REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: TVN - teraz tańsze ceny pakietów usłudze streamingu Player+

Kan
Administrator

Posty 3095

Wysłano: 27-12-2017 09:30
Grupa TVN obniżyła ceny w serwisie streamingu Player+. Użytkownicy player dzięki ofercie Player+ zyskują dostęp do kanałów na żywo, a wśród nich CANAL+ i HBO bez długoterminowych zobowiązań. Ponad to, rozbudowany został katalog VOD m.in o treści premium od nc+. Znaleźć tu można również filmy na życzenie prosto z kina. Udostępniana właśnie of.

Przeczytaj pełny artykuł: TVN - teraz tańsze ceny pakietów usłudze streamingu Player+

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-12-2017 15:58
I tak nadal drogo

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-12-2017 16:14
jak patrzę co ta amerykanska telewizja robi w głowach polaków to się smutno robi

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-12-2017 21:57
Niech lepiej naprawią sobie tą powaloną platformę kupiłem na samym początku przed jeszcze obniżkami... i usługa nie działała na Smart TV Samsunga ... napisałem do pomocy w odpowiedzi "na dniach będzie działać aplikacja" więc dałem im jeszcze szanse przez ten czas oglądałem na kompie ... po dwóch tygodniach aplikacja już działała lecz nie można było oglądać wielu kanałów na TV odpowiedź z pomocy kons. " https://player.pl/dostepnosc_materialow_playerpl.pdf " ... taka zareklamowali mi swoją usługę. Mam jeszcze jeden stary 42 calowy FullHD ale bez SmartTV lecz do niego jest podłączony Xbox One S lecz niestety na konsole nie ma aplikacji. Podziękowałem i wypier@)*#!łem tą aplikacje i nie zamierzam ich wspierać finansowo ta platforma to dno i odradzam wszystkim, a redakcji polecam sprawdzenie linka i wypytanie o to lub opisanie tej sytuacji szerszej publiczności bo to śmiech na sali.

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt