REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Netgear Nighthawk D7000 - szybki router WiFi do 1,9 Gbps za 750 zł

Kan
Administrator

Posty 3043

Wysłano: 24-09-2015 05:03

Przeczytaj pełny artykuł: Netgear Nighthawk D7000 - szybki router WiFi do 1,9 Gbps za 750 zł

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-03-2016 13:43
Jedne z lepszych routerów jakie miałem, a kilka już testowaliśmy. Przede wszystkim sprzęt działa szybko, osiągi poziomu transferu zadowalające, do tego dochodzi jeszcze szybkie usb, kilka anten. Uważam, że akurat teraz, przy tej ilości urządzeń podłączonych do routera, tych kilka anten pełni kluczową rolę.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-01-2017 13:52
Ten router ma już naprawdę mocne parametry, więc ciężko oczekiwać, żeby nie miał dobrych osiągów. Pewnie, że wymaga dosyć wysokiego budżetu, ale nie zmienia to faktu, że po prostu warto wydać tą kasę. Nawet dla samej niezawodności.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-01-2017 13:50
Pierwszy router, który w sieci firmowej zapewnia nam satysfakcjonujący transfer pod USB - mamy podczepiony dysk sieciowy. Pozostałe parametry również super - przynajmniej jak dotychczas urządzenie działa zdecydowanie niezawodnie. Zasięg dociera w miejsce, gdzie wcześniej nie istniał.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-06-2017 13:42
Nie mam jeszcze na niego budżetu, ale kumpel ma w domu. Działamy na wielu sprzętach jednocześnie i osiągi są naprawdę znakomite. Bardzo dobry router, idealny pod gry. Gość ma mocne łączne, ale bardziej chodzi tutaj o niezawodność, nawet przy wielu sprzętach, mocnych wymaganiach co do połączenia. Nic nie zwalania. Transfer po USB również pierwsza klasa.

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-09-2017 13:58
Mam go od kilku dni. Mega osiągi. Wszyscy w domu mają bardzo dobre połączenie. Podłączyliśmy do niego dysk sieciowy - super transfer. Ogólnie to nigdy jakoś nie nakręcałem się na kupowanie wypasionych routerów, obstawiałem najtańsze, ale teraz bym już nie wrócił do starych sprzętów. Absolutnie nie te osiągi.

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt