REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Minix Neo U9-H - Android TV Box ze wsparciem 4K i HDR 10bit

Kan
Administrator

Posty 3070

Wysłano: 13-04-2017 16:29
Na polski rynek trafił właśnie odtwarzacz multimedialny Neo U9-H. Najnowszy flagowy model firmy Minix oferuje pełne wsparcie wideo w jakości 4K Ultra HD z HDR 10bit oraz obsługę dźwięku przestrzennego HD. Nowością jest wsparcie DRM, w tym Widevine Level 1 oraz PlayReady 3.0, dzięki któremu użytkownik może uzyskać dostęp w jakości HD do wielu serwisów filmowych, w tym takich platform, jak Netflix oraz Showmax.

Przeczytaj pełny artykuł: Minix Neo U9-H - Android TV Box ze wsparciem 4K i HDR 10bit

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-04-2017 20:48
Przeczytałem te mądrości i nadal nie wiem co to urządzenie robi. Albo jestem idiotą albo ten artykuł jest skierowany tylko do tych, co juz wiedzą. Ja potrzebuję informacji co to zrobi jak podłącze do TV i czego jeszcze potrzebuje do pracy. Co się stanie jak podłącze jeszcze coś innego i jakie to da możliwości. Na razie za cholerę nie wiem do czego jest to pudełko. Wyobrażam sobie tylko, że to mi da możliwość oglądania czegoś ale czego jeszcze potrzebuje to nie mam pojęcia. Mam TV i to pudełko i co? Konkrety panie autorze.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-04-2017 21:20
To akurat proste. Daje Ci możliwość kirzystania z Androida na telewizorze, jeżeli twój go nie ma

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-04-2017 17:11
Xylo, jest to przede wszystkim odtwarzacz multimedialny. Podłączając po HDMI do telewizora odtworzysz niemal każdy format wideo, czyli pliki z torrentów, własych bibliotek etc. Zaś z androidem zyskujemy kolejne funkcje, jak YT, apki z google play i wiele wiele innych. Ciekawe jak to VOD hula

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-04-2017 11:24
Ok. A jeśli mój telewizor jest tylko FULL HD a nie 4K to z tym czymś i tak nie będę mógł oglądać niczego w 4K prawda bo matryca mojego TV nie jest 4K? Dobrze myślę?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-04-2017 11:36
No tak, tego nie przeskoczysz.

Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum