REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Nie jesteś zalogowany.
Wyślij odpowiedź
Nick
Wiadomość:
HTML jest Wył.
Emotikonki są Wł.
Kod BB jest Wł.
[img] Code is Wł.
Pogrubienie    Kursywa    PodkrePlenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   


Wpisz kod z obrazka
Emotikonki

Wyłącz emotikony?
Wyłączyć kod BB?


Podgląd tematu


Wysłano: 01-10-2017 19:38

Fajnie, że mają wreszcie apk ale jak nie poprawią jakości to będzie odpływ klientów. Przeniosłem numer i po tygodniu złożyłem wniosek o przeniesienie do innego opa. Mieszkam w Krk i jest tak fatalny zasięg, dodzwonić się nie można ani do mnie bo numer poza zasięgiem ani ja nie mogę bo próba połączenia kończy się fiaskiem. I dlaczego mam wspierać polski kapitał i na tym tracić???
Wysłano: 30-09-2017 09:17

Wypraszam sobie takie insynuacje. Nie było to pisane dla kasy! I nie podróżuję autostradami, wiec nie interesuje mnie ta kwestia. Pozdrawiam
Wysłano: 29-09-2017 15:50

Super. Taka aplikacja jest bardzo potrzebna. Lajt Mobile który ostatnio usiłuje dotrzymać kroku A2 w tyle. Przy takiej samej ofercie na no limit za 19,90 za apke wartość dodana dla A2. Dwie sieci działające na infrastrukturze plusa.
Wysłano: 29-09-2017 10:29

jakość rozmów w tej sieci na minus to aż za mało, jest tragiczna, SMS nie zawsze dochodzą tylko zawieszają się w sieci i trzeba do BOK pisać żeby doszły, albo same są dublowane i wysyłane do znajomych, chociaż wysyła się jeden raz, do tego internet u mnie w miejscowości 0,03 mega pobieranie i 0,00 wysyłanie :/ nic w tym dziwnego skoro RSRP jest na poziomie pomiędzy -104 a -115, a RSRQ to totalna tragedia, bo jest pomiędzy -11 a -21 z czego głównie -21 :/ operator, chociaż wielokrotnie pisałem, że jest problem u mnie w miejscowości i teraz to zbadałem, dlaczego tak niskie wyniki i podałem zdjęcia prędkości oraz zdjęcia pomiarów stwierdził, że jest wszystko dobrze, dziwne tylko, że w innych miejscowościach jest ok, jedyne na plus to cena do tego jak dużo w pakiecie dostajemy, co dostajemy, chociaż jakość tego, co dostajemy nie wiem czy jest warta żeby być w tej sieci, dlatego tak jak pisałem do BOK czekam jeszcze 2-3 miechy na ruch innych operatorów i wybieram cokolwiek, aby nie nic związanego z PLUSEM.
Wysłano: 29-09-2017 09:27

Niestety, uciekłem z a2mobile po miesiącu. Jakość rozmów tragiczna (środek Warszawy), internet jako tako. Po złożeniu reklamacji otrzymałem odpowiedz ze większość czasu przebywam na styku dwóch BTS - aero i plusa. I aero trzyma sygnał na sile pomimo ze jest słaby. Podobno nie dało sie tego obejść. Zatem bez żalu przeniosłem sie do innej sieci. Tanie mięso psy jedzą jak widać.
Wysłano: 29-09-2017 09:03

Nie dość że artykuł, to widzę jeszcze, że komentarze sponsorowane... Bo jak to już??? Chyba dopiero! W XXI wieku operator bez możliwości zarządzania kontem on-line... Zresztą to najgorszy operator na rynku. Byłem i w popłochu uciekłem. Jakość połączeń gorsza niż przez stare radio, roaming - masakra, trzeba zmieniać za każdym razem w ustawieniach karty sim, a potem ręcznie wyszukiwać i ustawiać na sztywno operatora. Powodzenia na autostradzie... Co przekroczyłem granicę to zero zasięgu, bo w podróży zasięg i BTS-y się zmieniają, a nie będę kierując cały czas przeszukiwał sieci. Po powrocie do kraju znowu brak zasięgu, bo trzeba znaleźć w menu narzędzia karty sim i przestawić roaming na krajowy. Ogólnie najgorsza sieć, nikomu nie polecam. Porażka!
Wysłano: 29-09-2017 08:36

Apka opiera się o www, ale fakt: + za inicjatywę, funkcjonalność i możliwości. Co do kapitału: sprawdź gdzie Pan Solorz płaci z tego podatki...
Wysłano: 29-09-2017 08:11

Brawo a2mobile! Czekałem na tą aplikację odkąd jestem u Was. Za miesiąc przenoszę drugi numer, który mam w Virgin. Tam aplikacja mobilna jest rewelacyjna. U Was jej brakowało. Bardzo się cieszę! Wspierajmy polski kapitał!
Wysłano: 29-09-2017 06:37
Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne