REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Nie jesteś zalogowany.
Wyślij odpowiedź
Nick
Wiadomość:
HTML jest Wył.
Emotikonki są Wł.
Kod BB jest Wł.
[img] Code is Wł.
Pogrubienie    Kursywa    PodkrePlenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   


Wpisz kod z obrazka
Emotikonki

Wyłącz emotikony?
Wyłączyć kod BB?


Podgląd tematu


Wysłano: 09-11-2017 20:48

Racja!
Wysłano: 09-11-2017 17:31

T-mobilowi zawsze śmierdziały pieniądze klientów prepaid i robili wszystko by mieć ich jak najmniej, i mają. Zgodnie z polityką firmy. Jeszcze więcej ograniczeń regulaminowych,sztucznego obcinania transferu do 15Mbps, nie wpuszczania prepaidów do volte i vowifi i będziecie mieli sumarycznie z 5 mln klientów.
Wysłano: 09-11-2017 17:14

Co się dziwić, że mają mało klientów jak robią różnego rodzaju przekręty jak np w ofertach na kartę prędkość internetu ograniczona do 15 mega, a wiadomo, że jak ludzie są w ofertach na kartę i jak są zadowoleni przechodzą na abonament a tak to każdy pomyśli, że słaba infrastruktura i przechodzą do konkurencji, tylko dobre uczciwe taryfy mogą uratować ta upadającą siec, kiedyś wrozylem że będą mieć 9 mln klientów i mało im brakuje do takiego poziomu, ciekawe czy wtedy Niemcy zdecydują o sprzedaży sieci, bo najpierw straszyli, że jak będą słabe wyniki i nie będzie rósł przychód i liczba klientów to sprzedadzą siec, potem jak zaczęli ludzie odchodzi od tej sieci po tych słowach to, że rynek polski jest dla nich tak samo ważny jak niemiecki i się nie pozbeda, ale jak będzie coraz gorzej to lepiej sprzedać puki jeszcze jakiś dochód ma żeby był ciekawy dla inwestora niż nie zarobić nic, a Niemcy to cwane Lisy są;-) I jestem ciekaw bo się nie orientuję a może ktoś wie czy taki limit prędkości do 15 mega jest też w Heyah na kartę?
Wysłano: 09-11-2017 11:40

Zarzucili kilka niezłych ofert i klientów przybyło. Dobrze, że maszty dostawiają żeby to dźwignąć, pozbycie się masztowego pasożyta też pewnie pomogło.
Wysłano: 09-11-2017 11:30

szaman to by się flejowi prxydał, bo już nic innego ich dennej ofercie i zasięgowi nie pomoże
Wysłano: 09-11-2017 10:26

To chyba mamy jasność kto będzie liderem komórek w 3kwartale. Play już otwiera szamana
Wysłano: 09-11-2017 10:16

Dolozcie w końcu do taryf XL i XxL minuty oraz date po za EU! Wiele ludzi pisze o tym, lub chociaż pakiety dzienne tak jak na zachodzie np. Za 10 Pln / dzień roam like home w danym kraju....
Wysłano: 09-11-2017 09:40

Ja tylko chciałem zauważyć, że abonentem wg PT określany jest również użytkownik ofert "na kartę". Wspomniane 256 tys. odnosi się do abonentów kontraktowych. Ogólna liczba aktywnych kart spadła w T-Mobile w ostatnim roku o blisko milion.
Wysłano: 09-11-2017 08:49

<img align='left' src='images/gal/8/logo_tmobile-2.jpg' alt='logo T-Mobile' />W trzecim kwartale 2017 roku liczba abonentów T‑Mobile Polska wzrosła o 56 tysięcy. W porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku liczba abonentów Spółki zwiększyła się o 256 tysięcy. W trzecim kwartale br. T‑Mobile uzyskał najlepszy w swojej historii bilans przenoszalności numerów komórkowych wyprzedzając wszystkich głównych konkurentów. Wpływ RLAH widoczny w wyniku EBITDA.
Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne