REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Motorola Moto G5S i Moto G5S Plus - edycja specjalna zadebiutują w Polsce

Kan
Administrator

Posty 3086

Wysłano: 03-10-2017 12:42
Moto G5S PlusNa półki polskich sklepów trafią niebawem nowe smartfony Moto G. Tym razem jest to edycja specjalna piątej generacji jednej z najpopularniejszej linii urządzeń marki Motorola. Moto G5S i Moto G5S Plus to jeszcze lepsze telefony dla aktywnych osób, które chcą być online 24/7, korzystać z multimediów i informacji w dowolnym miejscu i czasie oraz dzielić się tym, co najważniejsze z najbliższymi

Przeczytaj pełny artykuł: Motorola Moto G5S i Moto G5S Plus - edycja specjalna zadebiutują w Polsce

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-11-2017 22:18
Dzięki waszej recenzji zakupiłam G5S Plus i jestem bardzo zadowolona. Robi super foty, szybko się ładuje, długo trzyma bateria, ma bardzo ładny wygląd a do tego bardzo fajna cena Polecam z czystym sercem

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-12-2017 22:57
mam g5 i bardzo fajny ten model. ma super aparat, który robi dobre zdjęcia, długo trzymającą baterię, szybko się ładuje- funkcja turbo power, a czytnik linii papilarnych działa mega szybko w porównaniu z innymi modelami z tej samej półki.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-12-2017 14:03
a ja nie umiem wysłać zdjęcia mms ,prosze pomocy mam go pare dni

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-12-2017 14:29
*Jola, a może nie masz włączonego przesyłu danych. Sprawdź też ustawienia od operatora

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-12-2017 20:55
Bedzie moze test któregoś z nich??

Cytuj Odpowiedz

Administrator

Posty 3086

Wysłano: 03-12-2017 10:10
cytat:
Bedzie moze test któregoś z nich??
- Test Motorola Moto G5S Plus Tutaj, Test Motorola Moto G5S Tutaj - Zapraszam do czytania. Andrzej

E-Mail Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS