REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Strony 1 z 3: <<123>>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Motorola GLEAM EX211

Kan
Administrator

Posty 2328

Wysłano: 02-04-2011 16:29
Motorola GLEAM EX211 Motorola GLEAM to cienki (tylko 13.9 mm), stylowo zaprojektowany telefon z klapką dla tych, którzy cenią prostotę, elegancję, ale również mobilny styl życia. Dodatkowo system oświetlenia telefonu, w jaki został wyposażony GLEAM, pozwala wyróżnić się z tłumu.

Przeczytaj pełny opis tego modelu: Motorola GLEAM EX211

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-06-2011 15:16
Kupiłem ten telefon wiedziony użytkowaniem enialnego telefonu Motorola V 3. Niestety zawiodłem się totalnie . Nie ma jak przeżycić ksiązki serwis odpowiada BRAK OPROGRAMOWANIA nie wieadomo czy i kiedy będzie.Dodatkowy wyświetlacz wyświetla tylko czas lub animacje . Nie pokazuje numeru dzwoniącego - klapa. Po za tym zmieniona książka uboga w porównaniu z V 3 gdzie można było zapisać adres numr domu kod . urodziny , telefon komórkowy domowy, biurowy, itp itd.. Teraz zanim kupę obejrzę dokładnie telefon . Ten telefon to TOTALNA K L A P A Plastyk i wałek utrzymujący chwiejącą sie klapkę NIE NIE I jeszcze raz NIE !!!!!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-06-2011 15:27
Ten telefon jest niezwykle żałosny .

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 1152

Wysłano: 21-07-2011 23:56
można by rzec - żałosny jak twój komentarz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-06-2011 20:33
tk dokladnie klap n maxa walek podtrzymuje klape beznadzija totalna chlam z chin

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-08-2011 22:58
Jestem fanką Motoroli, ale Gleam jest beznadziejna, totalne rozczarowanie. Największy minus to brak wyświetlania numeru dzwoniącego, pojawia się tylko grafika słuchawki, więc żeby zobaczyć, kto dzwoni trzeba otworzyć klapkę! Na zewnętrznym wyświetlaczu jest tylko godzina i minimalistyczna grafika do wyboru w postaci zwierzątek, no litości! Piesek zamiast dzwoniącego numeru? O tej grafice wiedziałam, ale do głowy mi nie przyszło, że może nie być numeru dzwoniącego, skoro jest godzina i grafika, tym większy szok. - Obudowa to plastik, trzeba uważać, bo o zarysowania nietrudno - Słaba bateria - Książka adresowa to bieda, nie da się tam umieścić zadnych dodatkowych info, tj. np. adres - Nie można scrollować wiadomości - Telefon nie sygnalizuje dźwiękiem nieodebranych połączeń i smsów, tak jak było w razrach - Marna ilość dzwonków - nie ma 'hello moto'! - Brak przykładowych obrazów, muzyki i video - totalna pustka w telefonie, więc nie mozna przetestować żadnych opcji, dopóki się czegoś nie wgra - żeby to zrobić trzeba oczywiście zakupić stosowny kabel, bo nie ma w zestawie i dodatkową pamięć, bo na podstawowej niewiele się zmieści Podsumowując, jedno wielkie OSZUSTWO, bo jak inaczej nazwać fakt, że telefon nie ma podstawowych funkcji, które były normą w poprzednich modelach; Gleam to jak trzy kroki wstecz w wypadku tego typu telefonów i jakis żart producenta.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-08-2011 07:14
Witam, posiadam ten telefon od miesiąca i muszę powiedzieć, że genialne w nim jest to, że nic w nim nie ma. Książka telefoniczna zawiera tylko niezbędne dane: nazwa, nr tel., maila, adres. Menu jest proste jak budowa cepa. Bateria trzyma koło 7 dni (5 jak dużo rozmawiam). Minusem jest fakt braku wyświetlania nr osoby dzwoniącej (do przeżycia wg mnie). Do dziś użytkuje również Nokie N900, która ma wszystko to czego nie ma Gleam tylko ta bateria jak bym się nie starał (tel leży na półce w czuwaniu) to bateria wytrzymuje góra 2 dni (standard to ładowanie co rano w pracy). Uwierzcie porażka mieć telefoniczny kombajn z kompletem ładowarek (stacjonarna i samochodowa) w kieszeni.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-03-2012 22:31
ciekawe a mi bateria trzyma 2 dni przy ograniczonym uzytkowaniu

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-09-2011 01:20
Czytam te wypowiedzi i tak naprawdę niewiadomo, o co tym ludzim chodzi w tych negatywnych opiniach. Pewnie chcieliby, żeby telefon służył jednocześnie do latania w kosmos, etc. i miał bezpośrednie połączenie do stacji kosmicznej i jednocześnie służył do iwigilacji. Żal mi was, jacy wy jesteście zdegustowani i smutne jest to, że ocena telefonu polega na tym, że nie ma tej lub tamtej pierdoły. Telefon przedewsystkim ma służyć do telefonowania i ewentualnie smsowania, a te inne gadżety w postaci internetu etc. służą tylko po to, że poszczególne sieci wyciągają w ten sposób od was pieniądze.

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 107

Wysłano: 08-09-2011 08:34
Hm, wydaję mi się że Motorola V8 jest lepsza od Gleam, pomimo że wprowadzona na rynek już dawno temu jest dużo lepiej wykonana. Trzeba przyznać że Motorola Gleam mogła by być lepsza.

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-11-2011 13:06
...niestety masz rację i nie masz racji ;P ....masz racje dlatego że często w telefonach gnieżdżą się rzeczywiście duperelne bajerki , a nie masz racji dlatego że też mnie szlag trafia że tak przydatna funkcja jak przypisanie dzwonka do osoby nie znalazłą uznania w oczach producenta dla tego modelu . Dla ułatwienia dodam iż jestem fanem Motoroli od wielu lat , ale takie niedopatrzenie przy współczesnej elektronice jest najnormalniej karygodne

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-09-2011 20:13
oprocz tego co tu czytam mam jeszcze problem z ustawieniem dzwonka dla osob dzwoniacych Co to jest?????

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-11-2011 15:21
Czy ktoś może polecić porządny telefon z klapą, bo ten to badziewie. Niestety moja wierna V8 wyzionęła ducha i wziąłem Gleam od operatora. Ona jest żałosna, dałem sobie 2 tygodnie na przyzwyczajenie, ale nie dam rady!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-11-2011 16:33
Telefonik mam od niedawna i jest OK Mam tylko pytanie, czy można w niej zmienić motyw? Bo szukałem i nie udało mi się znaleźć.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-11-2011 19:07
mam telefon tydzień , moja pierwsza motka , wyświetlacz zewnętrzny to gadżet mozna otowrzyć klapke nie odbierając połączenia więc moźna to przeżyć , niewiem skąd u ludzi taki popłoch z tym numerem wyświetlającym na przedniej klapce! moźna kopiowac ksiązkę , moźna przypisać kontaktom osobiste dzwonki ! mozna dodawac zdjecia identyfikujące , nie moźna tylko wrzucić swojego mp3 na sygnał sms, nie ma dostepnych motywów , ale to pierdołki , telefon słuźy do dzwonienia wysysłania sms i mms finał i dobrze ! jak ktoś chce mieć biuro zawsze przy sobie niech kupi smartfon finał.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-02-2012 08:36
przy karcie sim

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-02-2012 12:19
Odbieranie klapką też można ustawić. Trzeba wejść w profil użytkownika- opcje= dostosuj=tryb odbierania.

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-11-2011 17:51
gdzie jest gniazdo na kartę ?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-11-2011 23:41
slot na kartę pamięci jest obok baterii... Ja mam tę motkę od czerwca, wcześniej miałam lg kp500, podobały mi się jego niektóre aplikacje i brakowało mi ich po przerzuceniu się na motkę, szczególnie możliwości otwierania plików tekstowych (miałam zawsze przy sobie 3 książki, w dodatku także po rosyjsku, teraz nic). Do tej pory brakuje mi pisania smsów ze słownikiem, mogąc zmienić język na potrzeby jednej wiadomości. Nie podoba mi się w gleam to, że nie można spersonalizować dźwięku wiadomości i wyświetlacza. Ograniczenia aplikacji można ominąć ściągając sobie jakieś appsy, telefon obsługuję przecież javę... Uniwersalne wejście jach pozwala na słuchanie muzyki z lepszymi niż standardowe słuchawkami (dla mnie ułatwienie - nie muszę nosić odtwarzacza mp3). Telefon bardzo ładnie się prezentuje, szczególnie ten zewnętrzny wyświetlacz. Nie jest to jednak telefon wart swojej ceny i uważam, że ci wszyscy którzy go tak bronią, po prostu nie chcą się przyznać do tego, że wydali kasę na szajs, podczas gdy mogli kupić coś lepszego... Ja uczciwie przyznam się, że gdyby nie presja czasu przy zakupie telefonu, to po zapoznaniu z możliwościami tego modelu, wybrałabym z pewnością inny.

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-11-2011 19:46
Szukam pomocy. Muzykę wgrałem przy pomocy komputera( kabel musiałem dokupić 15PLN) na kartę pamięci, owszem da się słuchać ale przy otwartej klapce i tylko jeden utwór, gdy chcę słuchać następnego, muszę ręcznie go włączać i tak za każdym razem. Istnieje jakiś odtwarzacz, ale nie wiadomo jak działa a trudno skopiować płytę z ok 300mega na telefon, który ma pojemność 4,9mega. Albo ja jestem głupi albo ten telefon, gdyby jednak okazało się, że ja proszę mi poradzić jak odtwarzać muzykę z karty, bez potrzeby ręcznego "sterowania" przy zamkniętej klapce.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-12-2011 12:13
Wystarczy stworzyć playlistę

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-11-2011 15:22
Jak przenieść muzykę z odebranych to dźwięku proszę o pomoc

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-12-2011 16:01
Dostałem motkę w prezencie,więc nie mam co jęczeć.Ładna bestia i delikatna,tylko ten wibrator nieco mnie podnieca,a nie mogę go wyłączyć.W sumie miałem lepsze komóry,ale skoro to prezent to jest ok.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-12-2011 14:44
Jak karta pamieci jest dobra do motoroli glaem___

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-12-2011 16:19
Witam, może mi ktoś podpowiedzieć, czy ta motorola daje jakiś sygnał (czy to świetlny na klapce, czy tez dźwiękowy), że jest jakieś nieodebrane połączenie, albo wiadomość tekstowa (sms)?? Bo szlak mnie trafia, że za każdym razem muszę podnosić klapkę aby sprawdzić czy ktoś do mnie nie dzwonił, albo czy mam jakiegoś nieodczytanego smsa. Jeśli ktoś to znalazł w tym telefonie to proszę o pomoc. Instrukcja to dramat, nic tam nie ma!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-12-2011 22:16
mam tą motorolę i jest super gdy ktoś dzwonił i jest nieodebranie na panelu LCD wyświetla się animacja i tak samo jest podczas sms. gdy ktoś dzwoni jest i dźwięk jak zarówno świetlny na klapce i tak samo sms. karta pamięci wchodzi micro SD jest problem tylko z javą bo np. nie można zainstalować gg itp itd. a wibracje da się wyłączyć tylko trzeba umieć. a dotego można ładować nie tylko przez ładowarkę a i też można ładować przez kabel USB podłączony do komputera/laptopa.

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-12-2011 00:14
Żeby sprawdzic czy masz jakieś nie odebrane polaczenie/sms wystarczy przycisnac boczny przycisk i wyswietli sie ikona jakas.... a czy ktoś moze mi powiedziec jak wylaczyc ten smieszny wielki zegar na glownym wyswietlaczu?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-12-2011 08:52
Dzięki Właśnie wczoraj wieczorem obczailam ten boczny klawisz, niemniej jednak brakuje mi jakiegoś choćby piknięcia co jakiś czas przypominającego połączenie. Zegar wyłączasz tak: wchodzisz w ustawienia/ustawienia telefonu/wyświetlacz/ pokaż datę i godzinę - tu zmieniasz na wyłącz i gotowe Ja ogólnie z telefonu jestem zadowolona. Spełnia to co spełniać miał. Dzwoni się wygodnie, sms tez się dobrze pisze i co jest super to jakość połączenia jest o niebo lepsza niż w moim poprzednim samsungu galaxy. I ja słyszę lepiej i rozmówca również. Niemniej jednak dobrze, że telefon miałam za 1 zł przy przedłużaniu umowy, bo nie dałabym za niego nawet 200zł.

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-12-2011 14:04
Hej jestem od niedawna posiadaczką Motoroli Gleam, mam takie pytanko czy jest mozliwosc zmiany motywu w tym telefonie?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-12-2011 21:42
To, że nie można dodać dzwonka indywidualnego dla rozmówcy do po prostu bzdura! Mam ten telefon, i nie zauważyłam w nim nic, na co koniecznie trzeba narzekać. Telefon ładnie się prezentuje, jest poręczny. Jeżeli ktoś oczekiwał nie wiadomo jakich bajerów, powinien był wybrać telefon z tak zwanej "górnej półki". Natomiast moim zdaniem Motka posiada wszystko, co posiadać powinien telefon. Głośnik i mikrofon - rewelacja, w porównaniu z moimi poprzednimi, a telefonów przewinęło się przez moje ręce mnóstwo. Sms'y pisze się dobrze. To, że nie widać przy zamkniętej klapce, kto dzwoni, moim zdaniem nie jest najważniejsze, bo właśnie jak ktoś już wcześniej zauważył, można przypisać dzwonek danej osobie np., czy po prostu otworzyć klapkę. Poza tym jakie opcje posiada telefon, a jakich nie można sobie sprawdzić w internecie za nim się go kupi. To chyba lepsze, niż późniejsze narzekanie i marudzenie, że wywaliło się pieniądze w błoto. Jak dla mnie Gleam jest świetnym telefonem. Szczerze i gorąco polecam go tym, którzy telefonu potrzebują do kontaktowania się z innymi.

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-01-2012 20:48
"To, że nie widać przy zamkniętej klapce, kto dzwoni, moim zdaniem nie jest najważniejsze, bo właśnie jak ktoś już wcześniej zauważył, można przypisać dzwonek danej osobie np., czy po prostu otworzyć klapkę. Poza tym jakie opcje posiada telefon, a jakich nie można sobie sprawdzić w internecie za nim się go kupi. To chyba lepsze, niż późniejsze narzekanie i marudzenie, że wywaliło się pieniądze w błoto. " NO WŁAŚNIE TAKICH RZECZY W ŻADNYM OPISIE NIE SPRAWDZISZ! Nawet w instrukcji nie przeczytasz, że jak zerkniesz kto dzwoni i nie chcesz odebrać to nie możesz zamknąć klapki bo go wtedy odrzucisz. A to do cholery nie są żadne bajery, to jest funkcjonalność związana z dzwonieniem ! Jest to bubel projektowy, funkcyjny. Ktoś się zapędził w stylistyce, wizualności i przegapił taką prostą, praktyczną, częstą sytuację.

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-01-2012 13:44
Jak ustawić dwonek indywidualny w Motoroli Gleam???

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-01-2012 16:46
Hey. Jestem zadowolona z tego telefonu, ale nie wiem jak usunąć ten ogromny zegar. Wszyscy piszą, że trzeba wejść w ustawienia/ ustawienia tel/ wyświetlacz/ usuń datę i godzinę. Ale kiedy już klikam "wyświetlacz" to nie mam tam żadnej opcji o dacie i godzinie. Nie wiem jak Wy to robicie, że Wam wychodzi:p pomocy!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-02-2013 22:34
witam ja mam ten sam problem jak usunąć ten zegar w motoroli gleam czyjuz moze wiesz jak to zrobic??

Zarejestrowany użytkownik

Posty 1

Wysłano: 05-01-2012 22:53
Telefon dla osob ktore potrzebuja wylacznie dzwonic i pisac smsy- ja jestem wlasnie taka osoba ALE....... nie zgodze sie z uzytkownikiem Gleam P, bo uwazam ze telefony V musza miec dwa ekrany (na klapce z zewnatrz i drugi wewnatrz) ZENADA ZE NIE WIDAC KTO DZWONI! Nie zawsze mam ochote odebrac i co? Mam stac i trzymac ten cholerny telefon w rece czekajac az ten ktos przestanie dzwonic????? Ja zamkne klapke to automatycznie odrzucam ta osobe... BEZSENSU!!! Pozdr

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-01-2012 10:24
Na pierwszy rzut oka fajny ! - ale tylko na pierwszy rzut oka. - po co mi jakieś wyświetlane bzdury na drugim wyświetlaczu (wolał bym identyfikację dzwoniącego) - totalna porażka. - po co mi jakieś migające powiadomienia o nieodebranych połączeniach ? - nie można usunąć tego paskudnego zegara ze środka mojej pięknej tapety (mam tam fajną laseczkę i zagar przysłania to co najważniejsze ) k..wa mać ! - ma fajne duże klawisze - ale nawigator już nie działa tak fajnie trzeba uważać co się robi i najlepiej małym palcem. - skrzypiąca tandetna plastikowa obudowa w dodatku polerowana i widać każde odciski !!! bubel ! REASUMUJĄC : - jak na telefon za 1 zł dla seniora - ujdzie w tłumie ! chociaż widział bym w nim możliwość ustawienia większej czcionki.

Cytuj Odpowiedz

Zarejestrowany użytkownik

Posty 1

Wysłano: 02-02-2012 10:59
a może ktoś wie jak zaprogramować dwa górne przyciski pod wyświetlaczem ?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-02-2012 12:05
hej mam prośbę może mi ktoś powiedzieć jak mam wgrać mp3 z kompa na ten GLEAM bo nie mam zielonego pojęciamam w komorze dodatkowa kartę pamięci a jak weszłam przez usb na kom to w masowej pamięci Audio udało mi się wgrać 1 piosenkę i koniec;/ wcześniej miałam sony ericssona i tam było wszystko banalnie proste a tu ni w du** ni w ząb nie wiem jak więc bardzo proszę mądrzejszych ode mnie o pomoc z góry dzięki

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-02-2012 20:20
POMOCY! CZY JEST W MOTOROLI EX 211(GLEAM) FUNKCJA SZYBKIEGO WYBIERANIA NUMERÓW? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-02-2012 08:19
Witam. Czy ktoś mógłby mi napisać, jak przypisać dzwonek do konkretnej osoby!! Mam ten tel przez dwa dni i nie wiem gdzie mam szukać tej opcji.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-03-2012 18:57
Telefonik fajny.Ogromny minus jak dla mnie to tylna klapka.Kiedy przywiozłam telefon do domu i chciałam wsadzić kartę,sporo czasu zajęło mi otwarcie tej klapki,żeby nie rozwalić.Dla mnie tragedia. DUŻY ZEGAR usuwanie USTAWIENIA->ustawienia telefonu->wyświetlacz->pokaż datę i godzinę wcisnąć wyłączone MUZYKA DO OSOBY Tu jest problem,ale można pokombinować Wchodzimy w kontakty.Na górnym pasku nad słowem KONTAKT są dwie małe ikonki kartka papieru i ludzik .Wchodzimy w ikonkę z ludzikiem.Dodajemy nową grupę i umieszczamy tam osoby i potem w ustawienia grupy i możemy tak dodać tapetkę i muzę.Możemy zrobić grupę na konretną muzykę albo dla cierpliwych jedna grupa-jedna osoba.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-03-2012 18:59
Telefonik fajny.Ogromny minus jak dla mnie to tylna klapka.Kiedy przywiozłam telefon do domu i chciałam wsadzić kartę,sporo czasu zajęło mi otwarcie tej klapki,żeby nie rozwalić.Dla mnie tragedia. DUŻY ZEGAR usuwanie USTAWIENIA->ustawienia telefonu->wyświetlacz->pokaż datę i godzinę wcisnąć wyłączone MUZYKA DO OSOBY Tu jest problem,ale można pokombinować Wchodzimy w kontakty.Na górnym pasku nad słowem KONTAKT są dwie małe ikonki kartka papieru i ludzik .Wchodzimy w ikonkę z ludzikiem.Dodajemy nową grupę i umieszczamy tam osoby i potem w ustawienia grupy i możemy tak dodać tapetkę i muzę.Możemy zrobić grupę na konretną muzykę albo dla cierpliwych jedna grupa-jedna osoba.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-03-2012 14:37
Siedzę sobie w pudełku z Twoim nowym telefonem. Jeśli jesteś na tyle mądry ze mnie nie czytales po co zadajesz teraz pytania na które są odpowiedzi we mnie?

Strony 1 z 3: <<123>> Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy