REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Plus - JA+ Moja Firma i usługi Prawnik

Kan
Administrator

Posty 3083

Wysłano: 28-10-2016 13:53
Dziś Polkomtel wystartował z nową kampanią wspierającą ofertę Plusa dla biznesu JA+ Moja Firma oraz usługę porad prawnych przez telefon.

Przeczytaj pełny artykuł: Plus - JA+ Moja Firma i usługi Prawnik

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-10-2016 21:02
Bardzo ciekawa propozycja. Wiadomo, jak się ktoś z kimś chce procesować czy ma jakiś zatarg, to wiadomo, trzeba się do kancelarii udać i szykować na wojnę, ale są miliony spraw, w których wystarczy tylko drobna porada. I takich spraw jest większość, więc organizuje bardzo wygodne rozwiązanie.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-10-2016 12:52
Ooo to jest coś dla mnie! Bardzo fajna opcja. Początkiem przyszłego roku będę przedłużał umowę, więc na pewno poproszę o taki abonament z takimi poradami. Super sprawa!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-10-2016 15:11
Usługa prawnik w Plusie już wcześniej była. Teraz to jest jej nowa odsłona i trzeba przyznać, że jest to dość interesująca usługa zwłaszcza, że jest to porada przez telefon, a to czasami jest nagle potrzebne.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-10-2016 12:25
Rzecz warta przemyślenia. Nie raz by się pewnie przydało. Poczekam do końca umowy i może się zdecyduje przy przedłużeniu. Ale pomysł super, plus dla Plusa

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-10-2016 18:37
Fajnie, że Plus wprowadza takie usługi bo są one dość przełomowe na operatora telekomunikacyjnego. Co ciekawe większość z nowych usług Plusa jest w późniejszym czasie kopiowana u konkurencji, co świadczy, że na niektóre z nich jest zapotrzebowanie.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 31-10-2016 14:57
Nie mam firmy, ale kuzyn ma i często potrzebuje skorzystać z porady prawniczej. Tak że wydaje mi się, że pomysł plusa może być bardzo wygodny dla drobnego przedsiębiorcy. Taka usługa wydaje się być ok, zwłaszcza że jest niedroga.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-11-2016 13:36
Myśłę, że to strzał w dziesiątkę. Wczoraj pierwszy raz skorzystałem i muszę przyznać - taką usługą Plus robi różnicę wsród konkurencji. Polecam.

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt