REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Little Rockerz - słuchawki dla dzieci w wieku 3-11 lat

Kan
Administrator

Posty 3082

Wysłano: 21-04-2017 09:05
Smartfony i tablety to sprzęt, którego wiele dzieciaków używa niemal codziennie. Słuchają muzyki, grają w gry, oglądają filmy – to naturalne, że potrzebują słuchawek, które zapewnią dobrą jakość dźwięku i jednocześnie nie uszkodzą delikatnego słuchu wciąż rozwijających się dzieci. Little Rockerz Costume to seria słuchawek adresowanych specjalnie do najmłodszych.

Przeczytaj pełny artykuł: Little Rockerz - słuchawki dla dzieci w wieku 3-11 lat

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-04-2017 09:59
"... to naturalne, że potrzebują słuchawek ..." -> to naturalne, że reklamodawca pisze marketingowe bzdety tylko po to, żeby zdobyć coraz młodszych konsumpcjonistów. Paranoja.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-04-2017 11:31
Praktyczni w innym znaczeniu jest ten cytat. Jak już trzeba kupić dziecku słuchawki, to warto dobrej jakości. A czy te, chętnie przeczytam test, czy to nie tylko slogan reklamowy.

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-04-2017 21:43
cytat:
Praktyczni w innym znaczeniu jest ten cytat. Jak już trzeba kupić dziecku słuchawki, to warto dobrej jakości. A czy te, chętnie przeczytam test, czy to nie tylko slogan reklamowy.
Dziecko to dziecko. Nie potrzebuje słuchawek, ale "potrzebuje" wszystkiego co się mu wciska - kolorowe reklamy, sklepiki pełne słodyczy z regałami wypełnionymi po brzegi na wysokości wzroku dziecka, zabawa przy jedzeniu "mamby". Dziecko mojego brata nie wie co to jogurt, ale wie co to Bakuś. Jak już wcześniej napisałem - paranoja. Tak to jest jak dziecko ma konsumpcjonistę za wzorzec. Myśleć ludzie, to nie boli. Od posiadania każdej kolejnej rzeczy szczęścia Wam nie przybędzie a wręcz przeciwnie. Same troski. To już mam, tamto by się przydało. Tamto kupiłem to jeszcze to i to - wtedy już będę miał/a wszystko. Kupiłem to, to może jeszcze tamto bo przecież jest nowsze i bardziej ułatwi mi życie. Fajna. Przydało się. Jest super. (Za miesiąc) Gdzie leży ta rzecz to tego czegoś? Co ja z tym zrobiłem/am? Muszę zmienić smartfon. Ten jest już przestarzały - nie działa na nim "fejsbuk". Co z tego, że telefonuje - przecież smartfon nie jest do rozmawiania i pisania smsów/mmsów tylko do przeglądania non-stop "fejsbuka". I tak w koło Macieju... Nic nie wnoszące do życia pierdolety. A byłbym zapomniał. W tym całym szaleństwie zapominacie ludzie o zdrowym odżywianiu - na starość nie będzie nowych smartfonów tylko coraz to nowszej generacji leki na nadciśnienie, serce, hemoroidy, wrzody żołądka... Idę spać. Ulało mi się.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-04-2017 22:20
Piwiem szczerze - masz rację, ale nie da się od tego uciec. Jak nie masz ajfona, lub przynajmniej flagowca topowego, to należysz do gorszego softu. Ubrania tylko firmowe, a mundurki to były w PRL-u. Już nawet w przedszkolach nie zeszyt z kredkami, a tablet z aplikacją do rydowania, to standard. Drewniane klocki, a kto to zna, one dame się nie budują. Itd można wymieniać. Po prostu świat oszalał, ale wart przynajmniej używać sprzęt bezpieczny. Po to są odpowiednie certyfikaty inaczej zaleje nas rakowa chińszyzna

Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy