REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Grupa Cyfrowy Polsat podsumowuje finanse za 2016 rok

Kan
Administrator

Posty 3044

Wysłano: 16-03-2017 12:37
logo cyfrowy polsatGrupa Cyfrowy Polsat opublikowała bardzo dobre wyniki operacyjne i finansowe za 2016 rok. Wśród najważniejszych wydarzeń i osiągnięć ostatnich 12 miesięcy znalazły się: finalizacja transakcji zakupu Grupy Midas, zwiększenie liczby usług kontraktowych oraz ARPU klientów kontraktowych, wzrost oglądalności kanałów Telewizji Polsat oraz dynamiczny wzrost przychodów z reklamy telewizyjnej oraz dalszy rozwój Domowego Programu Oszczędnościowego smartDOM.

Przeczytaj pełny artykuł: Grupa Cyfrowy Polsat podsumowuje finanse za 2016 rok

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-03-2017 21:03
Podejrzewam, ze to dzięki smart domowi Cyfrowy Polsat ma tak dobre wyniki. Ja w ten sposób mam u nich trzy usługi i bardzo sobie to chwalę. Dobrze i oszczędnie.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-03-2017 18:28
Można powiedzieć - jak co roku wyniki finansowe cyfrowego polsatu sa znakomite. Spółka świetnie sobie radzi i dzisiaj jest jedną z najlepszych firm prywatnych w polskiej gospodarce.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-03-2017 20:30
Internet Plusa sprzedaje się w sumie coraz lepiej i to też ma duży wpływ pozytywny na wynik całej grupy. Ogólnie, usługi kontraktowe to ich mocna strona.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-03-2017 11:45
To dobrze, że jest zysk. W końcu po to ma się firmę, żeby na niej zarabiać. mam CP od dwóch lat i jestem zadowolony - na pewno będę przedłużał umowę, szukałem czegoś, ale nie ma na rynku obecnie tak dobrej i dużej (SmartDOM) oferty. Pozostaje tylko korzystać.

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt