno bardzo dobry operator.

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-05-2017 19:07
Ale że o co Bobowi chodzi? Przecież roaming wygląda ok. Poza tym, rzeczony smart dom to bardzo sensownie skomponowana propozycja. Ja na tym sporo oszczędzam, a na jakość usług nie narzekam, Plus pod tym względem mi pasuje.

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-05-2017 21:13
po takiej propozycji to chyba zostanie tam garstka osob. niestety na minus to dla was wyjdzie

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-05-2017 21:44
Gdzie są wszyscy ci którzy tak ochoczo krytykują Orange?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-05-2017 10:40
A ja przestrzegam przed Orange. Sami przedłużają umowę gdy człowiek się spóźni z przedłużeniem lub wypowiedzeniem. Nie ma wówczas mowy o renegocjowaniu nowych warunków. Moja sprawa: Posiadam w biurze tel stacjonarny Orange. Umowa była na 2 lata. 15 dnia miesiąca kończyła się umowa. 17 dnia miesiąca dzwoniłem do nich i przypadkowo dowiedziałem się, że umowa zamiast przejść na czas nieokreślony to została z automatu przedłużona o kolejne 2 lata. Takie zapiski mają w umowach, których człowiek przy kurierze nie czyta. Uciekajcie z Orange bo możecie się nieźle wkopać!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-05-2017 12:19
To standard u każdego operatora

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-05-2017 13:31
Mam prywatnie w T-mobile i Plus i jakoś oni takich rzeczy NIE praktykują więc to NIE jest standard. Najpierw zweryfikuj, a później się wypowiadaj. Orange to cwaniaki, którzy próbują trzymać klienta na siłę bo im baza abonentów się kurczy.

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-05-2017 14:42
Nie ma źle! Ważne, że ceny idą w dół i nie będzie już problemem korzystać z telefonu za granicą bez obaw o stan portfela

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-05-2017 19:08
To rzeczywiście są stawki prawdopodobnie dostosowane do ustawy, ale i tak każdy kto ma wysoki abonament w Plusie będzie mógł liczyć na większe bonusy. Druga sprawa, że UOKiK i URE z pewnością prześledzą nowe oferty pod względem zgodności.

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt