REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Nie jesteś zalogowany.
Wyślij odpowiedź
Nick
Wiadomość:
HTML jest Wył.
Emotikonki są Wł.
Kod BB jest Wł.
[img] Code is Wł.
Pogrubienie    Kursywa    PodkrePlenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   


Wpisz kod z obrazka
Emotikonki

Wyłącz emotikony?
Wyłączyć kod BB?


Podgląd tematu


Wysłano: 10-06-2009 12:39

Nie wiem kto napisał tą opinię ale się nie przyłożył .. co do karty pamięci i rzekomej trudności jej umiejscowienia to bzdura to samo z z problemem z rozsuwaną klawiaturą jak nasz szanowny tester wepchnął kartę na chama to mu się klawiatura zacinała... Co do autofokusa przy wstrząsaniu aparatem mogą wyjśc rozlane i to jest główna wada.. Co do telepania aparatu przy rozsuniętej klawiaturze... na cóż, a po co go kłaśc z rozsuniętą klawiaturą... Zazwyczaj leży złożony i wszystko gra.. jeśli chodzi o szybkośc fotek to w ustawieniach można te znane 3 sec skrócic do ok 0,5 sec czyli standard nawet na zwykłe cyfrówki wyświetlacz mógły byc większy ale nie o to w tym telefonie chodzi, żeby się niem bawic tylko dzwonic wysyłac sms-y (bo Qwerty działa bez zarzutu) a że ma GPS przy okazji można zastapi nawigacje, bo ekran jest czytelny......Podsumowując: bardzo dobry phone dla ludzi biznesu ceniący sobie klawiatury numeryczne a nie dotyk, mocna bateria, dobrze działający internet jedyny minus to to że mini usb do ładowania jest "specjalne" a nie standardowe ale jak podpiąłłem do standardowego też się ładował..(co do przesyłu danych nie sprawdzałem) bo jest Bluetooth ale i tak za tą cenę to nic lepszego nie znajdziecie cena od dystrybutora nie 1400a 1245zł http://allegro.pl/item645451452_infc_gps_spv_h tc_s740_rose_pl_uchwyt_gratis_fv.html
Wysłano: 25-03-2009 19:13

Ktoś powinien sprawdzić błędy jakie zrobiłeś. Język polski ne jest chyba Twoja mocną strona? Zresztą test też nie jest zachwycający.
Wysłano: 15-03-2009 17:15

<img align='right' src='images/gal/160/htc_s740_test-2.jpg' alt='HTC S740' />HTC S740 to kompaktowy aparat klasy smartphone, zapewniający połączenie tradycyjnej 12-przyciskowej klawiatury z rozsuwaną klawiaturą QWERTY, ułatwiającą pisanie wiadomości.
Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne