REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Nie jesteś zalogowany.
Wyślij odpowiedź
Nick
Wiadomość:
HTML jest Wył.
Emotikonki są Wł.
Kod BB jest Wł.
[img] Code is Wł.
Pogrubienie    Kursywa    PodkrePlenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   


Wpisz kod z obrazka
Emotikonki

Wyłącz emotikony?
Wyłączyć kod BB?


Podgląd tematu


Wysłano: 04-07-2017 14:47

Sorry - kto jeszcze placi za nawigacje? W dobie Waze (Europa) i Google Maps (Polska) - Waze nie jest jeszcze w Polsce tak popularny jeszcze troche i bedzie tak jak na zachodzie. Waze oparty jest na mapach google
Wysłano: 04-07-2017 07:53

Wersja AutoMapa dla systemu iOS jest tańsza niż dla Androida. Ale cały czas na androidzie można zainstalować piracką wersję za free. Powinni zrobić bezpłatną wersję, albo uszczelnić zabezpieczenia. Jakość tych map jest już gorsza od bezpłatnych Google.
Wysłano: 03-07-2017 19:33

Masz rację, zrozumiała to też MapaMap. Dziś to już nie czas na mapy w abonamencie, tym bardziej w stylu AutoMapy gdzie nawet nie można sobie zrobić przerwy i odnowić map, po kilku latach bez opłat za cały okres
Wysłano: 03-07-2017 16:47

Mogliby w końcu zrezygnować z tych abonamentów, tylko jednorazowy zakup licencji na zawsze, jak np. poszedł po rozum do głowy Słowacki Sygic płacisz raz i licencja ważna po wieki. A i prowadzenie przez Sygica nie jest po Polsce złe, Automapa przechodzi do lamusa, kiedyś najlepsza, teraz nastawiona na zarobek, zwłaszcza, że jest dużo darmowych i dobrych alternatyw jak np. Yanosik czy Rysiek a o Mapach Google już nawet nie wspomnę. Jak nie zmienią polityki związanej z licencją to im ludzie będą odpływać, kiedyś może to się sprawdzało, ale nie dziś.
Wysłano: 03-07-2017 15:52

<img align='left' src='images/gal/10983/aam17_2-2.jpg' alt='AutoMapa Android' />Od 1 lipca 2017 r. AutoMapa obniżyła ceny licencji dla systemów Android i iOS oraz licencji przeznaczonych do klasycznych nawigacji PND z Windows CE. Nowe ceny są niższe średnio o 23%, a więc o równowartość podatku VAT, dzięki czemu najpopularniejsza polska nawigacja staje się jeszcze bardziej dostępna.
Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne