REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Nokia 2, 9, 8 i 7 - co wiadomo o ich procesorach?

Kan
Administrator
Posty 3084
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29

  Wysłano: 13-07-2017 17:56
HMD Global, firma odpowiedzialna za przygotowanie nowych smartfonów z logiem Nokia, szykuje kolejne smartfony na rynek. Jeszcze w tym roku na rynku pojawić mają się smartfony Nokia 2, Nokia 7, Nokia 8 oraz Nokia 9. Pojawiły się też informacje o tym, jakie układy będą dbać o ich płynne działanie.

Przeczytaj pełny artykuł: Nokia 2, 9, 8 i 7 - co wiadomo o ich procesorach?
Cytuj

Niezarejestrowany  Wysłano: 13-07-2017 19:08
Jak długo jeszcze Nokia pojedzie na dawnych fascynacjach tą marką. Na razie nic ciekawego nie zaprezentowali. Wiele chińskich firm oferuje często ciekawsze smartfony, a do tego o wiele tańsze.
 
Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany  Wysłano: 13-07-2017 20:46
tylko symbian
 
Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany  Wysłano: 13-07-2017 23:18
jaka Nokia? toż to chińszczyzna jakiej 90 z okładem % na rynku.... żal patrzeć jak naiwni konsumenci są robieni w konia, ale to chyba wina/zasługa speców od marketingu trzeźwym okiem spoglądając: każdy tydzień przynosi nam jeśli nie zapowiedź to premierę nowego modelu smartfona (pomijam niszowe urządzenia przenośne służące do werbalnej komunikacji na odległość) ale... no właśnie - czy to nie kuriozum, że szybciej pojawiają się urządzenia z mega napompowanymi papierowymi parametrami niż aktualizacje zabezpieczeń dziurawego jak sito systemu, który nimi zarządza?? Marka nadrukowana na słuchawce przestaje mieć znaczenie (z wyłączeniem Apple i już niedługo Blackberry) bo Android staje się wszechobecny. Żaden producent tzw. smartfonów nie zainwestuje w stworzenie autorskiego systemu operacyjnego bo podobnie jak w branży motoryzacyjnej, finalnego produktu nie tworzą fachowcy z pasją (wizjonerzy, inżynierowie i technicy) tylko księgowi - liczy się tylko sprzedaż, zyski i słupki na wykresach....
 
Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    OdpowiedźNewsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne