REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Ulubione restauracje

mimoza14

Wysłano: 11-10-2015 10:30
Wybieram się do Krakowa. Chciała bym prosić o podanie mi restauracje w których zjem ja i moje trzy letnie dziecko. Dobrze, by miały specjalne menu dla dzieci. Ja znam tylko restaurację Mekong, bardzo ją lubię. Ale raczej kuchnia orientalna to nie dla tak małych dzieci.

Zarejestrowany użytkownik

Posty 6

Wysłano: 02-03-2016 16:32
Będąc w Krakowie wybierz się do http://www.caprinew.pl/ Dzieciom na pewno zasmakuje filet z kurczaka w chrupiącej panierce z dodatkiem frytek i surówek. Dla siebie znajdziesz też coś ze smaków orientalnych

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-03-2016 14:49
Jeżeli będziesz w Krakowie to zajrzyj na Straszewskiego przy Plantach do Restauracji Biała Róża http://www.restauracjabialaroza.pl/ - dania są bardzo smaczne i niesamowicie podane - z wielką estetyką. Potrawy nawiązują do tradycji kuchni małopolskiej, co też jest bardzo ciekawe.

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-05-2016 11:35
Jeśli to ma być miejsce, gdzie dobrze zjesz i się napijesz, to z całego serca polecam ci "Pod Wawelem Kompania Kuflowa". Mają tam przepyszne rzeczy. Moi znajomi księgowi Krakowscy zawsze mnie tam wyciągają i jest super. Panuje tam niesamowity klimat

Cytuj Odpowiedz

Zarejestrowany użytkownik

Posty 12

Wysłano: 16-08-2016 11:36
A co byś chciała zjeść? Ludzie mają różne gusta i to, że ktoś Ci poleci jakąś restaurację nie znaczy, że zasmakuje Ci ich jedzenie. Ja na przykład bardzo lubię restauracje Cykada Brodnica ze względu na ich podejście do klienta. Grunt to znaleźć takie miejsce, które Tobie się spodoba

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-10-2016 12:16
Ja polecam baardzo restauracje "Pod Baranem". Mają tam naprawdę przepyszne jedzenie. Niestety trochę drogie, ale za to jakość jedzenia jest niesamowita i obsługa również. Prowadząc różne katalogi np. katalog księgowych, katalog restauracji, to ta restauracja u mnie jest w top 10 w Polsce

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-11-2016 13:38
Ja uwielbiam "Restauracje Starka". Jestem zaskoczona ilością i tak wspaniałą jakością restauracji w Krakowie. Ubolewam nad trójmiastem, gdzie owszem jest kilka fajnych restauracji, ale niewiele ( i są wtedy sporo droższe od równorzędnych w Krakowie) i widzę , że duuużo nam brakuje do tych krakowskich, w których i klimat i obsługa jest nienadęta i jedzenie wyśmienite ! Gdzie szukać księgowej W Starce smakowało nam wszystko co padli.

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-01-2017 14:17
Ja zawsze miło wspominam restauracje "Miód malina" na grodzkiej. Najlepsza restauracja w Krakowie z polskim jedzeniem, warta swojej ceny, warto robić rezerwacje bo ciężko z wolnymi miejscami. księgowa Warszawa

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-05-2017 11:52
Będąc w Krakowie wybierz się do Capri Dzieciom na pewno zasmakuje filet z kurczaka w chrupiącej panierce z dodatkiem frytek i surówek. Dla siebie znajdziesz też coś ze smaków orientalnych księgowa praca

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-06-2017 10:19
Jeśli to ma być miejsce, gdzie dobrze zjesz i się napijesz, to z całego serca polecam ci "Pod Wawelem Kompania Kuflowa". Mają tam przepyszne rzeczy. Moi znajomi księgowi Krakowscy zawsze mnie tam wyciągają i jest super. Panuje tam niesamowity klimat. księgowa praca

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-06-2017 09:59
Jeżeli będziesz w Krakowie to zajrzyj na Straszewskiego przy Plantach do Restauracji Biała Róż. Super restuaracja. Tanio i pysznie. księgowa praca

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-07-2017 10:57
Ja stołowałam się w Restauracji "Starka". Naprawdę dobre jedzenie tam mają i miłą obsługę mobilny fryzjer

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 31-07-2017 14:14
A polecacie jakąś restauracje, która jest na obrzeżach miasta? Dzięki 500 Wałbrzych

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-08-2017 13:14
Mi smakuje bardzo w "Grocie" na ul 3 maja. świetna pizza i nie tylko umowa kupna sprzedaży samochodu

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-09-2017 15:31
cytat:
Mi smakuje bardzo w "Grocie" na ul 3 maja. świetna pizza i nie tylko umowa kupna sprzedaży
Byłam tutaj ale mi osobiście w ogóle nie smakowało tam jedzenie :/

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-09-2017 14:28
A ja właśnie lubię grotę, mimo, że nie chodzę bezpośrednio do nich, tylko zamawiam z dostawą to jedzenie mi smakuje baaardzo. umowa kupna sprzedaży samochodu

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-10-2017 09:46
cytat:
A ja właśnie lubię grotę, mimo, że nie chodzę bezpośrednio do nich, tylko zamawiam z dostawą to jedzenie mi smakuje baaardzo. umowa kupna sprzedaży samochodu
Dokładnie, często też tam zamawiam na wynos. Zawsze mi smakowało mocno.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-10-2017 11:17
Od siebie mocno polecam restauracje Krypta (Przy ogrodach). Mają pyszne rzeczy. zwłaszcza upodobałem sobie frytki z posypką mięsna i zapiekane w serze. umowa kupna sprzedaży samochodu

Niezarejestrowany

Wysłano: 14-11-2017 09:08
Ostatnio tez wybrałem się do Dextera w Krakowie i powiem wam, że dawno tak dobrej pizzy nie jadłem jak u nich umowa kupna sprzedaży samochodu Pycha

Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy