REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
Wyślij odpowiedź
Nick
Wiadomość:
HTML jest Wył.
Emotikonki są Wł.
Kod BB jest Wł.
[img] Code is Wł.
Pogrubienie    Kursywa    PodkrePlenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka
Emotikonki

Wyłącz emotikony?
Wyłączyć kod BB?

Podgląd tematu

Wysłano: 15-12-2009 13:35

trzeba było zostać przy p1 bo za głupi jestes do htc

Wysłano: 26-10-2009 11:59

Mam ten telefon. Jedyną jego niepodważalną zaletą jest ekran - duży i z duza rozdzielczością. Reszta średnio - w porownaniu do P1i kilka niedociągnięć utrudniających zycie. Radio - nie można słuchać w słuchawkach BT mp3 przez bt - zacina sie, zrywa połączenie, mimo ze tel od zestawy jest w odległości 30- 40cm, inne mp3 playery - nie można słuchać przez BT (paranoja). Cholernie wolno otwiera niektóre aplikacje. Nie do pojęcia - sygnalizacja dzwonienia po 5 sekundach (pojawia sie dzwonek) - w tym czasie jak sie nei zdąży złapac za tel to można nie odebrać telefonu. Obsługa SMS - tragedia w porównaniu do P1i Ale ma tez zalety: office - fajna sprawa, gra wykorzystującą giro, GPS, lepszy notes, zarządzanie kontaktami i notatkami.

Wysłano: 19-10-2009 19:05

Jak tak czytam o najwyższych "pulkach" od "biznesmenuf" to rzyganie mnie bierze. I wstyd, bo też mam htc touch hd - któren to jest sprzetem dla ludzi, którzy juz wyrośli z "nokiuf" i eriksonuf"

Wysłano: 14-09-2009 19:47

Fan htc - "ciesze sie ze niekupilem"... ze zdjec duzo nie mozna wywnioskowac.. Posiadam HTC touch HD i jestem bardzo zadowolony... Codziennie to cudenko mnie zaskakuje naprawde... Polecam kazdemu !!!

Wysłano: 02-06-2009 21:20

Najlepszy telefon jaki posidałem,a miałem ich sporo i przeważnie z najwyższych pułek, polecam z czystym sumieniem,a aparat...cuż zawsze można kupić sobie lustrzankę a to jest telefon z "gadżetem" w formie aparatu a nie aparat!!!

Wysłano: 01-04-2009 00:35

Widze że kolejni anty-fani HTC się znaleźli "htc fan" z ta swoją nokią N 82 to możesz pojechać do lasu porobić te swoje wyczesane zdjęcia i tam spokojnie włożyć sobie ją w d...!!! Człowieku tu ludzie chcą przeczytać o zaawansowanym pda z dodatkiem telefonu jakim jest ten HTC a nie o optyce jakiejś lipnej nokii z symbianem któty na dobrą sprawe jast totalnym shitem! i wielkie g....! można na niego ściągnąć. Po pierwsze jest to telefon bardzo zaawansowany technologicznie nie dla cieci ma najnowsze modemy mobilne pozwalające na duże predkości przy kożystaniu z neta. Posiada dobry i wydajny procesor wspomagany dużą ilością ram-u. Wyświętlacz o fenomenalnej rozdzielczości który jest mega czytelny. HTC bardzo dba o swoje telefony jet tu dużo opgogramowanie HTC które berdzo usprawnia ich telefony po pierwsze tf3d troche obciąża system ale warto mieć go odpalonego fajnie wygłąda i jest funkcjonalny nie musimy wyciągac rysika do kożystania z wybranych funkcji lub programów, tf3d ma też wymienne skórki. 2 fajna aplikacje mątowana seryjnie to QuickGPS przyspiesza wyznaczanie pozycji gps przez co np. AutoMapa wyszukuje satelity w kilka sekund i nie przerywa połączeń. Szczerze polecam telefony tej marki

Wysłano: 28-02-2009 20:01

Posiadam to cudo od ponad 4 miesięcy i jak na razie, same plusy i co najfajniejsze że ciągle potrafi zadziwić) gorąco polecam

Wysłano: 28-02-2009 15:19

Ogladnalem zdjecia i sie ciesze ze niekupilem i to za taka kosmiczna cene htc tylko nokie n82.

Wysłano: 28-02-2009 15:15

Moja n82 kreci filmy w vga z30 klatkami na sekunde.A jakosc dzwieku powala jakoscia i bije nawet profesjonalny sprzet.

Wysłano: 11-02-2009 19:13

Ludzie to telefon biznesowy aparat jest tu najmniej ważny a co do nagrywania filmów to nie da sie podnieść rozdzielczości chyba że nową optykę zamontujesz. A co do X1 to robiło go HTC dla sony i powolny to on nie jest raczej nie miałeś go w ręku to mało wiesz. Po prostu nakładka se nie jest tak dopracowana i tyle.

Wysłano: 09-02-2009 00:16

Jeśli chodzi o nagrywanie filmów, możliwe, że coś da się z tym zrobić, w końcu to windows Ale to już fachmani powinni się wypowiedzieć

Wysłano: 08-02-2009 20:57

xperia to jedna wielka dyskwalifikacja, wielki powolny kloc, z jakością wykonania typową dla SE - najniższą

Wysłano: 08-02-2009 01:42

Fajny, ale cena nie fajna... Poczekam jeszcze z pare miesięcy...

Wysłano: 07-02-2009 23:58

nie ma paneli jak Xperia . Dyskwalifikacja

Wysłano: 07-02-2009 17:43

świetny telefon z małą "rysą" - nagrywanie filmów w tak niskiej rozdzielczości! no ale nie ma ideałów

Wysłano: 07-02-2009 09:47

HTC Touch HD to tegoroczny laureat w plebiscycie na najbardziej męski produkt 2008 r. organizowany przez kanał TVN Turbo. Smartfon wygrał w kategorii Gadżet i Elektronika. Telefon stanowi propozycję dla użytkowników potrzebujących zaawansowanego telefonu oraz przenośnego urządzenia multimedialnego.

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne