REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: DwaGrosze wprowadza telefon Wi-Fi

Kan
Administrator

Posty 3083

Wysłano: 08-01-2010 16:18
DwaGroszeBusiness Telecom Poland do oferty DwaGrosze wprowadził bezprzewodowy telefon IP do usług VoIP, działający w zasięgu sieci Wi-Fi. Oprócz telefonu IP V8 w cenie 242,78 zł klient otrzymujemy gratis doładowanie konta - 400 minut.

Przeczytaj pełny artykuł: DwaGrosze wprowadza telefon Wi-Fi

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-01-2010 18:15
Czekałem na takie coś (fakt są na allegro jakies t-...) ale tu sprawia lepsze wrażenie! jak bedzie opcja zachowania numeru z tpsa to baj baj tpsa! nie bede placil 50zl co miesiac za to zeby 4 osoby w rodzinie mogly taniej do mnie dzwonic!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-01-2010 12:00
Już 300zł można kupić używaną Nokię E51 w idealnym stanie i na gwarancji i mieć komórkę i WI-FI w jednym, nie wspomnę już o jakości i możliwościach tego telefonu

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-01-2010 22:50
Mam pytanie techniczne. W opisie podano że działa również w sieciach zabezpieczonych. Jak to możliwe ? Ja mam Linksysa ze Skypem i działa mi tylko w sieciach otwartych, chyba że znam kod dstępu do sieci. Jak to w końcu z tym jest ?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-01-2010 12:09
Telefon oczywiście działa również w sieciach zabezpieczonych, ale jeżeli zna się hasło dostępowe, a w otwartych i darmowych jest ono zbyteczne.

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt