REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek  
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Nokia 2 zaprezentowana - nawet dwa dni pracy po jednym naładowaniu

Kan
Administrator

Posty 3070

Wysłano: 31-10-2017 09:43
HMD Global, producent telefonów Nokia, w stolicy Indii Delhi zaprezentował oficjalnie smartfon Nokia 2. Smartfon zapowiada się całkiem interesująco, szczególnie biorąc pod uwagę pojemność akumulatora 4100 mAh. Cenę tego telefonu ustalono na zaledwie 99 Euro, dlatego specyfikacja Nokia 2 (2017) nie porywa.

Przeczytaj pełny artykuł: Nokia 2 zaprezentowana - nawet dwa dni pracy po jednym naładowaniu

Zarejestrowany użytkownik

Posty 1076

Wysłano: 31-10-2017 11:42
A miało być tak pięknie... w pierwszy zapowiedziach informacja o wyświetlaczu była na poziomie 4,5 - 4,7 cala, co uczyniło by telefon dość kompaktowym... a tak, będzie to kolejny "bezimienny" model.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 31-10-2017 14:16
Bez szans na sukces. Takiego nadziewa pełno na półkach

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 31-10-2017 14:58
Uwielbiam tych narzekających klakierów... zawsze coś się nie podoba ;-) Mam i używam Nokia 8 oraz Nokia 6 (a dodatkowo 808 PureView i Lumia 950XL) i kupuję to co jest mi potrzebne. Mogę się wypowiedzieć, gdy trochę używam. Brak merytorycznych argumentów tylko jakiś stereotypy od ludzi którzy w rękach nie trzymali telefonu, a już im się nie podoba. Przecież wiadomo, że Nokia 2 to budżetowiec z dużą baterią. Ekran za duży? Tak dla mnie wystarczyły by 4 cale, ale większość chce oglądać obrazy na większych ekranach. Co mnie cieszy to jak obiecano, tak jest – Nokia ma comiesięczne aktualizacje, 8-mka na Androida Oreo (8.0). Nokia 6 i 8 „chodzą” sprawnie. Używam - to się wypowiadam. Za jakiś czas napiszę szczegółowe wrażenia i uwagi.

Cytuj Odpowiedz

Administrator

Posty 3070

Wysłano: 31-10-2017 17:35
Świetnie, chętnie opublikujemy nawet test, użytkownika telefonu. Pozdrawiam Andrzej

E-Mail Cytuj

Member

Posty 1076

Wysłano: 01-11-2017 00:04
Odniosłem się do tego, że w zapowiedziach podawano rozmiar 4,5 lub 4,7... dla mnie to był akurat istotny wyróżnik. Po drugie, pełna zgoda że Nokia 6 i 8 działają dobrze... w przeciwieństwie do Nokii 3, a ten model jest poniżej. Ale tak jak pisałem, moja uwaga została nakreślona konkretną cechą, dotyczącą parametru.

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-11-2017 13:50
To kolejna podpowiedź by zapowiedzi (jako „wróżenie z fusów” brać z pewną rezerwą. Jak napisałem wcześniej dla mnie wystarczające są 4 cale. Niestety z tego co wiem taka (czy inna firma) robi badanie rynku, oczekiwań i zwolennicy 5 cali i więcej są w większości (może Nokia 1 będzie mini? albo inny model zrobią w wersji mini?). Warto wejść na Nokia mobile Care w telefonie i napisać swoją sugestię albo na stronie Nokii. Krytyka niech będzie twórcza, a nie destrukcyjna. Trzeba coś robić, a nie tylko narzekać. Ja dla przykładu w pierwszych dniach używania miałem problem w Nokii 8 z bluetooth. Po dłuższym stenie bezczynności (po odłączeniu słuchawki bluetooth) gdy ją włączałem w telefonie bluetooth był nie aktywny. Napisałem po polsku w aplikacji Nokia mobile Care w moim telefonie Nokia 8, że mam taki problem. Następnego dnia na mój mail przyszła informacja po angielsku (przetłumaczyłem w translatorze), że dziękują za informację, i mają nadzieję, że obecnie problem jest rozwiązany. I? od miesiąca nie miałem już ani razu problemu ze słuchawką i z bluetooth w telefonie. Dlatego denerwuje mnie ta nasza polska mentalność – narzekam i .. narzekam, a nic z tym nie robię. Chcesz mieć telefon 4,5 cala? To napisz, że chcesz do producenta, a nie, że ktoś mówił, że ktoś coś słyszał. Na pewnym „kosmicznym forum”, którego nazwy nie będę reklamował napisano o Nokii 2 m.in. „to po prostu tani, prosty, i mały smartfon z Androidem ze znanej do dzisiaj marki” Jak sam widzisz dla jednych za duży, dla innych ten sam model za mały.

Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy