REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Manta Emperor powraca - 32-calowy telewizor z Android

Kan
Administrator
Posty 3083
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29

  Wysłano: 20-03-2017 17:13
TV Manta EmperorPo sukcesie sprzedaży odtwarzaczy DVD Manta EMPEROR nadszedł czas na rozbudowę popularnej serii o zupełnie nowe modele telewizorów. Manta LED9320E1S Emperor Android to znacznie więcej niż telewizja, to multimedialne centrum rozrywki.

Przeczytaj pełny artykuł: Manta Emperor powraca - 32-calowy telewizor z Android
Cytuj

Niezarejestrowany  Wysłano: 20-03-2017 20:43
Mam w domu jeszcze ten odtwarzacz Manta EMPEROR i co najwarzniejsze to działa
 
Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany  Wysłano: 20-03-2017 23:55
Parametry jak na androida tragiczne w dodatku stary android 4.4. Android zainstalowany w jakiej wersji: tabletowej czy Android TV (instalowany np w TV Sony, Philips)? Jeśli w wersji tabletowej to część aplikacji się zainstaluje ale nie będzie można używać ze względu na obsługę dotykową. Jeśli w wersji Android TV to też wybrane aplikacje ze sklepu google play będą tylko działały bo twórcy aby aplikacje były dostępne na Android tv muszą je przystosować do tej wersji systemu. Niestety Android w TV nie jest taki kolorowy jak go malują. Lepsze są platformy zamknięte. Najwięcej aplikacji jest w TV samsunga i tam to działa przyzwoicie.
 
Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany  Wysłano: 21-03-2017 07:53
Kolego z Samsunga (nick: K). Jak się nie znasz na Android, to nie pisz. A się nie znasz bo jak w artykule jest napisane, że TV jest na Android 4.4 to nie może to być Android TV, który pojawił się od wersji 5.0 - a dokładniej 5.0.2. Te platformy "zamknięte" nie są wcale zamknięte. Jak chcesz coś stworzyć na Tizena to możesz to zrobić. Po trzecie, nie ilość aplikacji jest istotna a ilość treści. A samsungach masz po trzy aplikacje od tego samego dostawcy treści a no innych TV te same treści są agregowane do jednej aplikacji. To dlatego, że samsung sam pisze te aplikacje i woli ich mieć więcej. Tak naprawdę w tym TV Manty ważne jest jakie producent płaci licencje - np. Dolby Digital + (EAC-3) lub DTH. Jeśli tego niema bo nie płacą licencji to programowe transkodowanie audio na słabym procesorze nie zapewni wrażeń obiecywanych klientom pod hasłem -"to znacznie więcej niż telewizja, to multimedialne centrum rozrywki." No i jestem ciekawy czy YouTube z kodekiem VP9 profile 2 też obsługuje. bo jak nie to YT też rozczaruje klientów. Wiele przystawek telewizyjnych "padło" właśnie na kwestii wsparcia VP8,VP9 w czasie certyfikacji Googla. I dlatego teraz nie są na AndroidTV.
 
Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany  Wysłano: 21-03-2017 12:31
"W porównaniu do systemów SMART TV opartych o zamknięte platformy jak Tizen czy Web OS" Bzdury, obydwa systemy same w sobie nie są zamknięte
 
Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google
 

 
 

Niezarejestrowany  Wysłano: 26-03-2017 18:17
a tutaj możecie już sobie zobaczyć ten telewizor w pierwszej recenzji https://youtu.be/d
 
Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    OdpowiedźNewsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne