REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Huawei EMUI 5.0 - nakładka szybsza niż czysty Android (wideo)

Kan
Administrator

Posty 3043

Wysłano: 16-02-2017 14:15
Wielu użytkowników systemu Android ceni sobie możliwość korzystania z czystego systemu, czyli takiego, w którym producent smartfona nie zainstalował swoich aplikacji. Nie można jednak zapominać, że aplikacje te w kilku przypadkach sprawiają, że urządzenie pracuje stabilniej, działa jak nowe przez wiele długich miesięcy, a dodatkowo wyróżnia się niebanalnym wzornictwem. Przykładem takiej nakładki jest EMUI 5.0, zastosowanej w smartfonach Huawei z serii Mate 9.

Przeczytaj pełny artykuł: Huawei EMUI 5.0 - nakładka szybsza niż czysty Android (wideo)

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-02-2017 23:48
Kiedy Android 7 z EMUI 5.0 dla Honor 8??

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-02-2017 19:15
To zależy czy masz brandowany. Bo pozaoperatorskie modele można sobie do 7 aktualiziwać

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-02-2017 10:52
Miałem tego Mate 9 Pro wczoraj w rękach i bawiłem się nim trochę w Saturnie. Gdyby tylko nie taka wysoka cena już bym go kupił. Nie chce się wracać do P9 lub P9 Plus gdy już zasmakuje się Mate 9 Pro. Poczekam aż stanieje za rok to wtedy kupię

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-02-2017 19:19
Też moim marzeniem, ale kieszeń mówi zapomnij

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-02-2017 09:46
Ja dostałem do Honora 8 wczoraj

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-06-2017 19:16
Takie rozczarowanie! Po pięknej, eleganckiej, graficznie dopieszczonej wersji 4, Emui 5.0 wygląda gorzej niż nakładka na samsunga sprzed 5 lat... a czy działa szybciej? hmm może, różnicę ciężko zauważyć.... ale 1,5 GIGA pamięci które zjadła nie wiadomo na co na pewno telefonu nie przyspiesza!...

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt