REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Nie jesteś zalogowany.
Wyślij odpowiedź
Nick
Wiadomość:
HTML jest Wył.
Emotikonki są Wł.
Kod BB jest Wł.
[img] Code is Wł.
Pogrubienie    Kursywa    PodkrePlenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   


Wpisz kod z obrazka
Emotikonki

Wyłącz emotikony?
Wyłączyć kod BB?


Podgląd tematu


Wysłano: 10-11-2017 00:19

ty zobacz na stronie btsearch a dalej wchodząc w zakładka mapa BTS (są tam dwa źródła danych BTsearch i od UKE) ile realnie Plus ma nadajników LTE większość to są nadajniki Aero2 przeciążone, na na stronie od UKE linie możesz sprawdzić ich przepustowość przeważnie na poziomie 180 mega gdzie inne sieci maja po 1000 lub więcej mega, wszystko można sprawdzić jak Plus w twojej miejscowości wygląda. Jedynie ze znanych mi to dobry jest w Białymstoku, wszędzie powinien mieć tyle nadajników własnych i od Sferi i Aero2 to by dopiero działał i przepustowość tych nadajników jest na ładnym poziomie a do tego rożne częstotliwości, ale jak to Plus i Solorz chcą przyoszczędzić i spłacać dług, w tej sieci zrobi sie dobrze dopiero po 2020 kiedy Solorz dług spłaci za plusa
Wysłano: 09-11-2017 17:25

"Cyfrowy Polsat 3Q2017 - solidne wyniki finansowe" - a sieć to skansen, kosmetyczne ruchy w inwestycjach, praktyczny brak LTE2600 którego kupili 20MHz (i marnotrawią). Mizerna siatka stacji, nawet w miastach po 1,5-2km do stacji, słabe parametry transferu i wysokie pingi, ich agregacja L1800+L800 (razem 25MHz) daje wolniejszy przesył niż współdzielone 15MHz L1800 w ramach Networks. Plus to stagnacja, nie wiem kto to jeszcze wybiera... (W ostatnich badaniach jakości sieci przez UKE też nie wypadli rewelacyjnie, m.in. gorsza jakość rozmów i ich większy procent przerwań)
Wysłano: 09-11-2017 13:49

A rozbudowa sieci idzie im jak krew z nosa...
Wysłano: 09-11-2017 11:08

<img align='left' src='images/gal/8/logo_cyfrowypolsat-2.jpg' alt='logo cyfrowy polsat' />Grupa Cyfrowy Polsat zamknęła III kwartał br. bardzo dobrymi wynikami operacyjnymi w obydwu segmentach, co oznacza, że skutecznie radziła sobie zarówno na rynkach telekomunikacyjnym i płatnej telewizji, jak i nadawców TV. Grupa odnotowała solidne wyniki finansowe, mimo niekorzystnego wpływu regulacji „Roam Like at Home”, oraz wciąż generuje bardzo wysokie wolne przepływy pieniężne.
Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne