REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: iPhone 8, 8 Plus i iPhone X Edition - premiera telefonów, które wzbudzają emocje

Kan
Administrator

Posty 3044

Wysłano: 12-09-2017 18:10
"Let's meet at our place" czyli "Spotkajmy się u nas". Tak brzmi hasło Apple zapowiadające dzisiejsz Keynote September 2017. W nowym obiekcie, nazwanym na cześć zmarłego w 2011 r. Jobsa - Steve Jobs Theatre w Apple Park w Cupertino, firma Tima Cooka prezentuje najnowsze modele iPhone 8,8 Plus oraz specjalny X Edition. Ceny w Polsce zaczynają się od 3479 zł.

Przeczytaj pełny artykuł: iPhone 8, 8 Plus i iPhone X Edition - premiera telefonów, które wzbudzają emocje

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-09-2017 20:24
To są nowości techniczne i warto je kupić. Ale ja poczekam na 5G. Już są przeprowadzane próby przez DT i lada miesiąc napewno będą 5G w sprzedaży. To starczy na kilka lat.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-09-2017 21:17
W przypadku iPhone X skończyły się słynne "kropeczki" zasięgu ;-) Niby szczegół, ale zawsze to było coś innego niż te wszystkie Szajsungi i inne Androidy. Szkoda. Nie odwróci mnie to oczywiście od produktów Apple, które używam od 2009 roku, ale ... no właśnie to "ale". Niesmak pozostaje. Już nie chodzi o te kropeczki tylko o ogólną politykę firmy. Steve Jobs patrzył na takie detale, szczegóły bo tego typu produkty powinny składać się z tych indywidualnych detali.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-09-2017 21:22
Piękne, ale cena... Pozostanę przy andku

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-09-2017 21:33
Coraz gorsze badziewie

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-09-2017 21:44
Smartfony marzenie. Ale czy to nie przesada wydawać tyle kasy za coś co za miesiąc będzie przestarzałe. Tylko czekać na pierwsze przecieki o kolejnej wersji, znowu najlepszego smartfona itd. Za taką kasę mam świetną wycieczkę, a nie sprzęt, który miał kiedyś służyć do kontaktu pomiędzy ludźmi.

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt