REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Strony 1 z 5: <<1234>>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Darmowe Rozmowy i SMS -y w Play Fresh

Kan
Administrator

Posty 2216

Wysłano: 23-08-2010 12:39
logo playfreshOd 23.08.2010 w Play Fresh użytkownicy mają dwie dodatkowe opcje do wyboru - Darmowe Rozmowy i SMS -y w Play i Darmowe SMSy do wszystkich.

Przeczytaj pełny artykuł: Darmowe Rozmowy i SMS -y w Play Fresh

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 12:50
No i to się nazywa oferta a nie jakieś pakieci w POPie!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-02-2011 14:10
to jest jakies pojebane pisze mi ze usluga jest w trakcie zmiany na smsmy i jhuj czekam i czekam help

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 12:54
Ten kod trzeba będzie wpisać przed kazdym doladowaniem??Czy raz wystarczy??

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 20:20
Wystarczy raz, potem tylko doladowujesz kiedy chcesz. W stanie darmowym trzeba było pilnować kodu czy jest nadal aktywny. Tu tego nie ma. Należy pamiętać ze przy zmianie traci się wszystkie usługi i włączone pakiety (internet, minuty, SMS, program Doładowań, zbieranie minut itp.

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 13:01
a co z pakietem 100min. do Play i na stacjonarne za 5pln??

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 13:03
9 groszy za sms a 20 groszy to jest roznica jestem w orange i zegnam orange papa

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 13:07
teraz jest 200 minut za 5 zł

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 13:10
Dla doładowań od 30 zł może stać się mniej opłacalna od oferty przed zmianami. Jeżeli się nie mylę, to można wybrać jedną z dwóch opcji, a wcześniej po doładowaniu za 30 zł (lub wyżej, ale posłużę się przykładem 30 zł) przez miesiąc dostawało się Stan Darmowy i 1000 SMSów do wszystkich, a teraz za 30 zł mamy Stan Darmowy i SMSy do Play albo SMSy do wszystkich. Oferta dobra przy doładowaniach za niższe kwoty, gdyż dostajemy Stan Darmowy taniej.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-08-2010 11:25
Po przeczytaniu regulaminu, muszę stwierdzić, że powyższy post jest nieaktualny, gdyż SD po doładowaniu za minimum 30 zł i "Bonusowe SMS do wszystkich" są dalej aktywne. De facto mamy teraz 3 oferty do wyboru.

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 13:12
sześć groszy do wszystkich sieci w gaduAIR i gadu gadu w telefonie za darmo.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 13:23
wczoraj przeczytalem ,ze TP SA jest zainteresowana przejeciem PLAY.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 13:32
Tak, wszyscy się cieszą, ale czy zwróciliście uwagę że promocje się kończą? Od 1 września 2010 nie ma już stanu darmowego, a od 1 października wyłączają całkowicie darmowe smsy po doładowaniu. Czyli zabierają to, co było największymi zaletami play fresh. Więc z czego się tak cieszycie?

Cytuj Odpowiedz

Zarejestrowany użytkownik

Posty 6

Wysłano: 23-08-2010 13:42
Zaczynają mieszać... a z mieszania zazwyczaj nic dobrego dla klienta nie wychodzi :(

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 14:20
Nielimitowane rozmowy w play mozna bedzie nadal wykupic tak jak teraz za 10 zl w przypadku drugiego profilu

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 20:26
Nieograniczone rozmowy za 10 zł są we wszystkich w obu profilach jak i w gołej taryfie Fresh. Podobnie jest z pakietem minut za 5 zł i innymi pakietami

Member

Posty 1780

Wysłano: 23-08-2010 21:19
No i dobrze , bo nie było co robić z tą kasa. Po doładowaniach urosło konto, to przynajmniej wykupi się rozmowy do play bez doładowania

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 14:49
A Play tak się reklamował "prostymi , przejrzystymi" zasadami bez gwiazdek i pakietów . Jakże wielu zmanipulowanych użytkowników zwabił właśnie taki zabieg REKLAMOWY . Widać jednak , że ten operator zmierza DOKŁADNIE taką samą drogą , jak pozostali 3 dominanci na rynku . Mając przy tym zapewnioną ochronę swoich wpływów poprzez przymus jego "dotacji" przez ok 50 mln potencjalnych użytkowników telefonii w Polsce .

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 15:53
Niestety , dalej powielane jest reklamowe oszustwo . Faktycznie i praktycznie NIE MA DARMOWYCH rozmów . Za wszystko się płaci - choć czasami pośrednio . Nawet operator już woli nazywać takie rozmowy nielimitowanymi , nieograniczonymi , bonusowymi lub ewentualnie za 0gr/min

Cytuj Odpowiedz

Posty 372

Wysłano: 23-08-2010 17:26
Play Fresh był prostą ofertą. teraz po tych zmianach zaczyna przypominać W3. Jak widać wystarcza mieć już odpowiedni poziom klientów by zapomnieć o tym, co sie obiecywało i czym sie chwaliło.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 17:32
Zmiany w play idą ku gorszemu... Jeśli ktoś z W3 będzie miał lepszą ofertę można przecież bez większych problemów przejść...

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 20:44
skąd ty taki pewny??? Ja uważam że własnie zaryoiście robi, po co mam aktywowac co miesiąc darmowy play, skoro mam to od razu po doładowaniu. I tak ładowalem co miesiąc 30zł i teraz też, nic to wogole nie zmieni.

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-08-2010 00:30
#Nick Jesteś pewien, że nic się nie zmieni? No chyba, że s,sów do pozostałych sieci nie wysyłasz. Dodatkowo przy wyborze profilu jest zerowanie pakietów, ZM i PD.

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 17:48
Mieszają i ciachają jak mój blender gdy go włączam. Ostatnio Play niezbyt dobrze kombinuje, wprowadza nie wiadomo po co IPhona z kosmiczną ceną a potem jeszcze włącza bez niczyjej wiedzy notatkę a o jej możliwości informuje dopiero po kilku dniach---cwaniaczek.

Cytuj Odpowiedz

Posty 1780

Wysłano: 23-08-2010 18:34
z tego wynika ze wystarczy raz aktywować wybrana opcję i za każdym doładowaniem będziemy mieli darmowe rozmowy w play lub SMS-y do wszystkich. Po prostu rozdzielono na dwie opcje. Ci co wybiorą SMS-y to pewnie będą kupować 200 minut do play za 5 zł. A ci co rozmowy będą musieli kupować pakiet SMS-ów do wszystkich jak taniej to wyjdzie niż normalnie.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 19:34
200 minut za 5 PLN obowiązuje tylko i wyłącznie do jutra. Po 24 sierpnia wszystko wraca do normy tj. w pakiecie za 5 PLN będziesz miał tak jak poprzednio 100 minut.

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 19:16
proponuje nie wybierać żadnej z w/w opcji... Jeśli wybierzesz jedną lub drugą to masz jedną lub drugą a jeśli zostaniesz przy tym co było to po załadowaniu za 30 zł mam 1000 sms do wszystkich i rozmowy do Pley bez ograniczeń, promocja dla zamieszania, już takie akcje były...

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 19:39
Zmartwię Cię! Po 1 września to co chcesz zrobić będzie niemożliwe do osiągnięcia - PLAY po prostu wyłącza możliwość kupienia SD w taki sposób jak ma to miejsce na chwilę obecną tj. wprowadzenie kody + doładowanie = SD + SMSy za zasilenie konta. Jak by nie patrzeć znaczące pogorszenie oferty i niepotrzebne kombinatorstwo a'la Plus. Źle się dzieje w PLAYu... jedyny ratunek dla nich to przejęcie przez branżowego (oby to była 3) bo długo tak się nie da robić biznesu - olewający stosunek do klienta, rzecznik lekko oderwany od rzeczywistości i systematycznie pogarszanie oferty. PLAY udowodnił w ostatnim czasie, że jest operatorem nieprzewidywalnym w negatywnym tego słowa znaczeniu a to nie wróży dobrze na przyszłość. Nie ukrywam - cenię ich za to co zrobili dla rynku komórkowego w Polsce, ale z drugiej strony nie może ciągle żyć sentymentami. Kawa na ławę - to nie jest już ten sam operator. Z każdym dniem coraz bardziej dostrzegam, że niebezpiecznie pod względem mentalno-proceduralnym zbliżają się do W3. Ratuje ich jeszcze cennik... reszta wiadomo jaka jest. Do ideału wiele brakuje - amatorka, szczególnie kiedy porówna się ich działania i podejście do biznesu z innymi operatorami np. z Europy Zachodniej, którzy na tamtych rynkach również są stosunkowo młodymi podmiotami. Pozdrawiam.

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 20:30
cytat:
proponuje nie wybierać żadnej z w/w opcji... Jeśli wybierzesz jedną lub drugą to masz jedną lub drugą a jeśli zostaniesz przy tym co było to po załadowaniu za 30 zł mam 1000 sms do wszystkich i rozmowy do Pley bez ograniczeń, promocja dla zamieszania, już takie akcje były...
Jak zostaniesz przy tym Freshu co masz teraz to już nic nie bedziesz mieć, ani darmowych rozmów w Play ani darmowych smsów do wszystkich. Najlepiej przekabacić znajomych do Play i aktywować profil z darmowymi rozmowami i sms-ami wewnątrz sieci. To chyba rozsądne

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-08-2010 07:20
w/w opcje są dodatkowe, wcześniejszych zasad nie likwidują, decydując się na którąkolwiek opcje z w/w tracisz jedną, nie wybierając żadnej z w/w pozostają mi razem opcje dwie...

Posty 2369

Wysłano: 23-08-2010 21:02
Oferta fajna, szkoda tylko, że po aktywacji profilu zniknął mój pakiet 200minut do Play i stacjonarne. Nigdzie nie jest zaznaczone, że po aktywacji profilu wszystko się zeruje poza bonusowymi złotówkami! Aż palce świerzbią, żeby wysmarować liścik do UKE! E-mail do rzecznika - milczenie na dwa pozostałe e-maile również. Play dał ciała, kompletna amatorka!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-08-2010 21:26
~Blom Na stronie Play aktualnie JEST taka informacja ;"W zależności od Twoich potrzeb, w każdej chwili możesz bezpłatnie zmienić opcję na inną. Po włączeniu wybranej opcji na nowo ustawiasz pakiety i usługi na swoim koncie, dlatego pamiętaj, aby przed zmianą wykorzystać wszystkie przyznane bonusy." Pytania zatem mogą brzmieć - czy owe 200 min/5zł to w całości bonus , czy może tylko 100 min to bonus ? Niestety , Play po raz kolejny nieźle miesza - a miało być beż haczyków , gwiazdek , pięknie i prosto .

Member

Posty 2369

Wysłano: 23-08-2010 22:12
Aktywowałem profil przyznam pochopnie, ale zależało mi na darmowych rozmowach do PLAY. Teraz pluję sobie w twarz, aktywowałem promocję przed pojawieniem się regulaminu. W zasadzie to wina PLAY, bo po co ujawniali ofertę nie mając regulaminów ? Jawnie wprowadzili użytkowników w błąd. Skasowali kaskę bo wielu użytkowników zrobiło tak jak ja teraz głaszczą się po rękach. Cały brud teraz wychodzi na stronie rzecznika PLAy P.Gruszki, który również maczał w tym palce. Trochę żal, tymbardziej, że teraz po aktywacji profilu nie można się dostać do PLAY24 a szybkie kody nie działają. Na miejscu PLAY, pomimo zapisów w regulaminach starałbym się jakoś to zrekompensować np oddając pakiety. Mam nadzieję, że powiedzą "mea culpa" tak samo jak miało to w przypadku feralnej reklamy "porzuć play" Pozdrawiam

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-08-2010 00:31
To mamy hucznie reklamowaną ofertę bez haczyków. Miało być prosto i przejrzyście - teraz trzeba wybierać albo dopłacać by dostać coś co było za darmo. Zdeecydowane pogorszenie oferty, zwłaszcza za powolne proponowanie dziwactw/opcji wyboru. Niedługo z fajnego Fresha zrobi się druga heyah z mnóstwem możłiwości, tyle że trudnych do jednoczesnego wykorzystania. Na szczęscie to tylko taryfa na kartę, więc jakby co żegnaj Gruszka i po sprawie!

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 1780

Wysłano: 24-08-2010 05:23
Dla mnie to chore było wklepywanie jakiś kodów przed doładowaniem.

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-08-2010 15:50
Cześć wszystkim! Dziś kupiłam sobie starter z play'a za 5 zł i tu nic. Wpisałam kod : *111*33*4# a tu wyskakuje po jakimś czasie, że usuługa niedostępna? O co chodzi ( starter play fresh ) doradźcie.

Cytuj Odpowiedz

Posty 233

Wysłano: 29-08-2010 16:59
Wcześniej było prościej. Mi to wygląda na pogorszenie oferty, bo trzeba wybierać. Do tej pory można było mieć i stan darmowy i smsy do wszystkich .

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 1905

Wysłano: 29-08-2010 20:31
No tak, oferta była dobra jak były i rybki i akwarium. Znasz taka inna ofertę? Ja nie.

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-09-2010 15:02
ludzie, o co wam chodzi. wszystko jest tak jak bylo tylko dodali jedna opcje wiecej. jesli druga opcja was nie interesuje zostancie przy pierwszej. a jesli macie problem ze zrozumieniem oferty wroccie do podstawowki!!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-09-2010 13:13
czyli juz nie mozna miec darmowek bo pisze ze stan darmowy tylko mozna wlaczyc do konca sierpnia czyli nie ma juz zadnej promocji?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-09-2010 19:12
Darmowe rozmowy bez zasięgu. super oferta. naprwdę bomba.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-09-2010 23:33
Orientujecie sie czy jest nadal aktualna oferta: doladuje za 50zl i mam po każdym doładowaniu smsy do wszystkich sieci i wewnątrz stan darmowy za free? Czy juz tego nie ma? a wzamian są dwie gorsze propozycje ?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-09-2010 17:06
Ale zamieszanie robicie, normalnie płakać się chce jak czytam co piszecie. Sprawa jest prosta. Kończy się jedna promocja, a zaczyna druga. Stan Darmowy, czyli poprzednią promocje można było aktywować do 31.08.2010 Bonusowe SMSy do wszystkich sieci będzie można otrzymywać do doładowania do 30.09.2010 i tu się kończy stara oferta. Sms-y były limitowane w zależności od kwoty doładowania i na wszystko określony czas. Nowa oferta daje 2 opcje; darmowe sms-y do wszystkich sieci lub darmowe sms-y i rozmowy tylko do Play. Czas darmowego szaleństwa oczywiście zależny od kwoty doładowania, ale tak było również w poprzedniej promocji. Jak ktoś chce narzekać to niech sobie narzeka. Ja się cieszę bo mam znajomych w Play i teraz nawet sms-y nie mam limitowane, a że czasem do kogoś z poza sieci napiszę, 9gr to nie majątek za sms, a rozmowy i tak zawsze były płatne. Nie uważam więc żeby było gorzej. Wiadomo że w ten sposób Play chce przyciągnąć klientów by siedzieli w jednej i ich sieci. Mnie zwabili dranie i chwała im za to .

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-09-2010 10:35
Witam!! JESTEM NOWYM UŻYTKOWNIKIEM PLAY FRESH. JEST PROMOCJA POLEĆ ZNAJOMEMU. A WIĘC JAK KTOŚ CHCE BYĆ POLECONYM LUB CHCE MNIE POLECIC TO PISAĆ NA GG 2538477 LUB mail kokoszek8@wp.pl . (TRZEBA BYĆ NIE DŁUŻEJ NIŻ 50 W PLAY NA KARTĘ) 15ZŁ BONUSU ZA TO JEST !!!

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-09-2010 11:18
DUŻY MINUS. Wcześniej miałem i darmowe sms-y do wszystkich i darmowe rozmowy w play, teraz muszę wybierać.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-11-2011 19:47
jak wybierac

Strony 1 z 5: <<1234>> Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum