REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Strony 1 z 9: <<1234>>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: LG GT540 Swift

Kan
Administrator

Posty 3043

Wysłano: 13-05-2010 16:45
LG GT540 Swift Model GT540 Swift to kolejny w portfolio LG telefon działający pod kontrolą systemu operacyjnego Google. Smartfon działa pod kontrola systemu Android Donut 1.6 i należy do grona średniobudżetowych modeli. Wyposażono go m.in. w dotykowy ekran o rozdzielczości 320 x 480 pikseli i łączność HSDPA/HSUPA (7.2 Mbit/s), Wi-Fi, 3.5 mm audio jack, odbiornik GPS oraz aplikację SNS dającą łatwy kontakt ze znajomymi z Facebooka i Twittera. Na pokładzie znajdziemy odtwarzacz „motion UI”, wsparcie DivX, czytnik kart MicroSD oraz 3-megapikselowy aparat fotograficzny z funkcją autofocus, śledzenia twarzy oraz nagrywania video VGA@15fps.

Przeczytaj pełny opis tego modelu: LG GT540 Swift

Niezarejestrowany

Wysłano: 14-05-2010 07:59
Ten telefon jest extra ja na pewno bede go miała jest taki śliczny i wogule pewnie bezie kosztowa około(600-700zł) ale mi to nie przeszkadza nie ważne ile bedzie kosztował ja go bede miała...

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 13-10-2010 12:25
mam taki problem z tym tel. nawet jak go nie uzywam to pobiera mi kase!!! tzn wchodzi do neta bez mojej wiedzy. wiecie jak zrobic aby to sie nie dzialo?

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-10-2010 19:27
Adamo musisz pobrać specjalny program ; ) APNDROID : ) jak by co pisz na gg 2283250 ; )

Member

Posty 1

Wysłano: 01-11-2010 16:36
Wyłącz sieć w ustawieniach

E-Mail Cytuj

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-11-2010 19:01
Trzeba w opcjach powyłączać wszelkie automatyczne synchronizacje np. pogodynke maile itp.

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-12-2010 17:43
Nie piszę się wogule, tylko w ogóle. Radzę się zapisać na kurs ortografii, a nie zajmować się bzdurami.

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-01-2011 21:06
musisz sobie wyłączyć transmisije danych

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-12-2011 20:14
Musisz powyłączać wszystkie funkcje które mogą być związane z siecią. Jeżeli wraz będzie Ci pobierać kasę musisz zgłosić to do operatora tzn. iść do salonu.

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-01-2012 09:40
Poprostu wylanczaj go po wyjsciu z internetu a potem go wlanczaj wylanczasz go tak wejdz w menu glowne usawienia obcje bezprzewodowe siec komorkowa i wylacz a wlanczasz tak samo tylko wlacz

Niezarejestrowany

Wysłano: 14-01-2013 18:55
trzeba przywrucić ustawienia fabryczne i ustowici zobie czułosici

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-02-2014 09:37
tez tak miałam musisz dac do informatyka zeby ci wyłaczył internet i tyle

Niezarejestrowany

Wysłano: 14-05-2010 19:16
Wie ktoś kiedy on bedzie ?? :) :)

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-08-2010 14:26
to jest nienormalne ze niektore osoby patrza sie tylko i wylacznie na wyglad. ja go ide dzis kupic i nie patrzylam czy ladny czy brzydki. wazne jaki jest. czy jest dobry do uzytku. nie mowie wyglad tez jest wazny ale bez przesady. on w 100 % jest idealny. ma wszystko stacje web i wgl. tylko szkoda ze nie ma lampy blyskowej

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-08-2010 17:18
telefon ciekawy,ale denerwuje mnie to iż bateria trzyma tylko 1 dzien i to nie cały(gdy telefon tylko leży) może ja mam coś nie tak z nim?jest jakis patent aby bateria trzymała dłuzej?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-08-2010 23:09
rada? wyłącz wi-fi i Bluetooth'a kiedy nie używasz

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-10-2010 09:24
Nie zgodze sie z tym ze bateria trzymie jeden dzien ... mi trzyma do kilku nawet dni przy normalnym uzytkowaniu . Moze zle ja sformatowałes ?

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-11-2010 12:45
Cześć. Mam pytanie jaki jest dobry program do nawigacji GPS w telefonie LG GT540

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-08-2010 18:48
Witam Może mógłby mi ktoś pomóc. Mam taki problem : jeśli wgram chociażby pliki audio na kartę miniSD, to mogę je odsłuchać w odtwarzaczu, ale gdy włączam Quickoffice'a to jest napisane " folder pusty" . Ktoś wie co z tym zrobić ???

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-09-2010 15:05
Nic. Quickoffice to program biurowy. Nie rozpoznaje plików muzycznych. Do obsługi tychże masz przecież odtwarzacz muzyki

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-08-2010 03:31
mi trzymie 2 dni a słucham cał czas muzyki

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-08-2010 22:01
xKilax "Ten telefon jest extra ja na pewno bede go miała jest taki śliczny i wogule pewnie bezie kosztowa około(600-700zł) ale mi to nie przeszkadza nie ważne ile bedzie kosztował ja go bede miała... " nie podniecaj się tak ;d telefon spoko ; ) dużo przydatnych funkcji, aparat nie najgorszy. Jedynie z czym mam problem to z USB i czytając niektóre fora widziałam, że nie tylko ja.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 31-08-2010 23:27
Ja jestem bardzo zadowolony, Swift ma w zasadzie wszystko co potrzebuje- WiFi, dobrze przemyślany system( Android rządzi), aparat no i całkiem niezły wyświetlacz. Bateria przy częstym używaniu trzyma ponad dwa dni

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-09-2010 23:51
A wie ktoś może jak wyłączyć polskie znaki podczas pisania sms-ow?? bo jak pisze wiadomość to te wszystkie "ś,ć,ź" itd zajmują tyle miejsca że wiadomość dzieli się na 5 albo i jeszcze więcej wiadomości. dodam tylko że nie korzystam z qwerty tylko z normalnej klawiaturki i pisze cały czas na t(. Jak bym ktoś wiedział jak to zrobć to prosze o odpowiedź bo już szukałem w opcjach i nigdzie nie moge znaleźć

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-09-2010 11:36
Chyba nie ma mozliwosci wylaczenia polskich znakow... jedyne rozwiazanie to wprowadzac swoje slowa bez tych znakow i juz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-12-2010 21:51
u mnie było wyłączone i jakoś włączyłam. / po prostu nie pisz ą, ę??!! bo nie ma po cooo

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-09-2010 14:38
kto mi podpowie jak BEZPIECZNIE wgrać motyw na swift'a?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-09-2010 18:23
Mam jedno pytanie. Czy wie ktoś jak urzyć w tym telefonie USB? Chciałbym przesłać z kompa kilka dzwonków, gierek, aplk. itd. alenie wiem jak to zrobić, gdyż ... W zestawie przy zakupie nie otrzymałem żadnej płytki do tego. Ani nic w instrukcji o tym nie pisze oprócz debugowania. Ale to nie pomaga . Proszę o rade. Jeżeli chodzi o całokształt to wg. mnie telefon jest idealny. Pozdro dla all użytkowników tego telefonu ) Ps. Ja cieszę się że kupiłem właśnie ten telefon.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-12-2010 21:54
ja nic nie ściągałam :/// po prostu podłączyłam kabel USB do komputera i w telefonie ustawiłam + możesz to sprawdzić w instrukcji :

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-09-2010 16:38
Musisz ściągnąć program LG PC Suite IV jak go zainstalujesz to zaperwne beda jeszcze aktualizaje jakies podłaczyc telefon i samo sie zsynchronizuje bedzie działać Własnie telefonik jest dobry, nigdy nie lubiłem dotykowych ale jak wziełem go do ręki w salonie chwile się pobawiłem od razu wiedziałem że go chce. Ale telefon ma tez kilka wad - łatwo sie rysuje obudowa (jest oklejona jakims badziewiem co nawet kieszen sciera to) - folia firmowa na ekranie szybko sie zrywa (proponuje kupic od razu etui do telefonu) - kabel do ładowarki jest za krótki (ma jakis metr a czasa mto nie wygodne) - są problemy z przesyłaniem danych (głownie na poczatku ale są) - połowa telefonu to internet (na cholere mi to żebym spojrzał w kalendarz musze zalogowac sie z kontem google - CHORE) - nie mozna zmienic dziwieku przychodzacej wiadomości (taki nowoczesny telefon a żeby nie posiadał takiej funkcji) - jest troche skomplikowany (to pierwszy telefon jaki ma do którego musiałem przeczytac instrukcje) jest jeszcze troche tych wad ale mniejsza z tym. Ogólnie jest spoko

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-09-2010 12:35
Mozna zmienic dzwonek. Musisz wrzucic go do odpowiedniego folderu i w opcjach od wiadomosci ustawiasz sobie, google nie gryzie, serio Napisane na LG Swift

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-11-2010 02:19
Zmiana dźwięku na własny sms itp. Wystarczy utworzyć bezpośrednio na karcie pamięci następujący folder: /media/audio i umiescić w nim następujące podfoldery: 1. "ringtones"- skopiowane tutaj pliki beda dostepne jako dzwonki przychodzacych rozmow 2. "notifications" - skopiowane tutaj pliki beda dostepne jako dzwonki dla np. smsów, emaili itd. itp. 3. "alarms" - skopiowane tutaj pliki beda dostepne jako dzwonki w alarmach np. budziku

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-09-2010 16:45
moge jeszcze dodac że powazną wada jest (jak juz niektórzy wczesniej wspominali) - brak lampy błyskowej (robienie zdjeć w ciemnym pomieszczeniu, nic nie ma na zdjeciu) i - firmowe słuchawki (sa dosłownie do dupy, kaszana pierwszej klasy) ale aprata jest kozak robi zdjecia jak z cyfrówy jak porobiłem zdjecia na wakacjach potem na kompie ja ogladałem to zajebiste. Niewiem tylko czemu mówicie że bateria wam krótko trzyma mi ponad 5 dni bez problemu tylko że mało robie zdjec i nie słucham muzy pewnie dlatego. Z bateria jest też dobre to że nie trzeba czekac az sie rozładuje do konca żeby mozna podłaczyć do ładowania. ta bateria nie ma pamieci i mozna ładowac kiedy sie chce i nie zniszczy sie

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-11-2010 02:26
a ja dodam że nawet zalecane jest niedopuszczenie aby się całkiem rozładowała, lepiej doładować niż dopuścić by całkiem padła i jeszcze jedno, BATERII SIĘ NIE FORMATUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niezarejestrowany

Wysłano: 13-09-2010 13:16
A czy można z niego dzwonić ???

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 13-01-2011 14:31
po prostu masz np tekst i wciskasz na ten tekst i za chwile ci tam wyskakuje ;d

Niezarejestrowany

Wysłano: 14-09-2010 18:18
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie! Czy ten telefon ma opcję "Przekaż dalej" lub "Edytuj" - mam na myśli przekazywanie i edytowanie wiadomości. Bardzo proszę o odpowiedź.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 14-09-2010 18:28
tak jest...przytrzymaj palcem ekran dluzej na tej wiadomosci i ci wyskoczy

Niezarejestrowany

Wysłano: 14-09-2010 18:42
Bardzo dziękuję z info. Działa!

Niezarejestrowany

Wysłano: 14-09-2010 18:24
no ja dzis tez kupilam ten tel i musze przyznac mam go od rana ale juz jestem zadowolona z tym ze tez nie odczytuje mi na komputerze usb a szkoda bo chce wrzucic muzyke itp

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-09-2010 21:31
Co do usb są 2 sprawy po pierwsze trzeba włączyć pamięć masową a po 2 po podłączeniu trzeba wejść w powiadomienia i dać zezwol na połączenie z pc

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-09-2010 02:58
PYTANIE CZY JEST DO NIEGO JAKAŚ WERSJA FLASH PLAYER KTÓRĄ MOŻNA ZAINSTALOWAĆ ?EWENTUALNIE PROGRAM DO ODTWARZANIA TRŚCI WIDEO np NA WRZUTA PL ? YOUTUBE DZIAŁA BEZ ZARZUTU ALE POZOSTAŁE STRONY NIESTETY NIE.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-09-2010 10:07
czesc mam ten telefon i bardzo prosze o pomoc jak moge skopiowac adresy z karty sim bo przelozylam inna karte by skopiowac dane i NIE POTRAFIE za kazda dobra rade z gory dziekuje

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-09-2010 19:01
do jakiego folderu wrzucic dzwiek zeby mozna go bylo ustawic jako dzwiek smsa???

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-09-2010 08:51
super telefon, piękny wyświetlacz, multum funkcji dzięki Android, gps = darmowa nawigacja. Dostałem dwie sztuki z Orange wgrałem Igo oraz Sygnic piękni chodzi nawigacja! Wifi mocna jak w moim lapku, Można się doszukiwać wad i porównań ale trzeba pamiętać ze to telefon z przedziału do 500 zł a nie 1000 !!!! Miałem różne pda - hct - omnie które kosztowały mnie swego czasu po 1500 zł. Ten Lg wypada lepiej. Dla żony za bardzo skomplikowany mogę odsprzedać jedną sztukę tanio gg 1612261

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-10-2010 21:53
Orientacyjnie zapytam ile wg. Ciebie jest on wart? A i czy był używany tylko do formatowania baterii czy później również? Pozdrawiam gg 6605975

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-09-2010 11:20
"do jakiego folderu wrzucic dzwiek zeby mozna go bylo ustawic jako dzwiek smsa???" też chciałbym wiedzieć robił juz to ktoś?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-09-2010 15:32
Hey na karcie pamieci stworz folder o nazwie "notifications" i wrzuc tam plik a poznij ustaw sobie w sutawieniach widomosci (system android tam bedzie wrzucony plik)

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-01-2011 21:10
do arten14. mozesz mi napisac jak wogole wejsc w ta karte zeby zmienic dzwiek sms?czt trzeba sciagnac jakis program czy coś...czekam na odpowiedz. pomocy...

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-09-2010 16:18
Hej, a ja mam pytanie: jak przypisać zdjęcie z galerii jako ikonę kontaktu? Bo cały czas zgłasza mi jakiś błąd i wymusza zamknięcie aplikacji...

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-09-2010 10:39
zeby dodac zdjęcie do kontaktu to musisz mieć kontakty zapisanie w tel nie na karcie sim dlatego wychodzi Ci bład

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-11-2010 19:08
Bardzo fajny .nie jest trudny w obsłudze nie trzeba zadnych sterowników to tego fona do kompa bardzo duzo aplikacji i super grafika w grach Jak ma ktos jakes pytania to pisac na gg 2436576

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-09-2010 19:19
Jak się włącza gry w LG GT 540...

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-10-2010 21:42
MASZ 2 gry oryginalnie ( demo ) ( sims 3 i monopol ) , a jak se zainstalujesz więcej gier lub programów to biedo znajdowały się na samym dole pod ikonkami ----------------------------------------------------------------------- Mam tego fona od 4 dni i nie wiem jak podłączyć go do PC xD

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-11-2010 08:30
hej. czy w tym tel gra sims 3 jest darmowa???

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-09-2010 12:37
wie ktoś może jak włączyc pamięć masową ? Żeby wrzucić muzyke na telefon ? ;D

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-09-2010 12:58
Nie sadze zeby byl fajny.. U mnie sie nie sprawdza, padla bateria, dobra wlaczylam do ladowarki na noc i rano wstaje, wszystko ladnie pieknie ale skasowalo mi wszystkie kontakty!! Na dodatek nie da sie ich zapisac na nowo, wyglada na to ze skazany na posiadanie pustej ksiazki telefonicznej. Mam go od tygodnia, wszystko pasowalo az do teraz. Wie ktos jak moge odzyskac numery?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-09-2010 15:52
Telefon bardzo fajny do momentu kiedy przestał mi dzialac folder z muzyka ;o Poprostu sie nie włącza. Tez mam problem z USB no i nie moge wyłaczyc polskich znakow a szkoda bo zajmowaloby to o wiele mniej czasu. Pozdrawiam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-10-2010 18:41
Mam LG PC Suite IV, i nie wykrywa mi telefonu jak chce połączyć sie z komputerem przez kabel USB. Przez bluetooth też nie moge. Co może być nie tak? Wie ktoś?

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-10-2010 16:56
tez to miałem na poczatku jakos samo sie zrobiło poklikałem tam w ustawieniach zorbiłem synchornozacje i samo poszło ale zauwazyłem że najlepsze rozwiazanie do tego telefonu jesli chodzi o przesył danych jest karda micro SD kup adapert sa za 4zł na allegro i bez problemu wszystko jest. Oczywiscie to jest troche mniej wygodne ale efektywne

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-11-2010 12:44
Proste! Wystarczy zainstalować steronwiki. i gdy podłączymy USB. odblokowujemy telefon i u góry mamy taki pasek tam pisze godzina itp. musimy go przytrzymac i w dol sprowadzic. wtedy nam wyskoczy UUSB naciskamy na to i podłącz. wiec nic nie zalezy od kompa lecz od telefonu. nigdzie o tym nie pisali. sam sie skaplem

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-10-2010 15:56
Witam Mam pytanie sciagam i instaluje motyw zAndroid Market poinstalacji nie moge go nigdzie znalesc moglby ktos opisac jak instalowac i gdzie szukac zainstalowanego motywu ? jeszcze jedno w zainstaloanych aplikacjach (zarzadzaj Aplikacjami) jest dany Motyw ale nie wiem jak go ustawic prosze o pomoc dziekuje.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-01-2012 22:00
Najlepszym sposobem na twój problem jest pobranie programu astro,przypomina on trochę windowsa pod wzgledem obsługi folderów ...pozdrowienia

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-10-2010 21:49
A dla mnie jest za trudny nie umiem go nawet odpalić nie wyświetla się pin nic nie działa

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 13-08-2013 09:16
Cześć zapomniałam hasła do odblokowania klawiatury w Samsungu Omni M s7530 wiecie jak mogę usunąć te hasło z zablokowanym wyświetlaczem? Albo ile to mnie będzie kosztować?

Niezarejestrowany

Wysłano: 14-10-2010 18:31
Adamo - wyłącz wiec APN

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-05-2012 13:46
Zblokuj internet i androida ale nie wyślesz wtedy MMS-a

Strony 1 z 9: <<1234>> Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi