REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Streżyńska - 24-godzinne sądy za hejt i fake newsy

Kan
Administrator
Posty 3095
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29

  Wysłano: 08-11-2017 08:09
Anna Streżyńska Minister cyfryzacjiChcemy, by Facebook podlegał polskiemu prawu i nie mógł sam blokować kont i zamieszczanych tam treści - powiedziała w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" minister cyfryzacji Anna Streżyńska. Dodała, że po zmianach prawnych, to sami użytkownicy mieliby zgłaszać hejt i fake newsy w internecie.

Przeczytaj pełny artykuł: Streżyńska - 24-godzinne sądy za hejt i fake newsy
Cytuj

Niezarejestrowany  Wysłano: 08-11-2017 08:22
Ale za usuwanie prawdy i komentarzy na temat - też powinno się karać. Dlaczego tylko w jedyną stronę?!
 
Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany  Wysłano: 08-11-2017 09:24
Bo żyjemy w pislandzie.. Zabrać wszystko, zabronić się cieszyć i tylko do kościoła. Rzeczywistość..
 
Cytuj

Niezarejestrowany  Wysłano: 08-11-2017 09:54
@Marcin co ci kościół zrobił, że go tu wymieniasz, ciekaw jestem gdzie na starość zechcesz być pochowany na śmietniku czy na cmentarzu z całą ceremonia i księdzem, nie dawaj się ogłupiać tekstom z TV, stron www bo wielu komunistycznych oprawców co wyrzekli się Boga i głośno o tym mówili, że wręcz go nienawidzą i nie istnieje, albo tak jak ty gdzie mogli to chcieli w złym świetle obnim wspomniec, w taki sposób walczyli z kościołem i czy to było potrzebne czy też nie zawsze gdzieś o nim wspomnieli i pokazywali swoje lewackie poglady, a na koniec swego życia są chowani na cmentarzu, ksiądz im mszę odprawia bo tego chcieli, nie widzisz jak polityka pranie mózgu ci zrobila, no chyba, że jesteś innego wyznania to sory, ale na 100% jestem pewny, że ci wszyscy co dziś walczą z kościołem i krzyczą księży opodatkować, wywalić religie że szkoly, i walczą z nimi jak mogą to raz, nie rozumieją, że ksiądz dla ludzi nie jest Bogiem a dwa na koniec swojego żywotu tak jak pisałem poproszą o mszę i pochówek na cmentarzu, a politycy są jak chorągiewka krzyczą to co im pasuje otwórz umysł a nie słuchaj bredni, bo nie wiem jaka krzywdę zrobił ci kościół, że aż musisz tutaj swój żal wylewać. Dodam na koniec żeby nikt mi nie zarzycil, nie jestem księdzem ani też za PiSem tylko normalnym Polakiem myślącym a nie ślepo sluchajacy TV, Radia, Gazatet, czy stworzyć www, mam swoje zdanie.
 
Cytuj

Zarejestrowany użytkownikPosty 1461
Zarejestrowany:
2008-02-09 16:06:28

  Wysłano: 08-11-2017 10:09
Termin ogłoszenia projektu, czy jego przygotowania - delikatną sprawą? Dlaczego niby?
 
Cytuj Odpowiedz

Zarejestrowany użytkownikPosty 296
Zarejestrowany:
2012-06-02 05:53:38

  Wysłano: 08-11-2017 11:35
@ Rafał Stwórca jest jeden ,a kościołów tak wiele,że już chyba On sam się w tym pogubił . Gwałt i przemoc to mowa nienawiści .Tylko dlaczego skierowana przeciwko białym nie jest tak samo nazywana i traktowana ? Czy to nie jest rasizm ? Doszło już do takich absurdów ,że w szwedzkich przedszkolach wycofuje się bajkę Pippi Langstrumpf, bo padło tam określenie ,, król murzynów" Prawdy nie trzeba bronić ona obroni się sama . Osobiście jestem buddystą dlatego patrzę na to co się dzieje całkowicie z boku . KK to instytucja dochodowa doskonale utrzymywana i nie płacąca podatków. To chyba nie jest sprawiedliwe ? Jak odpowiesz sobie sam na pytanie dlaczego KK nie płaci podatków to będziesz o wiele mądrzejszy,może już nawet ksiądz nie będzie Ci potrzebny w czasie własnego pogrzebu . Tylko uważaj ,bo to ,,bardzo delikatna sprawa "
 
Cytuj Odwiedź stronę usera Odpowiedz

Niezarejestrowany  Wysłano: 08-11-2017 11:50
Ja nie chce bronić w żaden sposób księży, ani kościoła, tylko po prostu nie lubię takiego hejtu wylewanego ciągle na kościół, o tym wszystkim co napisałeś wiem, a i dodać można o funduszu na dzieci księży który też jest, ksiądz to nie Bóg, więc bronic ich nie mam zamiaru, tylko chodziło mi, że teraz modne się zrobiło nawalanie na kościół gdzie nasi dziadkowie, rodzice z kościołem komunę obalili, a każdemu potrzebna jest wiara niezależnie jaka by była i w co, najgorzej jest w nic nie wierzyć, ale to się robi nie na temat. Nie chciałem, żeby @Marcin i jemu podobni pisali wszystko co złe to wina kościoła, albo wszędzie czy to potrzebne czy nie wspomnieć o kościele tak jak to zrobił @Marcin, artykuł o jednym, ale musiał wspomnieć o kościele bo to modne żeby po nim pocisnąć tak jak to robią politycy, albo jest młody, albo innego wyznania, lub w nic nie wierzy, albo niech każdy sobie dopowie bo nie chce obrażać bez powodu bo nie znam człowieka.
 
Cytuj

Niezarejestrowany  Wysłano: 08-11-2017 13:22
I ta Pani ma wylecieć z rządu?
 
Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google
 

 
 
Nowy temat    OdpowiedźNewsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne