REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: BlackBerry Passport z Androidem na pierwszym filmie

sewix5
Administrator

Posty 63

Wysłano: 25-08-2015 07:23
Plotki na temat BlackBerry z Androidem krążą po sieci już od długiego czasu, ale jak dotąd nie doczekały się urzeczywistnienia. Wizja takiego urządzenia staje się jednak coraz bardziej realna - w sieci pojawiły się nie tylko zdjęcia Passporta z Lollipopem, ale również pierwszy film z udziałem tego smartfona.

Przeczytaj pełny artykuł: BlackBerry Passport z Androidem na pierwszym filmie

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-08-2015 08:14
Bo jak to Mrozu zapodawał "Bo jak nie Android to kto?!"

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-08-2015 10:10
Wszystko tyko nie Android... Jeżynka dosięgła DNA... Pozbywa się powoli swojego znaku wyznacznika czyli własnego systemu... Powiedz CIE mi po co kupować kolejny smartfona z androidem??? Jak będzie to jedno i to samo....tylko w innej oprawie... Miałem kilka smartfonów z androidem i zaczęło mnie coraz bardziej wkurzac to zamulanie zawieszanie i resetowanie ...przez co zmieniłem na inny system i kompletnie inny świat... Idzie jak Żyleta zero zawiasów zamknięty system... I już nigdy do androida nie wrócę:-\ no i bateria działa dłużej B-) jeśli chodzi o monopol Androida jeżynka będzie miała ciężko miną lata jak ludzie się do niej przekonują...liderem jest szajsung potem soniak itd... Tak samo w przyszlym roku Nokia też andek .... Szkoda gadać... Pozostaje tylko WP (W10) i IOS apple(drogo i nie każdego stać) ją mam WP i trzymają kciuki za dalszy rozwój i sporo ludzi się do niego przekonuje B-) proszę tylko by nikt mnie obrażał....każdy ma prawo do swego zdania ;-) pozdrawiam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-12-2015 22:55
Skoro taki wyznacznik to dlaczego ma udział na granicy błędu statystycznego? Odpowiedź prosta i smutna zarazem: dzisiejszy odbiorca to przeważnie nastolatek który potrzebuje tony głupich aplikacji których nie brakuje na androidzie co niestety zostało zaniedbane w BlackBerry. Sam system nie ma sobie równych ale co z tego skoro nie trafia do najszerszego grona odbiorców a to się dzisiaj liczy...

Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy