REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Gadu Gadu 1.2 iPhone OS z Push

Kan
Administrator

Posty 3083

Wysłano: 15-05-2010 07:14
Push w Gadu Gadu - strona głównaJakże ciężka była ta droga, pełna trudu i mozołu, bowiem ostatnie uaktualnienie GG odbyło się w sierpniu ubiegłego roku (v.1.1.1). Co takiego nowe GG oferuje a czego w nim zabrakło?

Przeczytaj pełny artykuł: Gadu Gadu 1.2 iPhone OS z Push

Zarejestrowany użytkownik

Posty 1447

Wysłano: 15-05-2010 10:15
Pamiętajmy, ze GG jest rodzimym produktem, używanym przez rodzimych użytkowników iPhone'a. Wymienione komunikatory są "międzynarodowymi", więc i nie dziwi mnie, że bardziej się rozwijają. Używam GG, znam wielu ludzi, którzy używają GG i naprawdę nie zauważam, zeby ktoś szczegółnie korzystał z zaawansowanych możliwości komunikatora, tym bardziej na komórce.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-05-2010 11:08
jeśli platforma daje takie mozliwości dlaczego z nich nie korzystać!!!ja często wysyłam fotki za pomoca palringo...

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-05-2010 15:29
Wczoraj czara goryczy przelała się używając gg w wersji z pushem 1.2 Aplikacja jest nie stabilna bardzo często się zawiesza podczas gdy otrzymujemy wiadomość w trybie push, gdy klikałem w opcję odpowiedz gg zawieszało się co powodowało że traciłem wiadomość i nie można jej już odzyskać nawet w archiwum. Brak możliwości wysyłania zdjęć to totalna porażka. Co do reszty zgadzam się z autorem. Nie ma się co dziwić że aplikacja ma jest niestabilna skoro betatesterzy dostali dwie wersje beta i po miesiącu od ostatniej zabugowanej wypuszcza się wersje finalną bez sprawdzenia (jestem betatesterem) Push dziala dobrze. Na dziś najlepszą aplikacją do gg na iPhona jest Palringo (wczoraj ukazała się aktualizacja 3.0) Mam wykupine Beejive, IM+, Palringo i GG i każda aplikacja ma plusy i minusy ale to orygyginalna aplikacja wypada najgorzej.

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt