REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Play - kto nadużywa RLaH będzie dopłacał (wideo)

Kan
Administrator
Posty 3070
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29

  Wysłano: 09-11-2017 15:40
Play ruszył z wysyłką SMSów do osób, nadużywają usługi Roam Like At Home (ang. ceny połączeń za granicą jak w domu. które łamią politykę FUP (Fair Usage Policy) i zdecydowanie częściej przebywają w zasięgu UE niż w naszej sieci. Tak, tak – rozpoczęliśmy wysyłkę SMSów do osób, które łamią politykę FUP (Fair Usage Policy) i zdecydowanie częściej przebywają w zasięgu UE niż w naszej sieci - poinformował na dzisiejszym vlogu Marcin Gruszka, rzecznik P4, operatora sieci Play.

Przeczytaj pełny artykuł: Play - kto nadużywa RLaH będzie dopłacał (wideo)
Cytuj

Niezarejestrowany  Wysłano: 09-11-2017 22:09
Witam od początku grudnia ruszamy z rotacyjną obsługą kart abonentów w kierunku Polska-Ue będziemy w ciągu 4 dni obsługiwali logowanie u operatora macierzystego ,aby móc korzystać z roamingu bez żadnych opłat. Szczegóły w najbliższym czasie. DTM
 
Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany  Wysłano: 10-11-2017 21:39
Mieszkam w UK, wydzwaniam 30 min na rok, dobieram moze 60 min w tym czasie. Odkad Play monitoruje moja aktywnosc w nowej ojczyznie, dostaje czesciej smsy typu "Witamy w Wielkiej Brytanii". Jesli dostane powyzszego smsa z ostrzezeniem, to zmienie opa, bo z dziadami nie chce miec nic wspolnego. Z pewnoscia wszytkich tu i na innych portalach poinformuje.
 
Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    OdpowiedźNewsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne