REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: BLIKIEM wesprzesz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Kan
Administrator

Posty 3095

Wysłano: 10-01-2018 08:53

Przeczytaj pełny artykuł: BLIKIEM wesprzesz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-01-2018 17:39
Najlepiej schować głowę w piasek .... Konformizm rządzi . Brawo ~Kan

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 295

Wysłano: 11-01-2018 19:33
Osobiście poprosiłem Kan a o skasowanie wątku .Najlepiej zachowaj formę i nie obrażaj nikogo ,a nikt nie będzie usuwał twoich wypocin . Uważam dyskusję w tym temacie za niezgodną z tematyką tego prortalu i nie zamierzam brać dalej w tym udziału.

Cytuj Odwiedź stronę usera

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-01-2018 22:33
~lesiobe Twoja niekonsekwencja i hipokryzja jedynie potwierdza twoją mizerię intelektualną . Uważasz dyskusję w tym temacie za niezgodną z tematyką tego portalu (nawet słusznie) ale dopiero po skompromitowaniu swoich pomówień i kłamstw nie chcesz brnąc dalej w swoim hejcie . Dobre i to .

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-01-2018 14:18
Kan Ksujesz wpisy bo pisze prawde Owsiak to pajac leca do niego jak muchy do lepika a koles z całej kasy ma dla siebie 10 procent zysku nara

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 295

Wysłano: 12-01-2018 16:26
@ Lucek Nie ja zaproponowałem takie rozwiązanie tylko Kan . Nie zamierzałem dyskutować z tobą w temacie WOŚP ,ale mnie przekonałeś. http://kontrowersje.net/8_wyrok_w_potwierdzaj_cych_e_owsiak_i_wo_p_ami_prawo_i_ukrywaj_faktury Mogę z tobą prowadzić dyskusję w temacie tego cwaniaka i naruszać jego dobra osobiste ponieważ mam dowody na Owsiakową ,, uczciwość" a, Ty moich nie możesz tylko z tego powodu ,że wyrażam swoje zdanie na temat nieuczciwości Owsiaka. Jeśli dalej nie będziesz zachowywał właściwej formy to zapewniam Cię ,że nie jesteś w necie anonimowy i że takie działanie bez dowodów jest przestępstwem z art. 23 KC . Karm psa, a nie schronisko to moja rada przy udzielaniu jakiejkolwiek pomocy innym . A teraz skoro masz już paragraf to powiadamiaj Owsiaka, że jestem jego zagorzałym ,,fanem" I mam prośbę przestań słodko pierdzieć na temat WOŚP bo to jest tu off topic. Nikt nie skompromitował moich ,,pomówień" ponieważ nie ma żadnych pomówień .

Cytuj Odwiedź stronę usera
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt